خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس
نمایشگاه کتاب فرصتی برای تبادل فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نمایشگاه کتاب فرصتی برای تبادل فرهنگی است و معتقدیم فرهنگ می تواند تولید را به حرکت در آورده و اشتغال ایجاد کند.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۸:۳۲

برپایی نمایشگاه گردشگری در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: در آینده نزدیک نمایشگاه گردشگری فارس به همت سازمان همیاری شهرداری های فارس ۱۹ تا ۲۲ آذر برپا می شود.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۷:۲۶

نسل جوان و نوجوان باید با کتاب آشنا شوند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه نسل جوان و نوجوان باید کتابخوان و با کتاب آشنا شوند، گفت: کتابخوان کردن یک نسل کار راحتی نیست.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۷:۰۵

شانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس در شیراز آغاز به کار کرد
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه شانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس امروز (۲ آذر) در شیراز آغاز به کار کرد، گفت: این نمایشگاه که در یک هزار غرفه برپاست، ۸۵۰ ناشر حضور دارند که ۱۲ ناشر خارجی هستند.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۶:۵۱

نمایشگاه کتاب مردم را با کتاب مانوس می سازد
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نمایشگاه کتاب طلیعه ایست که مردم را با کتاب مانوس سازد و اگر نباشد مردم کتاب را فراموش می کنند.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۵:۰۰

سه نابغه قرآنی در شیراز تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره اینکه در نمایشگاه کتاب فارس از سه نابغه قرآنی تجلیل می شود، گفت: همایش «علامه خفری» در تاریخ ۹ و ۱۰ اسفند در جهرم و خفر برگزار می شود.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۴:۵۷

سوگواره ملی عکس «محرم فصل وصل» با موضوعیت اربعین حسینی به اجرا در آید
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس گفت: توجه به کیفیت برگزاری نخستین سوگواره ملی عکس «محرم فصل وصل» نی ریز توانایی برگزاری این سوگواره در سطح بین المللی با موضوعیت اربعین را داراست.

۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۱:۲۲

سفیران کتاب مورد تقدیر قرار گرفتند
خبرگزاری شبستان: سفیران کتاب فارس طی مراسمی با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و با حضور دکتر بهزاد مریدی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر قرار گرفتند.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۶:۵۳

فراخوان جشنواره ملی هنرهای نمایشی در مازندران توزیع شد
خبرگزاری شبستان: فراخوان و نحوه شرکت درجشنواره ملی هنرهای نمایشی آیات به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در سه بخش صحنه ای، عروسکی، خیابانی در بین کانون های مساجد مازندران اطلاع رسانی شد.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۰:۵۹

گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برای ما یک اصل است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برای ما یک اصل است و وظیفه داریم به خانواده این شهدا ارج بگذاریم.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۸:۵۷

تلاش برای ثبت دیوان حافظ به عنوان یک اثر معنوی جهانی
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز حافظ شناسی از تلاش برای ثبت دیوان حافظ به عنوان یک اثر معنوی جهانی خبر داد و گفت: مراسم یادروز حافظ شیرازی در ۳۸ کشور جهان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۴:۰۰

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم یادروز حافظ شیرازی
خبرگزاری شبستان: دبیر بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی از برگزاری مراسم یادروز این شاعر پرآوازه با عنوان «شاهد قدسی» خبر داد و گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از مهمانان ویژه یاد روز حافظ هستند.

۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۴۰

دفاع مقدس، دفاع جانانه از ارزش های انقلابی بود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: اینکه جنگ به واسطه ای قداست گونه ماند به این خاطر بود که این جنگ نبود و دفاع جانانه از ارزش های انقلابی بود.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۳:۳۹

دفاع مقدس در حوزه اقتصادی و فرهنگی یک مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس گفت: دفاع مقدس در حوزه اقتصادی و فرهنگی یک مصداق بارز اقتصاد مقاومتی بوده و در راس فرهنگ، فرهنگ ایثار و شهادت قرار دارد.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۳:۲۵

هویت ملی از تجمیع خرده فرهنگ ها ایجاد می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: چگونه می شود خرده فرهنگ را ندید، هویت ملی ما همه در کنار هم، تجمیع این خرده فرهنگ هاست.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۲۱:۳۱

اقتصاد و فرهنگ باید در کنار هم رشد کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه مدت ها این ۲ حوزه از هم جدا بودند، گفت: اقتصاد و فرهنگ باید در کنار هم رشد کنند و نباید منتظر شد تا کار فرهنگی، اداری و دولتی شکل بگیرد و باید فرهنگ و هنر مردمی اداره شود.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۸:۰۰

نمایش «عاقبت عشاق سینه چاک»
خبرگزاری شبستان: نمایش «عاقبت عشاق سینه چاک» به کارگردانی مانی آبادیان به مدت ۲ شب در شیراز اجرا شد، آخرین اجرای این نمایش یکشنبه جاری ساعت ۲۱ خواهد بود.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳:۱۹

جشنواره بین المللی موسیقی «حافظ» در شیراز برگزار شود
خبرگزاری شبستان: آهنگساز و موسیقی دان برجسته کشور با اشاره به اینکه باید جشنواره موسیقی به نام «حافظ» برگزار شود، گفت: باید به نام حافظ، هنرمندان جهانی را به کشور بیاوریم و شهر شیراز و استان را به جهان معرفی کنیم.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۴:۴۰

برگزاری بیست و هشتمین دوره تئاتر فارس در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه بیست و هشتمین دوره تئاتر استانی فارس از ۲۰ تا ۲۳ شهریور در شیراز برگزار می شود، گفت: سال گذشته این جشنواره با ۱۲ گروه برگزار شد و امسال با ۱۵ گروه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۱۴

هشتمین نشان مفاخر فارس به منصور اوجی رسید
خبرگزاری شبستان: استاد منصور اوجی، شاعر معاصر شیرازی، امروز با حضور علاقمندان به شعر و شاعری، هشتمین نشان مفاخر استان فارس را از آن خود کرد.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۲۰:۱۶