خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

السبت ٧ رجب ١٤٣٩

Saturday, March 24, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس
حضور بیش از ۱۲ هزار شرکت کننده زن در آزمون سراسری قرآن استان فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر بخش قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به برگزاری آزمون سراسری قرآن استان با حضور۱۷ هزار و ۲۱۱ نفر شرکت کننده، گفت: از تعداد شرکت کنندگان ۱۲ هزار و ۹۸۲ نفر زن هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۰:۳۱

دانش آموزان ابتدایی شرکت کننده در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم، به شکل شفاهی امتحان می دهند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: دانش آموزان اول تا ششم ابتدایی شرکت کننده در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم، به شکل شفاهی امتحان می دهند و در مورد بزرگسالان آزمون به شکل کتبی خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۵:۱۰

بیش از یک هزار زندانی در آزمون مفاهیم و حفظ قرآن کریم شرکت می کنند
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس همچنین گفت: با توجه به اینکه با همکاری کانون اصلاح و تربیت یک هزار و ۲۲۶ نفر زندانی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم شرکت می کنند، آزمون در ۱۱ زندان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۴:۳۵

رقابت ۱۷ هزار و ۲۲۵ نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس از رقابت ۱۷ هزار و ۲۲۵ نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سطح استان خبر داد و گفت: آزمون کتبی این دوره روز پنج شنبه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۳:۴۲

شرکت بیش از سه هزار نفر از حافظان مکتب القرآن ثارالله (ع) در آزمون های حفظ و مفاهیم قرآن کریم اسفند ماه ۹۶
خبرگزاری شبستان: مدیر موسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع) از شرکت بیش از ۲ هزار نفر ازحافظان این موسسه در آزمون حفظ و مفاهیم سازمان اوقاف و وزارت ارشاد در روز ۱۰ اسفندماه سال جاری خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۲:۵۲

همایش ملی «علامه خفری» با حضور معاون فرهنگی وزارت ارشاد در فارس برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه همایش ملی «علامه خفری» در فارس برگزار می شود، گفت: محسن جوادی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمان این همایش است.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۲:۴۶

کتاب «اربعینیات» حاوی روایاتی در شان اهل بیت (ع)، رونمایی می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر علمی همایش «علامه خفری» گفت: کتاب «اربعینیات»، حاوی ۱۲۰ روایت در شان اهل بیت (ع) از منابع شیعه و سنی که اثر علامه خفری است، رونمایی می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۱۲:۴۶

تئاتر «یک دقیقه» برای نوجوانان به نمایش در می آید
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس گفت: در حاشیه هفتمین جشنواره تئاتر فجر استان فارس، تئاتر «یک دقیقه» کاری از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس اجرا می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۰:۳۳

بزرگداشت «علامه خفری»، بزرگداشت علم است
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، بزرگداشت «علامه خفری»، این فیلسوف و منجم بزرگ را بزرگداشت علم دانست و گفت: برگزاری این همایش برای کل استان حائز اهمیت است.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۰۸:۵۱

حضور احتمالی دکتر خاموشی در همایش «علامه خفری»
خبرگزاری شبستان: مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی فارس گفت: در حال برنامه ریزی هستیم تا حضور دکتر حجت الاسلام خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور را همایش ملی «علامه خفری» شاهد باشیم.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۰۸:۵۰

تاکید بر بر لزوم برگزاری وزین همایش ملی «علامه خفری»
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس بر لزوم برگزاری وزین همایش ملی «علامه خفری» تاکید کرد و گفت: علامه خفری و بزرگان دیگر خفر، شناسنامه این شهر هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۰۸:۵۰

جشنواره استانی فیلم کوتاه «شیراز» اردیبهشت ۹۷ برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر هشتمین جشنواره استانی فیلم کوتاه «شیراز» با اشاره به برگزاری این جشنواره در شیراز، گفت: این جشنواره از اسفند ماه ۹۶ به اردیبهشت ماه ۹۷، انتقال پیدا کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۰:۵۵

برگزاری جشنواره نقاشی کودکان با عنوان «باران مهر» در شیراز
خبرگزاری شبستان: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره برگزاری جشنواره نقاشی کودکان با عنوان «باران مهر»، گفت: این مسابقه سوم و چهارم اسفند ماه در شیراز برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۱۰:۵۴

کشمکش مالک و مستاجر بر سر نگارخانه «وصال»/ تا آخرین لحظه از حق هنرمندان دفاع خواهم کرد
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه تا آخرین لحظه از حق هنرمندان دفاع خواهم کرد، گفت: نگارخانه «وصال» قریب به نیم قرن است که در اختیار اداره کل قرار دارد و استیجاری است.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۴:۱۲

رفتن مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس/ معاون اداری، سرپرست اداره کل شد
خبرگزاری شبستان: غلامرضا یوسفی نژاد با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس معرفی شد، قرار است دکتر بهزاد مریدی هم به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران معرفی شود.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۲۱:۴۵

همه دستگاه ها باید از تمام ظرفیت خود برای آموزش و ترویج قرآن کریم به کار گیرند
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امور قرآنی اوقاف کشور با تاکید بر اینکه باید فرهنگ احساس نیاز به قرآن کریم را در جامعه جاری و ساری کرد، گفت: همه دستگاه ها باید از تمام ظرفیت خود برای آموزش و ترویج قرآن کریم به کار گیرند.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۳:۱۹

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شیراز، قطعی شده است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی، مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: حضور دکتر سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سخنران اصلی مراسم ۲۲ بهمن در شیراز، قطعی شده است.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۰۹:۰۴

اگر امروز امامت وجود دارد به خاطر وجود حضرت زینب (س) است
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مذهبی با اشاره به اینکه همه می دانیم که اگر حضرت زینب (س) و خطبه های آتشین ایشان نبود، کربلا در کربلا می ماند، گفت: اگر امروز امامت وجود دارد به خاطر وجود حضرت زینب (س) است.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۴:۱۵

نماز یکی از واجبات مهم دین اسلام است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با تاکید بر اینکه نماز یکی از واجبات مهم دین اسلام است، گفت: روایت های متعددی در خصوص تمیز و مطهر بودن مکان نماز وارد شده است.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۵:۱۸

نماز از بین برنده فحشا و منکر است
خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس با یادآوری این مطلب که نماز از بین برنده فحشا و منکر است، گفت: هر اندازه ای که ما به نماز اهمیت می دهیم، همان اندازه نماز بازدارندگی دارد، باید نماز کاربردی باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۴:۱۹