خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سردار سلامی
سرلشکر سلامی:
سپاه، جهاد علمی را به عنوان یکی از آیین‌های نبرد خود برگزیده است
فرمانده سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه جهاد علمی یکی از آیین‌های نبرد سپاه خواهد بود، گفت: دانشگاه‌های سپاه سعی دارند با جبران عقب‌ماندگی‌های علمی ضمن حرکت در لبه‌های دانش و فناوری‌های مذکور، چشم‌انداز روشنی را از مرزشکنی در علم به تصویر کشانند.

۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۰:۲۵

سرلشکر سلامی در جمع پایوران سپاه حضرت عباس (ع)؛
دشمن در مقابل قدرت ملت ایران ناتوان است
فرمانده کل سپاه گفت: استقامت و وحدت غیور مردان ایران اسلامی امروز دشمنان را سردرگم ساخته است.

۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۰۷:۳۴

سلامی در دیدار با امام جمعه اردبیل:
گزینه‌های روی میز آمریکا علیه ایران تضعیف شده است
فرمانده کل سپاه با بیان این‌که آمریکایی‌ها خود اقرار می‌کنند که گزینه‌های روی میز آنها علیه ایران تضعیف شده است»، گفت: وقتی به گزینه‌های روی میز آمریکایی‌ها نگاه می‌کنیم می‌بینیم که هیچ یک از این گزینه‌های روی میز را نمی‌توانند عملی کنند.

۱۳۹۸/۷/۱۸ - ۰۹:۵۵

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
ضرورت توسعه عمق استراتژیک کشور/ در مسیر ایستادگی و مقاومت پیشرفت می کنیم
سردار سلامی دریا را میدانی تعیین کننده در نبرده با مستکبران دانست و گفت: تمام تلاش ما دورکردن دشمن از قلب اسلام است و به همین دلیل به دنبال توسعه عمق استراتژیک جمهوری اسلامی هستیم.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۱:۴۱

سردار سلامی:
سپاه به پیشرفته‌ترین دستاوردهای دفاعی دست‌یافته است
فرمانده کل سپاه پاسداران بهره‌مندی سپاه از توان و ظرفیت جوانان مومن و انقلابی و کارآمد ایران در دستیابی به اقتدار و توان دفاعی کنونی را امری مهم برشمرد و گفت: در حال حاضر سپاه به پیشرفته ترین و به‌روزترین دستاوردهای دفاعی دست یافته است.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۱:۱۹

سردار سلامی مطرح کرد:
ناتوانی دشمن در برابر ملت ایران/ هیچ قدرتی حق دخالت در سرنوشت ملت ایران ندارد
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عدم اعتماد به بیگانگان را عامل استقلال کشور دانست و گفت: هیچ قدرتی حق دخالت در سرنوشت ملت ایران ندارد.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۰:۱۲

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
ایران اسلامی دارای به‌روز‌ترین دستاوردهای دفاعی است
سردار سلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران دارای به‌روز‌ترین دستاوردهای دفاعی است گفت: با این توان دفاعی، سپاه پاسداران می‌تواند از این پس روزانه از یک دستاورد مدرن فوق‌العاده رونمایی کند.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۰۸:۴۶

فرمانده سپاه:
میدان جنگ از جغرافیای سرزمینی به مرزهای ذهنی تغییر موضع داده است
سردار سلامی با اشاره به اهمیت نقش رسانه ها در شکل گیری جهان آینده و تقابل حق و باطل در این میدان گفت: میدان جنگ از جغرافیای سرزمینی به مرزهای ذهنی و جغرافیای قلب‌ها تغییر موضع داده است.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۱۴:۲۷

فرماده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
ایران کشوری مستقل است و نیاز به بیگانگان ندارد
سردار سلامی گفت: مردم با صبر و شکیبایی، نجابت، آگاهی و موقعیت‌شناسی خود به دشمن ثابت کردند که ایران کشوری مستقل است و نیاز به بیگانگان ندارد.

۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۱۲:۵۳

بزرگترین پروژه غرب کشور در اراک با حضور فرمانده کل سپاه افتتاح شد
تقاطع غیرهمسطح آزادگان اراک به عنوان بزرگترین پروژه غرب کشور در اراک با حضور سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه افتتاح شد.

۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۰۸:۳۴

فرمانده کل سپاه:
هر جنگ جدیدی به محو رژیم صهیونیستی منجر می شود
سردار سلامی گفت: با اوج گیری ظرفیت های بازدارندگی انقلاب اسلامی و کاهش اعتبار تهدید و قدرت آمریکا، رژیم صهیونیستی دیگر تهدید نیست و کوچکترین خطایش آخرین خطای اوست زیرا هر جنگ جدیدی به محو این رژیم از جغرافیای سیاسی عالم منجر خواهد شد.

۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۲۰:۲۲

فرمانده کل سپاه:
فشار حداکثری دشمن را به حداکثر خواهش تبدیل می‌کنیم
سردار سلامی گفت: ما در جهات مختلف با همه قدرت استکبار درگیر هستیم و در حال تبدیل حداکثر فشار دشمن به حداکثر خواهش هستیم.

۱۳۹۸/۷/۹ - ۲۰:۱۵

فرمانده کل سپاه:
دشمنان دچار زوالی بازگشت ناپذیر شده‌اند
سردار سلامی با تاکید بر اینکه دشمنان ما دچار زوالی بازگشت ناپذیر شده اند و ذخایر راهبردی آنها رو به انتها است، گفت: راهبرد مقاومت فعال امروز دشمنان را دچار سکون و فقدان اراده کرده و این معنای واقعی مرگ تدریجی یک امپراتوری است.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۴:۰۴

سرلشکر سلامی:
بنای آشوب نداریم، اما پاسخ آشوب‌گران را می‌دهیم/ به مرز نترسیدن از دشمن رسیده‌ایم
فرمانده کل سپاه گفت: قدرت تولید خطر ما بسیار فراوان است، اما ما خویشتن دار هستیم، بنای آشوب نداریم، اما پاسخ آشوب گران را می‌دهیم.

۱۳۹۸/۷/۳ - ۲۰:۰۲

فرمانده کل سپاه وارد ایلام شد
سرلشکر «سلامی»، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دقایقی پیش از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد این استان شد.

۱۳۹۸/۷/۳ - ۱۵:۳۸

افتتاح نمایشگاه «شکار کرکس‌ها»
نمایشگاه «شکار کرکس‌ها» نخستین نمایشگاه پهپادهای غنیمتی متجاوز با حضور سردار سلامی در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح شد.

۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۳:۳۳

سردار سلامی:
اجازه کشاندن دامنه هیچ جنگی به مرزهای ایران را نمی دهیم
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: زبان به‌عهده‌گرفتن مسئولیت کارهایی را که انجام داده‌ایم داریم و اجازه کشاندن دامنه هیچ جنگی به مرزهای ایران را نمی دهیم.

۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۲:۰۰

فرمانده سپاه:
قدرتمان، دشمنان را به دادن نسبت دروغ به ما واداشته است
سردار سلامی با تاکید بر اینکه هراسی از دشمنان بزرگ و کوچک نداریم و از این نگرانی ها عبور کرده‌ایم، گفت: امروز آنقدر قدرتمند شده‌ایم که دشمنان ما مجبورند هر حادثه ای را که اتفاق می افتد، به دروغ هم که شده، به ما نسبت دهند.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۲:۱۸

با حضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران؛
۸۱ پروژه محرومیت زدایی در مناطق محروم خراسان شمالی افتتاح شد
۸۱ پروژه محرومیت زدایی " قرارگاه پیشرفت و آبادانی" با حضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در مناطق محروم خراسان شمالی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۰:۱۱

سردار سلامی:
ایجاد پوشش فراگیر در حوزه محرومیت زدایی از اهداف سفرهای استانی سپاه است
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: هدف سفرهای استانی سپاه، ایجاد پوشش فراگیر در حوزه رفع محرومیت و کاهش برخی از ناهنجاری های جامعه است.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۰۹:۳۸