خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شبکه اجتماعی
وزیر فرهنگ در بازدید از نمایشگاه پدافند غیر عامل تاکید کرد:
حداکثر استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: باید از ظرفیت‌ها و امکانات فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی حداکثر استفاده را به نفع خودمان بکنیم و در عین حال مضرات آنها را در نظر بگیریم و با آنها مقابله کنیم.

۱۳۹۳/۸/۷ - ۱۰:۵۴

راه اندازی شبکه تخصصی نمایشگاه بین المللی قرآن
خبرگزاری شبستان: ویدئوهای تصویری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بر روی این پایگاه قابل مشاهده خواهد بود.

۱۳۹۳/۶/۲۳ - ۱۲:۲۹

فرهنگ باید پشتوانه حل معضلات و مسائل اجتماعی باشد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی استانداری فارس با تاکید بر اینکه فرهنگ باید پشتوانه حل معضلات و مسائل اجتماعی باشد، گفت: فرهنگ در جامعه ما، نقطه قوت ماست و برای حل مسائل چاره ای جز توجه به فرهنگ نداریم.

۱۳۹۳/۶/۱۳ - ۱۰:۴۰

رییس پلیس فتای غرب تهران:
هشدار پلیس فتا درباره شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه
خبرگزاری شبستان:رییس پلیس فتای غرب تهران به شهروندان و والدین در رابطه با پیامدهای استفاده نادرست نوجوانان و جوانان از شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه هشدار داد.

۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۵:۳۰

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
قطب بندی سیاسی برای کشور سم است/نشریات ارزشی و دینی، یارانه بیشتری دریافت می کنند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کارکردن با همه جریانات و جناح های سیاسی را یکی از سیاست های این دولت دانست وگفت: اعتقاد دولت تدبیر وامید بر این است که قطب بندی سیاسی برای کشور یک سم است و شعار آن استفاده از نیروهای معتقد به نظام، انقلاب و شایسته سالاری است.

۱۳۹۳/۶/۸ - ۰۸:۱۵

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
مدارس غیردولتی خراسان رضوی با تخصیص اعتبار30 میلیارد ریالی حمایت می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در سال جاری 30 میلیارد ریال اعتبار برای حمایت از مدارس غیردولتی به آموزش و پرورش استان تخصیص داده شده است.

۱۳۹۳/۶/۳ - ۱۰:۳۳