خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بسیج سازندگی فارس
مسئول بسیج سپاه سازندگی نی ریز اعلام کرد:
درمانگاه سید الشهدا (ع) نی ریز در انتظار صدور مجوز بهره برداری
ثابت گفت: درمانگاه سید الشهدا (ع) نی ریز با وجود تکمیل تجهیزات برای بهره برداری همچنان منتظر صدور مجوز دانشگاه علوم پزشکی است.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۲:۰۹

مدیر مطالعات حرکت های جهادی بسیج سازندگی فارس خبر داد:
برگزاری دومین جشنواره ملی جهادگران
مسکویی جزئیات طرح دومین جشنواره ملی جهادگران را اعلام کرد و گفت: جشنواره ملی جهادگران، به همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت‏های جهادی و با حمایت مجموعه‏ ها و دستگاه‏ های مختلف با هدف شناخت و قدردانی از گروه ها و ایده های برتر در حوزه جهادی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۵۱

فرمانده سپاه ناحیه «بقیه الله (عج)» شیراز خبر داد:
۱۰۵ پروژه عمرانی محرومیت زدایی با هزینه ۱۵ میلیارد ریال تکمیل شد
سرهنگ دوستدار با اشاره به فعالیت های سپاه ناحیه «بقیه الله (عج)» شیراز در محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار گفت: ۱۰۵ پروژه عمرانی با هزینه ۱۵ میلیارد ریال در این مناطق با همکاری خیران تکمیل و تحویل شد و ۴۰۰ پروژه هم در دست اجرا قرار دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۲۰:۰۰

رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس خبرداد:
اجرای ۲۵۰ پروژه با ظرفیت شغلی چهار هزار و ۵۰۰ نفر در سال ۹۷
سرهنگ اسماعیلی با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی در فارس گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۵۰ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال و ظرفیت شغلی چهار هزار و ۵۰۰ نفر در فارس ایجاد شده است.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۳:۴۵

معاون فرهنگی و رسانه ای بسیج سازندگی کشور بیان کرد:
بسیجی های جهادی نرم افزارهای انقلاب هستند
عالی گفت: در بین بسیجی های جهادی نوجوانان و جوانان در حال انجام کارهای بزرگ هستند که به عنوان نرم افزار انقلاب و الگو باید معرفی شوند.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۱۳:۲۰

۶۵ گروه جهادی در داخل و خارج فارس مشغول فعالیت هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس بسیج سازندگی فارس با تاکید بر اینکه ۶۵ گروه جهادی در داخل و خارج از استان خدمات ارائه می کنند، گفت: اردوهای جهادی یک، سه و هفت روزه در فارس در حال اجراست که در بحث های آموزشی، بهداشتی، فرهنگی، عمومی و خدمات رسانی خواهد بود.

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۱۵:۳۷