خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

الأربعاء ٠ جمادى الأولى ١٤٣٩

Wednesday, January 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه درس فقه مراجع
آیت الله نوری همدانی:
ترامپ بی عقل است
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی گفت: حضرت علی(ع) به شهادت مشتاق بودند و آن حضرت همواره نگران بودند که امور مردم را کسانی به دست بگیرند که عقلشان کم باشد که ترامپ اینچنین فردی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۳

آيت ‌الله مكارم شيرازي:
دشمنان هنوز ملت ایران را نشناخته اند/فضای مجازی باید اصلاح شود
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله مكارم شيرازي با اشاره به اتفاقات اخیر ابراز داشت: بارها سر دشمنان به سنگ خورده اما باز هم دست بردار نیستند چرا که ملت و حامیان نظام و اسلام را نمی شناسند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۴

آیت الله مکارم شیرازی:
فضای مجازی بلای جان مردم شده است/مسئولان به درد و دل مردم گوش دهند
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی ابراز داشت: شیاطین خارجی نیز در این جریان از این فضا به طور کامل استفاده کرده و اغتشاش در مناطق مختلف را به آنان تعلیم دادند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۶

آیت الله سبحانی:
جمهوری اسلامی نعمت است/مسئولان به فکر معیشت مردم باشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی گفت: مسئولان مشکلات را به تدریج حل کنند، دولت بی مشکل در دنیا نیست، اداره یک ممکلت هر روز یک پیشامد دارد و باید حل کند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۱

آيت‌ الله سبحاني:
طلاب جایگاه و کرامت خود را حفظ کنند/لزوم توجه به اخلاق
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله سبحاني خطاب به طلاب گفت: طلاب باید همواره جایگاه و کرامت خود را حفظ کرده و حفظ مقام و شئون لازم است و اخلاق طلبگی باید محفوظ باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۰:۳۹

در مسجد اعظم قم مطرح شد؛
انتقاد آیت الله نوری همدانی به وضعیت گرانی در کشور
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: ما وظیفه داریم که از مردم حمایت کرده و مطالبه گری نیز داشته باشیم و یکی از مشکلات امروز مردم معیشت است که باحرف و عبارات و الفاظ حل شدنی نیست.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۲:۰۲

آيت ‌الله سبحاني:
خداجویی در حقیقت خودجویی است/القاب حوزوی نباید از بین برود
خبرگزاری شبستان: آیت الله سبحانی گفت: خداجویی در حقیقت خودجویی است و از این رو باید همیشه نوعی اعتماد به خود داشته و فکر نکنیم که خداجویی خودبیگانگی است.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۱:۰۰

آيت‌ الله مكارم‌ شيرازي:
دنیا کشتار وحشیانه در یمن را نمی بیند/اقدام دنیا در برابر استکبار شرم آور است
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله مكارم‌ شيرازي به رفتارهای عربستان اشاره کرد و گفت: آمریکا و اروپا به عربستان کمک کرده و بمب در یمن می ریزند و از سوی دیگر یک تکه آهن پیدا می کنند و می گویند که ایران به یمن موشک می دهد.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۰:۵۸

آيت‌ الله نوري همداني:
صهیونیست ها نمی توانند قدس را پایتخت خود کنند
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله نوري همداني با اشاره به موضوع قدس گفت: آنها می گویند که قدس باید به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی باشند که هیچ گاه این موضوع محقق نخواهد شد.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۱:۵۴

آيت ‌الله سبحاني:
زبان انسان می تواند ۲۴ گناه انجام دهد/باید مراقب زبان باشیم
خبرگزاری شبستان: آيت ‌الله سبحاني گفت: زبان انسان که یک عضو لازم انسان است، می تواند ۲۴ گناه انجام دهد و گویای افکار انسانی است و باید همواره از آن مراقبت کنیم.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۱:۴۰

آيت ‌الله مكارم‌ شيرازي:
دشمن با جنگ روانی در راستای سیاه نمایی از ایران گام بر می دارد/باید فضای مجازی را اصلاح کرد
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه باید فضای مجازی را اصلاح کرد بیان داشت: نباید اجازه داد هر کسی برای تخریب اشخاص و تشکیلات مختلف از فضای مجازی استفاده کند بلکه باید کاری کرد که از منافع فضای مجازی استفاده شود.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۱:۳۹

آیت الله مکارم شیرازی:
آمریکا و صهیونیست گرفتار شکست تازه می شوند/اقدام آمریکا بر خلاف موازین بین الملل است
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: صهیونیست ها و آمریکایی ها بدانند که در فتنه جدید باز هم شکست خورده و به هیچ عنوان موفق نخواهند شد.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۲:۳۷

آیت‌الله نوری همدانی:
سرگردانی آمریکا و صهیونیست پس از محو داعش/ایام حزن و شادی اهل بیت(ع) باید به بهترین نحو برگزار شود
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله نوری همدانی به پیروزی رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت و محو داعش اشاره کرد و گفت: این پیروزی موجب شد تا آمریکا و صهیونیست و همچنین نوکران آنها سرگردان شوند.

۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۳:۳۶

آیت الله نوری همدانی:
کشورهای سلطه گر به نام حقوق بشر دست به کشتار مسلمانان می زنند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: در دنیای کنونی که به نام حقوق بشر سلطه گران، مستضعفین را می کشند و کسی نیست که جواب دهد.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۲:۱۸

آیت الله مکارم شیرازی:
دشمنان به دنبال گسترش اختلاف در عراق هستند/باید به فکر رفع شر دشمن خارجی بود
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: عراق بداند که اگر ساز اختلاف ها به صدا در آید، تمامی پیروزی ها از بین می رود و باید بدانیم که دشمن نیز به فکر ایجاد اختلاف در عراق است.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۰:۳۱

آيت‌الله نوري همداني:
آمریکا قابل اعتماد نیست
خبرگزاری شبستان: آيت‌الله نوري همداني به موضوع برجام اشاره کرد و گفت: برجام امر حساسی است، خداوند فرموده است که به ظالمان اعتماد نکنید و باید مراقب بوده و به ظالم اعتماد نکنیم.

۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۲:۲۰

آیت الله مکارم شیرازی:
مکتب امام حسین(ع) در قلوب مردم نفوذ کرده است/افزایش آگاهی مردم نسبت به عزاداری ها/آمریکا ناامن ترین کشور
خبرگزاری شبستان: یکی از مراجع عظام تقلید گفت: امروزه آگاهی های مردم بیشتر شده و همه می دانند که این اعمال به نفع شیعه و اسلام نیست و امیدواریم که همواره این مراسم عزاداری باشکوه برگزار شود.

۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۰:۳۸

آیت الله نوری همدانی:
نباید غدیر مظلوم بماند/مسلمانان در برابر کشتار میانمار ساکت نباشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی با اشاره به ویژگی های غدیر گفت: غدیر دارای عظمت فراوانی است و باید این ویژگی ها را روز به روز تبیین کرده و در گسترش آن کوشید.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۳:۳۵

آيت‌ الله مكارم‌ شيرازي:
اجتماع وزرای کشورهای اسلامی در دفاع از مسلمانان میانمار تشکیل شود/غدیر را از مظلومیت باید خارج کرد
خبرگزاری شبستان: آيت‌ الله مكارم‌ شيرازي با اشاره به مشکلات مردم میانمار گفت: انتظار است اجتماع وزرای امور خارجه کشورهای اسلامی در این زمینه تشکیل شده و اقدامی برای آنها انجام شود و باید در اینگونه موارد به طور جدی ورود پیدا کرد و فریاد کشید.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۲:۳۴

مراسم عزاداری شهادت امام محمد باقر(ع) در دفاتر مراجع عظام تقلید در قم
به‌مناسبت سالروز شهادت امام محمد باقرعلیه السلام مراسم عزاداری و سوگواری با حضور مراجع عالیقدر،علماء، اساتید، طلاب، هیئات عزاداری و مردم عزادار، در دفاتر و بیوت مراج عظام برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۷:۱۹