خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

الخميس ١٧ صفر ١٤٤١

Thursday, October 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرعامل ستاد دیه گلستان
آزادی ۲۶ زندانی جرائم غیر عمد در گلستان
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل ستاد دیه گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون ۲۶ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در گلستان آزاد شدند.

۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۲۲:۰۲

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس:
لزوم ایجاد منابع پایدار در برنامه ششم برای ستاد دیه/ حبس زدایی در قوانین دیده شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس با تاکید بر لزوم ایجاد منابع پایدار در برنامه ششم برای ستاد دیه، گفت: قانون‌گذار در کشور برای جرم‌های مختلف حبس داده اما باید در قوانین حبس زدایی دیده شود و مجازات جایگزین تعریف کنیم.

۱۳۹۵/۴/۳ - ۰۸:۳۵

آزادی ۱۵۷ نفر زندانی جرائم غیر عمد از اول سال تا کنون در گلستان
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد دیه گلستان گفت: امسال یکصد و ۵۷ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد با پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بلاعوض آزاد شدند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۸

آزادی ۱۶ زندانی جرائم غیر عمد گلستانی در ایام محرم و صفر
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه گلستان گفت: در ایام محرم و صفر با تلاش ستاد دیه و گذشت شکات ۱۶ زندانی جرائم غیر عمد گلستانی آزاد شدند.

۱۳۹۴/۹/۱۷ - ۱۲:۳۷

آزدی ۸۴ زندانی در ۶ ماهه اول سالجاری در گلستان
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه استان گلستان با بیان اینکه تعداد ۸۴ نفر از زندانیان محبوس بوده در شش ماه اول سال جاری آزاد شدند، گفت: با تلاش هایی که انجام شده توانستیم ۷۹ مرد و ۵ زن و را از زندان آزاد کرده و آنان را راهی آغوش خانواده کنیم.

۱۳۹۴/۷/۲۹ - ۱۳:۲۹

برگزاری جشن گلریزان در ۲۳ تیر/ ۵۳ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در سه ماه اول سال آزاد شدند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد دیه گلستان از برگزاری جشن گلریزان فردا (۲۳ تیر) در گرگان خبر داد و گفت: در سه ماه اول سال جاری با همت ستاد دیه کشور و صندوق تامین خسارت های بدنی ۵۳ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد با هزینه ۱۴ میلیارد ریال کمک بلاعوض آزاد شدند.

۱۳۹۴/۴/۲۲ - ۱۳:۳۴