خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزیر کار و تعاون
دقایقی قبل؛
وزیر تعاون از شهرک صنعتی آق‎قلا بازدید کرد
دقایقی قبل وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شهرک صنعتی آق‎قلا بازدید کرد.

۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۱:۴۶

به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد؛
ابلاغ بخشنامه دستمزد ۹۸ به واحدهای مشمول قانون کار/ ۵۰ هزار و ۵۶۲ تومان مزد روزانه هر کارگر
شریعتمداری پس از مصوبه جلسه ۲۸۲ شورای عالی کار؛ بخشنامه حداقل مزد سال ۹۸ را به واحد‌های مشمول قانون کار ابلاغ کرد.

۱۳۹۸/۱/۶ - ۱۱:۰۳

در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مطرح شد:
ترتیبات پرداخت مطالبات تامین اجتماعی در بودجه ۹۸ باید مورد توجه ویژه قرار گیرد
نقوی حسینی با اشاره به حضور وزیر کار در جلسه نمایندگان ولایی گفت: وزیر تاکید کرد اگر مطالبات تامین اجتماعی پرداخت نشود نمی توانیم به تعهدات بیمه ای خود عمل کنیم به همین دلیل باید ترتیبات پرداخت این مطالبات در بودجه ۹۸ مورد توجه و تصویب قرار گیرد.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۰۹:۴۶

اعلام برنامه های سفر سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خراسان شمالی
برنامه های سفر پنجشنبه سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان خراسان شمالی اعلام شد.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۲۲

در صحن مجلس مطرح شد:
دولت تمهیداتی برای تاسیس بیمارستان های تامین اجتماعی در مناطق محروم بیاندیشد
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم زاهدان از دولت خواست تمهیداتی برای ایجاد بیمارسیتان های تامین اجتماعی در مناطق محروم بیندیشد و تاکید کرد با تاسیس بیمارستان های تامین اجتماعی روستاییان و مردم مستضعف دیگر مجبور به پرداخت فرانشیز نیستند.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۱:۴۸

وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي خبر داد
افزایش حقوق بازنشستگان در سال جاری
خبرگزاری شبستان: وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي با اشاره به افزایش حقوق کارمندان در سال جاری گفت: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان بزرگترین وزارتخانه اجتماعی کشور مطرح است و همه ایرانیان با این وزارتخانه به نوعی در ارتباط هستند.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۴:۵۹

نگهبان خطاب به ربیعی:
عدم پاسخگویی به مطالبات کارگران از نقاط ضعف وزارت کار است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی عدم پاسخگویی به مطالبات کارگران را از نقاط ضعف وزارت کار عنوان کرد و گفت: متاسفانه بیشتر از کارگران به عنوان ابزاری برای خواسته‌های شخصی ابقای خود استفاده می‌کنید.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۱

نادری خطاب به ربیعی:
وزیر کار برای بیکاری جوانان نقاط صفر مرزی چه کاری انجام داده است؟
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم پاوه درمجلس با طرح این سوال که وزارت کار برای اشتغال جوانان در مناطق مرزی چه کاری انجام داده است؟ گفت: ما بارها این مطالبه را از ایشان داشتیم، چراکه اگرما این جوانان را جذب نکنیم،‌ آنهاجذب کومله،داعش و دموکرات می‌ شوند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۱

مقصودی خطاب به ربیعی:
حال وزارت تعاون خوب نیست/بی اعتمادی مردم باعث به لرزه افتادن پایه های نظام می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم سبزوار با بیان اینکه حال و احوال وزارت رفاه خوب نیست خطاب به ربیعی گفت: بی اعتمادی ای که مردم نسبت به وزارت رفاه دارند باعث می شود پایه های نظام به لرزه بیفتد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۵

عثمانی خطاب به ربیعی:
شما وزیر تبعیض های اجتماعی هستید/پرده اتاقت را کنار بزن و بیرون را ببین
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بوکان با بیان اینکه ربیعی وزیر تعاون نیست بلکه وزیر تبعیض های اجتماعی است خطاب به وی گفت: آقای ربیعی اگر توان بیرون آمدن از اتاقت را نداری حداقل پرده اتاقت را کنار بزن که ببینی چه اتفاقی بیرون می افتد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۹

سفر وزیر کار و رفاه اجتماعی به کردستان
وزیر تعاون، کار و رفاه جتماعی آقای رفیعی ظهر امروز (۶ دی) در رأس هیاتی به نمایندگی از دولت، برای بازدید و کلنگ زنی چند طرح خدماتی - درمانی به کردستان سفر کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۱:۴۳

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان همدان سفر کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر کار و رفاه اجتماعی در دوازدهمین سفر استانی خود صبح امروز به‌ همراه جمعی از معاونین و مدیران ستادی وزارتخانه وارد استان همدان شد.

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۰:۰۷

همایش یادبود قربانیان حوادث رانندگی
همایش یادبود قربانیان حوادث رانندگی صبح امروز با حضور وزیر رفاه و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در دانشگاه علوم انتظامی برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۵:۱۴

بازماندگی ۳۵ هزار کلاس اولی از تحصیل/علت اصلی طلاق
خبرگزاری شبستان:وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی علت اصلی طلاق را نبود سواد زندگی دانست و گفت: تعداد ۳۵ هزار کلاس اولی از تحصیل بازمانده‌اند.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۳:۱۲

برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان
وزرای علوم، دادگستری و کار به مجلس می روند
خبرگزاری شبستان:وزرای علوم تحقیقات و دادگستری و کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسات علنی این هفته مجلس حضور می یابند.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۵:۵۲

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان بوشهر سفر می کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعدازظهر امروز از طریق فرودگاه عسلویه به استان بوشهر سفر می‌کند.

۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۱۵:۰۰

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی:
کاهش ۳۰ درصدی حوادث ناشی از کار در قم/با افتخار می گویم که کارگر هستم
خبرگزاری شبستان: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: سعی می کنیم که امسال شرایط خوبی را فراهم کنیم و بازرسی و ایمنی کار را در دستور کار خود قرار دادیم و امسال در قم ۳۰ درصد کاهش حوادث ناشی از کار داشتیم اما حتی یک مشکل هم برای ما نگران کننده است.

۱۳۹۵/۲/۹ - ۲۳:۲۹

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی:
۳۰ میلیون ایرانی به صورت رایگان بیمه شده اند
خبرگزاری شبستان: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی عنوان داشت: یکی از اقدامات ما بیمه است که تخت قالب بیمه سلامت تاکنون توانسته ایم ۳۰ میلیون ایرانی را به صورت رایگان بیمه کنیم.

۱۳۹۵/۲/۹ - ۲۳:۲۸

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
عده ای فقط می خواهند یاس و ناامیدی در کشور ایجاد کنند
خبرگزاری شبستان: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یک عده ای می خواهند همه چیز را هیچ کنند ما از اول نگفتیم که برجام همه چیز است در صورتی که برجام با سخت کوشی و عقلانیت دنبال می شود.

۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۳:۰۵

وزیر کار به قم سفر می کند
خبرگزاری شبستان: همزمان با هفته کارگر وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به قم سفر کرده و با مراجع عظام تقلید در این شهر دیدار و گفتگو خواهد کرد.

۱۳۹۵/۲/۹ - ۰۹:۴۸