خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

الثلاثاء ١ ذو القعدة ١٤٣٨

Tuesday, July 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس
کارهای فرهنگی به پیمانکاران فرهنگی سپرده شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه انجمن های هنری به عنوان پیمانکاران فرهنگی محسوب می شوند، گفت: کارهای فرهنگی به پیمانکاران فرهنگی سپرده شود.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۹:۳۹

اقتصاد هنر تنها راه نجات عرصه هنری ماست
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه اقتصاد هنر تنها راه نجات عرصه هنری ماست، گفت: اگر آینده هنر را می خواهیم باید امروز به اقتصاد هنر دست پیدا کنیم.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۱:۵۸

فارس می تواند الگویی مناسب برای همبستگی و دلبستگی به ائمه اطهار و خاندان اهل بیت (ع) است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس گفت: فارس می تواند الگویی مناسب برای همبستگی و دلبستگی به ائمه اطهار و خاندان اهل بیت (علیهم السلام) و همچنین عرض ارادت به علما و فضلا باشد.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۵:۵۲

برگزاری دومین دوره شعر رضوی اقوام ایرانی در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با تاکید بر اینکه اختتامیه دومین دوره شعر رضوی اقوام ایرانی را در شیراز خواهیم داشت که دهم مردادماه برگزار می شود، یادآور شد: برگزاری جشن های مردمی دهه کرامت نشانگر علاقه مردم به اهل بیت (ع) است.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۵:۲۱

بیش از ۸۰ درصد زندانیان فارس تحت آموزش قرآنی قرار دارند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل زندان های فارس، اولویت کاری این سازمان را برگزاری برنامه های فرهنگی با اولویت نماز و قرآن خواند و اظهار داشت: بیش از ۸۰ درصد زندانیان تحت آموزش قرآنی اعم از روخوانی، روانخوانی و تفسیر قرار دارند.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۴:۳۰

رسانه ها مدیران را مورد نقد قرار دهند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه رسانه ها نقد مدیران را در دستور کار قرار دهند، گفت: من آماده هستم تا به عنوان اولین مدیر در برابر نقد رسانه قرار گیرم.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۱:۰۲

مراسم اختتامیه نمایشگاه قرآن و عترت فارس
خبرگزاری شبستان: مراسم اختتامیه نمایشگاه قرآن و عترت فارس با حضور معاون قرآنی و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزار و از دستندرکاران این نمایشگاه تجلیل شد.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۳:۲۷

افتتاح چند پروژه فرهنگی در شیراز
چند پروژه فرهنگی و هنری با حضور استاندار فارس به بهره برداری رسید.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۴:۳۲

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شیراز سفر می کند
خبرگزاری شبستان: دکتر سید رضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای افتتاح چند پروژه فرهنگی امروز (۱۹خرداد) به شیراز سفر می کند.

۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۳:۲۰

نگارخانه و کانون فرهنگی و هنری زندان مرکزی شیراز راه اندازی می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از راه اندازی نگارخانه و کانون فرهنگی و هنری زندان مرکزی شیراز خبر داد و گفت: با طرح «سلام سینما» زندان هم می تواند چند سانس اکران فیلم داشته باشد.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۰:۵۲

فعالیت ۵۴ روحانی در زندان های فارس برای ترویج آموزه های دینی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندان های فارس گفت: در بعد فرهنگی، ترویج فرهنگ و آموزه های دینی با محوریت قرآن و نماز در اولویت برنامه هایی اصلاحی و تربیتی قرار دارد و ۵۴ روحانی در زندان های استان به صورت پاره وقت و تمام وقت فعالیت دارند.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۰:۴۴

فرهنگ عشایر نباید از بین برود
خبرگزاری شبستان: امروزه با توجه به تغییراتی که در سبک زندگی روی داده، باید مسئولین به گونه ای برنامه ریزی کنند تا از از بین رفتن فرهنگ غنی عشایر جلوگیری شود، فرهنگی که هزاران سال است مانا بوده و استمرار داشته است.

۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۰:۱۴

نام شیراز با هنر و فرهنگ عجین شده است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه شیراز همواره نامش با هنر گره خورده است، گفت: شیراز را در همه جای دنیا به نام ادب و هنر می شناسند.

۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۰۸:۱۵

همایش علامه خفری برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: همایش علامه شمس الدین محمد خفری از عالمان و فلاسفه استان فارس، ۱۵ و ۱۶ آذر ماه در خفر و جهرم فارس برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۴:۰۱

تجدید میثاق مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با شهدا
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به همراه جمعی از اهالی نمایش با شهدا تجدید میثاق کردند، در ادامه با حضور بر سر مزار ۲ نفر از هنرمندان که اخیرا فوت شده اند، یاد آن درگذشتگان را گرامی داشتند.

۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۰۱:۴۳

مجموعه «تئاتر شهر» باعث رونق نمایش می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در حاشیه بازدید از مجموعه «تئاتر شهر» شیراز گفت: مجموعه «تئاتر شهر» باعث رونق نمایش می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۹:۰۴

هنر بدون خلاقیت هیچ تفاوتی با دروس پایه نخواهد داشت
خبرگزاری شبستان:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه جز به کل نگریستن و کل به جز نگریستن ۲ مقوله ایست که تا انقلاب صنعتی بود اما امروز باید ترکیبی از هر ۲ باشد، گفت:اگر خلاقیت را از هنر بگیرند، هنر هیچ تفاوتی با دروس پایه نخواهد داشت.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۸:۵۴

۱۷ اردیبهشت ماه،افتتاح تئاتر شهر
خبرگزاری شبستان: معاون اداری و مالی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: ١٧ اردیبهشت ماه جاری تئاتر شهر در مساحت ٨٠٠ متر مربع، نگارخانه های آباده و بوانات و کتابخانه بیرم هرکدام در مساحت ٥٠٠ متر مربع به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۰:۰۴

دنیای بی اعتمادی بر عصر مدرنیسم حاکم شده است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ، با واکاوی سه دوره مختلف زندگی از عصر کشاورزی و فئودالیسم تا عصر صنعت، گفت: دنیای بی اعتمادی بر عصر مدرنیسم حاکم شده است.

۱۳۹۶/۲/۷ - ۱۷:۳۶

تکریم از بزرگان، سرآمدان، مشاهیر و نخبگان در دولت «تدبیر و امید» شدت گرفته است
خبرگزاری شبستان: رئیس بنیاد ملی نخبگان فارس گفت: تکریم از بزرگان، سرآمدان، مشاهیر و نخبگان شناسایی رمز موفقیت آنهاست که تکریم از بزرگان در دولت «تدبیر و امید» شدت گرفته است.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۷:۳۳