خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

الخميس ١ جمادى الأولى ١٤٣٩

Thursday, January 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس
سوگواره ملی عکس «محرم فصل وصل» با موضوعیت اربعین حسینی به اجرا در آید
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس گفت: توجه به کیفیت برگزاری نخستین سوگواره ملی عکس «محرم فصل وصل» نی ریز توانایی برگزاری این سوگواره در سطح بین المللی با موضوعیت اربعین را داراست.

۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۱:۲۲

سفیران کتاب مورد تقدیر قرار گرفتند
خبرگزاری شبستان: سفیران کتاب فارس طی مراسمی با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و با حضور دکتر بهزاد مریدی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر قرار گرفتند.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۶:۵۳

فراخوان جشنواره ملی هنرهای نمایشی در مازندران توزیع شد
خبرگزاری شبستان: فراخوان و نحوه شرکت درجشنواره ملی هنرهای نمایشی آیات به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در سه بخش صحنه ای، عروسکی، خیابانی در بین کانون های مساجد مازندران اطلاع رسانی شد.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۰:۵۹

گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برای ما یک اصل است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برای ما یک اصل است و وظیفه داریم به خانواده این شهدا ارج بگذاریم.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۸:۵۷

تلاش برای ثبت دیوان حافظ به عنوان یک اثر معنوی جهانی
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز حافظ شناسی از تلاش برای ثبت دیوان حافظ به عنوان یک اثر معنوی جهانی خبر داد و گفت: مراسم یادروز حافظ شیرازی در ۳۸ کشور جهان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴:۰۰

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم یادروز حافظ شیرازی
خبرگزاری شبستان: دبیر بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی از برگزاری مراسم یادروز این شاعر پرآوازه با عنوان «شاهد قدسی» خبر داد و گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از مهمانان ویژه یاد روز حافظ هستند.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۴۰

دفاع مقدس، دفاع جانانه از ارزش های انقلابی بود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: اینکه جنگ به واسطه ای قداست گونه ماند به این خاطر بود که این جنگ نبود و دفاع جانانه از ارزش های انقلابی بود.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۳:۳۹

دفاع مقدس در حوزه اقتصادی و فرهنگی یک مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس گفت: دفاع مقدس در حوزه اقتصادی و فرهنگی یک مصداق بارز اقتصاد مقاومتی بوده و در راس فرهنگ، فرهنگ ایثار و شهادت قرار دارد.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۳:۲۵

هویت ملی از تجمیع خرده فرهنگ ها ایجاد می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: چگونه می شود خرده فرهنگ را ندید، هویت ملی ما همه در کنار هم، تجمیع این خرده فرهنگ هاست.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۲۱:۳۱

اقتصاد و فرهنگ باید در کنار هم رشد کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه مدت ها این ۲ حوزه از هم جدا بودند، گفت: اقتصاد و فرهنگ باید در کنار هم رشد کنند و نباید منتظر شد تا کار فرهنگی، اداری و دولتی شکل بگیرد و باید فرهنگ و هنر مردمی اداره شود.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۸:۰۰

نمایش «عاقبت عشاق سینه چاک»
خبرگزاری شبستان: نمایش «عاقبت عشاق سینه چاک» به کارگردانی مانی آبادیان به مدت ۲ شب در شیراز اجرا شد، آخرین اجرای این نمایش یکشنبه جاری ساعت ۲۱ خواهد بود.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳:۱۹

جشنواره بین المللی موسیقی «حافظ» در شیراز برگزار شود
خبرگزاری شبستان: آهنگساز و موسیقی دان برجسته کشور با اشاره به اینکه باید جشنواره موسیقی به نام «حافظ» برگزار شود، گفت: باید به نام حافظ، هنرمندان جهانی را به کشور بیاوریم و شهر شیراز و استان را به جهان معرفی کنیم.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۴:۴۰

برگزاری بیست و هشتمین دوره تئاتر فارس در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه بیست و هشتمین دوره تئاتر استانی فارس از ۲۰ تا ۲۳ شهریور در شیراز برگزار می شود، گفت: سال گذشته این جشنواره با ۱۲ گروه برگزار شد و امسال با ۱۵ گروه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۱۴

هشتمین نشان مفاخر فارس به منصور اوجی رسید
خبرگزاری شبستان: استاد منصور اوجی، شاعر معاصر شیرازی، امروز با حضور علاقمندان به شعر و شاعری، هشتمین نشان مفاخر استان فارس را از آن خود کرد.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۰:۱۶

عدم توجه به غدیر باعث شد تا عاشورا روی دهد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی فارس با اشاره به اینکه عدم توجه به واقعه غدیر باعث شد تا عاشورا روی دهد، گفت: توجه به غدیر یعنی توجه به همه ارزش هاست.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۰:۳۶

خوش نویسی پیوند دهنده میان هنر هاست
خبرگزاری شبستان: معاون هنری و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: خوشنویسی یکی از هنرهایی است که میان رشته است و باعث پیوند دهنده میان سایر رشته های هنری می شود.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۰۸:۱۶

سوق دادن جوانان به سمت مسجد، باعث کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: بازگشت به کارکردهای اصلی مسجد و سوق دادن جوانان به سوی خانه های خداوند بر روی زمین، باعث می شود تا بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه کاهش یابد.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۴:۴۵

جشنواره عکس «امید» برترین های خود را شناخت
خبرگزاری شبستان: شب گذشته (۲۸مرداد) در مراسم بزرگداشت روز عکاسی که در تالار حافظ برگزار شده بود، جشنواره عکس «امید» برترین های خود را شناخت.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۰۸:۱۸

باید پویاتر در فضای مجازی گام برداشت
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: نمی توان منکر کارایی فضای مجازی شد و از این رو باید پویاتر و علمی تر در فضای مجازی گام برداشت.

۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۲۳:۲۴

تجدید میثاق اصحاب رسانه فارس با شهدا
خبرگزاری شبستان: اصحاب رسانه فارس با حضور در گلزار شهدا با این عزیزان تجدید میثاق کردند.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۰:۵۶