خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

الجمعة ١٠ المحرّم ١٤٤٠

Friday, September 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه برجام
توئیت برجامی وزیر امور خارجه پس از دیدار با همتایان چینی و روسی
خبرگزاری شبستان: وزیر امور خارجه کشورمان پس از دیدار با همتایان چینی و روسی در توئیتر نوشت: به زودی مشخص می شود که ۴ بعلاوه ۱ چگونه می توانند منافع ایران را در چارچوب برجام تضمین و این دستاورد منحصربفرد دیپلماسی را حفظ کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۴:۲۴

آیت الله حسینی بوشهری:
رهبر معظم انقلاب پاسخ دندان شکنی به ترامپ دادند
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار داشت که رهبر معظم انقلاب اسلامی پاسخ دندان شکنی به ترامپ دادند.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۳۵

ظریف در دیدار لاوروف:
تصمیم گرفتیم فرصتی را به دیپلماسی بدهیم تا منافع همه ما تضمین شود
خبرگزاری شبستان: وزیر خارجه کشورمان با اشاره به اینکه لازم بود موضوع بصورت همه جانبه بررسی شود افزود: تصمیم گرفتیم فرصتی را به دیپلماسی بدهیم تا منافع همه ما تضمین شود.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۲:۲۵

دادستان عمومی و انقلاب قزوین:
با صنوفی که به بهانه افزایش نرخ ارز به مردم خدمات ارائه ندهند، برخورد می شود
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: دستگاه قضایی استان با اصناف و مراکز تولیدی که به بهانه شرایط کنونی کشور در بحث بازار ارز و یا برجام در ارائه خدمات به مردم کوتاهی کنند بدون هیچ اغماضی برخورد خواهد کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۰۹:۱۳

اطلاعیه دولت در واکنش به برخی موضع گیری‌ها در خصوص برجام
خبرگزاری شبستان: دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت در واکنش به برخی موضع گیری‌ها در خصوص برجام اطلاعیه‌ای صادر کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۰۹:۰۶

روحانی در تماس تلفنی نخست وزیر بریتانیا:
حفظ برجام بدون آمریکا امکان پذیر، اما بدون تامین منافع ایران غیرممکن است
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور، حفظ برجام بدون آمریکا را امکان پذیر اما بدون حضور و تامین منافع ایران، آن را غیرممکن خواند و با تاکید بر نقش مهم اتحادیه اروپایی در این مقطع حساس، اظهارداشت: منافع تهران در برجام باید به طور دقیق و صریح، تضمین شود.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۰۷:۲۴

واکنش مجلس خبرگان به خروج آمریکا از برجام
خبرگزاری شبستان: مجلس خبرگان رهبری در پی نقض عهد و خروج غیر قانونی آمریکا از برجام با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام عنوان کرد که در مواردی خطوط قرمز مورد نظر مقام معظم رهبری در برجام رعایت نشد.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۵:۳۷

جلیلی:
ترامپ دیر یا زود متوجه استیصال آمریکا خواهد شد
خبرگزاری شبستان: مشاور رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ملت ایران به تنهایی توانسته است در طول ۴۰ سال در مقابل آمریکا بایستد و پیشرفت کند، گفت: ترامپ به زودی متوجه استیصال آمریکا خواهد شد.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۴:۳۹

روحانی در نشست هیأت‌های عالی‌رتبه ایران و سریلانکا:
سیاست ایران در منطقه بر مبنای تلاش برای حفظ امنیت، ثبات و مبارزه با تروریسم است
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با تأکید بر اینکه این عهدشکنی آمریکایی ها، نشان می‌دهد که آنها به تعهدات خود پایبند نبوده و نمی‌توان به آنان اعتماد کرد، گفت: سیاست ایران در منطقه بر مبنای تلاش برای حفظ امنیت، ثبات و مبارزه با تروریسم است.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۳:۲۰

سردار غیب پرور:
ملتی که نتواند روی پای خود بایستد محکوم به فناست/نقش بسیج تصدی گری نیست بلکه تسهیل گراست
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اجرای طرح همگام با بسیج کشاورزی در ۴۰ هزار روستا گفت: نقش بسیج تصدی گری نیست و تسهیل گراست ما می توانیم با اجرای این طرح به استقلال غذایی در کشور و صادرکننده مواد غذایی تبدیل شویم.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۴۹

سرلشکر جعفری:
خروج آمریکا از برجام به اعتقاد اقتصاددانان غربی هدیه ای به ملت ایران است
خبرگزاری شبستان: فرمانده کل سپاه با تاکید بر توجه مسئولان بر توانمندی های داخلی و رسیدن به خودکفایی در محصولات کشاورزی گفت: به اعتقاد اقتصاددانان غربی خروج آمریکا از برجام هدیه ای به ملت ایران است.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۴۶

برجام هیچ آورده ای برای ایران نداشت
خبرگزاری شبستان: امام جمعه ماکو گفت: برجام تاکنون هیچ برآوردی برای کشور نداشت فلذا خروج آمریکا از آن نیز هیچ تاثیری بر داخل نخواهد داشت.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۳۶

برای بهتر شدن وضعیت اقتصادی کشور به فرمایشات رهبری عمل شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شاهین دژ گفت: اگر واقعا به فرمایشات رهبری عمل شود، اقتصاد مقاومتی و تولید ملی نیز اجرایی شده و بخش اعظمی از مشکلات رفع خواهد شد.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۳۲

ایران برای ادامه برجام تضمین های لازم را از طرف مقابل بگیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: در صورتی ادامه برجام معقول خواهد بود که مذاکره کنندگان بتواند تعهدات لازم را در عمل به توافق از کشورهای اروپایی بگیرند.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۲۷

در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد:
ضرورت تضمین اروپا برای اجرای برجام در زمان مشخص
خبرگزاری شبستان: سفیر اسبق ایران در آلمان با تاکید بر ضرورت تضمین اروپا برای اجرای برجام در زمان مشخص گفت: در مذاکرات پیشرو با اروپایی‌ها باید مسائل پولی، مالی و تحریم نفت با استفاده از کارشناسان اقتصادی به طور صریح مطرح شود.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۹:۰۹

برای رایزنی و تبادل‌نظر درباره برجام،
وزیر خارجه کشورمان وارد پکن شد
خبرگزاری شبستان: محمد جواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان در صدر هیات بلند پایه سیاسی و اقتصادی به منظور بررسی امکان تداوم توافق هسته ای وارد فرودگاه پکن شد.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۸:۳۰

روحانی در جلسه ستاد اقتصادی دولت:
تأکید بر ضرورت تحقق منافع اقتصادی ایران از توافق برجام برای ادامه همکاری
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با تأکید بر ضرورت تحقق منافع اقتصادی ایران از توافق برجام برای ادامه همکاری گفت: وزارت خارجه گفتگوهای مستقیم با چین، روسیه و کشورهای اروپائی در مورد الزامات تداوم برجام و تضمین های اجرائی ضروری را برنامه ریزی کند.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۶:۰۴

بررسی خروج یک‌جانبه آمریکا از برجام در «نگاه یک»
خبرگزاری شبستان: برنامه تحلیلی «نگاه یک» امشب اقدام رییس‌جمهور آمریکا در خروج یک‌جانبه از برجام را با حضور کارشناسان نقد و بررسی می‌کند.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۱:۲۰

گزارشی از دیدار وزیر کشور با ۷ تن از آیات عظام و مراجع تقلید در سفر به قم؛
تاکید آیات عظام و مراجع تقلید بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام داخلی/ آمادگی کامل دولت برای دوره برجام بدون آمریکا
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور در جریان سفر به استان قم با ۷ تن از آیات عظام و مراجع تقلید دیدار و گزارشی از اقدامات این وزارتخانه و دولت در سال ۹۶ و برنامه های آتی ارائه کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۹:۱۶

تلاش‌های ظریف برای تداوم برجام/از پکن تا بروکسل
خبرگزاری شبستان: وزیر خارجه کشورمان علاوه بر تماس‌های تلفنی با توکیو و نروژ برقرار کرده قرار است به صورت حضوری از امشب راهی چین، روسیه و بلژیک شود.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۷:۵۵