خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

الأربعاء ٨ المحرّم ١٤٤٠

Wednesday, September 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه برجام
بیانات رهبری نقشه راه تیم مذاکره کننده در ادامه برجام است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: شروط مقام معظم رهبری برای مذاکره با اروپا باید بدون هیچ گونه مسامحه‌ و توجیهی در دستور کار تیم مذاکره کننده قرار گیرد.

۱۳۹۷/۳/۴ - ۱۴:۳۷

خروج از برجام نشان‌دهنده تخاصم رژیم آمریکا با ملت ایران و انقلاب است
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه چوار گفت: آمریکا با خروج از برجام وارد فاز جدیدی از تخاصم با مردم ایران شده که تغییر ایران را از درون را دنبال می‌کند.

۱۳۹۷/۳/۴ - ۱۴:۳۰

خط حزب‌الله ۱۳۴؛
تضمین‌های واقعی در مقابل دست چدنی
خبرگزاری شبستان: صدوسی‌وچهارمین شماره از نشریه خط حزب‌الله همزمان با آغاز سالگرد پیروزی فتح خرمشهر همراه با مطالبی درباره‌ برجام و شروط هفت‌گانه رهبر انقلاب برای مذاکره با اروپائیان منتشر شد.

۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۸:۱۱

تخت روانچی:
بزرگ ترین مشکل هیأت حاکمه امریکا دوری آنها از واقعیات دنیا است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور بزرگ ترین مشکل هیأت حاکمه امریکا را دوری آنان از واقعیات دنیا دانست و افزود: امریکایی ها نعل وارونه می زنند.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۶:۴۶

بروجردی در جمع خبرنگاران:
مذاکرات ایران با اروپایی‌ها اتمام حجت است
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مذاکرات ایران با اروپایی‌ها اتمام حجت است، گفت: قرار نیست برای همیشه در جهان کشوری مانند آمریکا با سیاست‌های مستکبرانه حاکم باشد، اروپا باید نشان دهد که توان حفظ منافع خود را دارد.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۴:۱۱

عارف در جمع خبرنگاران:
باید رضایت جمهوری اسلامی ایران جلب شود تا برجام ادامه یابد
خبرگزاری شبستان: رئیس فراکسیون امید مجلس درخصوص تضامینی که اروپایی ها باید برای باقی ماندن در برجام ارائه کنند، گفت: در هر صورت باید رضایت جمهوری اسلامی ایران جلب شود تا برجام ادامه یابد، چرا که ما با توجه به منافع ملی در این خصوص تصمیم می گیریم.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۲:۰۸

امکان ندارد برجام را بتوان منهای برنامه غنی سازی حتی اصلاح کرد
خبرگزاری شبستان: سفیر ایران در انگلیس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تمامی برجام بر محور اساسی انجام غنی سازی نوشته شده است و امکان ندارد برجام را بتوان منهای برنامه غنی سازی حتی اصلاح کرد.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۰۷:۵۷

آیت الله خاتمی در جمع دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع):
اقتدار ایران سرنوشت برجام را تعین می کند/حضور جوانان توطئه دشمنان را خنثی می کند
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه حضور مقتدرانه جوانان توطئه دشمنان را خنثی می‌کند، گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران حرف اول را در برجام زده و سرنوشت برجام را تعیین می کند.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۳:۵۵

درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام مذاکره نمی کنیم
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به اینکه درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام مذاکره نمی کنیم، گفت: انتشار اخبار بی ربط و انحرافی با هدف فضاسازی منفی صورت می پذیرد.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۷:۲۶

روحانی در دیدار صمیمی با خانواده دولت:
آمریکا نمی تواند ملت ایران را به زانو در آورد؛ بی تردید از این مشکلات عبور خواهیم کرد
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با اشاره به اینکه راه نجات ما صبر ، مقاومت و ایستادگی است، تاکید کرد: آمریکا نمی تواند ملت ایران را به زانو در آورد؛ بی تردید از این مشکلات عبور خواهیم کرد.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۷:۱۴

ظریف در دیدار کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا:
با خروج آمریکا از برجام انتظارات از اروپا برای حفظ آن افزایش یافته است
خبرگزاری شبستان: ظریف گفت: با خروج آمریکا از برجام انتظارات افکار عمومی از اتحادیه اروپا برای حفظ دستاوردهای برجام افزایش یافته است.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۷:۱۴

گزارش نجفی از جلسه غیرعلنی مجلس با حضور ظریف
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز گفت: آقای ظریف از تلاش ها و دفاعیاتشان در مذاکره با اروپایی ها مباحثی را مطرح کردند.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۴:۳۵

نعمتی در گفتگو با شبستان:
توضیحات ظریف و عراقچی درباره برجام/اظهارات شمخانی درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم
خبرگزاری شبستان: سخنگوی هیئت رییسه مجلس بااشاره به توضیحات ظریف و عراقچی درباره نحوه مذاکره ایران باکشورهای اروپایی،چین و روسیه درجلسه غیرعلنی مجلس گفت: شمخانی نیز توضیحاتی درباره لایحه الحاق دولت ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم داد.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۲:۰۵

خوی استکباری حاکمان آمریکا برای برجام اشکال تراشی کرد
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان گفت: خوی استکباری حاکمان آمریکا برای برجام اشکال تراشی کرد و بر خلاف همراهی تمامی طرف های این عهدنامه آمریکا همراهی نکرد.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۰:۱۰

یک بام و دو هوای رسانه‌های مخالف برجام
خبرگزاری شبستان:عضوتیم مذاکره‌کننده ایران با ۱+۵ با انتقادبه رسانه های مخالف برجام درصفحه اینستاگرامش نوشت:این رسانه ها فراموش کرده‌اند که تا به حال اصرار می‌ورزیدند که برجام هیچ دستاوردی نداشته است چون بنگاههای اقتصادی نتوانسته اند به ایران بیایند.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۱۵

منفی بافی را در شرایط کنونی کشور کنار بگذاریم / فضای امید را تقویت کنیم
خبرگزاری شبستان:استاندار ایلام از تمامی دلسوزان و بویژه افراد دارای تریبون خواست در شرایط کنونی و هجمه ای که از سوی آمریکایی ها و برخی کشورهای منطقه علیه کشورمان شکل گرفته از ایجاد فضای یاس و منفی بافی خودداری کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۴:۴۷

صالحی در دیدار با کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا؛
آمریکا نمی‌تواند ما را متوقف کند/ اقدام آمریکا در خروج از برجام نابخردانه بود
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه خروج آمریکا از برجام نشان داد که آمریکا برای همه جهان بی اعتماد است، گفت: هر چند آمریکا می‌تواند کُندی در حرکت ما بوجود آورد، اما نمی‌تواند ما را متوقف کند.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۳۶

مبارزه و مقاومت تنها راه مقابله با استکبار جهانی/ پیامد مذاکرات فلسطین کشتار و رنج ۷۰ ساله است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز مبارزه و مقاومت تنها راه مقابله با استکبار جهانی خواند و گفت: پیامد مذاکرات فلسطین کشتار و رنج ۷۰ ساله مردم آن و از دست دادن ۷۰ درصد از کشورشان است.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۸:۰۵

خروج آمریکا از برجام بی تعهدی آن ها راثابت کرد/ ایران شرط پذیر نیست
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: خروج آمریکا از برجام بی تعهدی آن ها نسبت به قراردادهای جهانی و رعایت حقوق همدیگر را به جهانیان ثابت کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۷:۰۹

آقای ظریف! برجام را ظریفانه حل کنید/ ملت ایران تن به تحقیر نمی دهد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد خطاب به وزیر امور خارجه ایران گفت: آقای ظریف همانطور که فامیلی ظریفی دارید باید مسئله برجام را هم ظریفانه حل و فصل کنید.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۶:۳۵