خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تنهایی
کهنسالان سرمایه های خمیده در کنج تنهایی
پدران و مادران کهنسال با سرمایه ای از تجربه و دانش زندگی در کنج تنهایی خود چشم انتظار توجه و محبت هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۱

شبستان بررسی می کند
راه درمان احساس تنهایی
یکی از اصلی ترین مشکلات ما انسان ها، تنهایی است، تنها به دنیا آمده ایم و تنها هم از دنیا می رویم و در زندگی نیز در عین اینکه با جمع هستیم، احساس تنهایی می کنیم. اما هستند راه هایی که این احساس را برای همیشه رفع می کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۳

مردم دنیا تنها هستند
تیم دانشگاه کالیفرنیا به سرپرستی جست تحقیقی میدانی از شرکت کنندگان قشرهای مختلف جامعه آمریکایی انجام داد که نتایج تاسف انگیزی در پی داشت.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۰:۰۶

اخبار برگزیده اجتماعی ۹ مرداد/
وقتی کنار تنهایی خود "سگ" می نشانی/اسامی نفرات برتر آزمون سراسری اعلام شد
وقتی کنار تنهایی خود "سگ" می نشانی/اسامی نفرات برتر آزمون سراسری اعلام شد/ مطمئن بودم پسرم جزء ۱۰ نفر اول کنکور می شود/ هیچ کلاس کنکوری نرفتم و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۹ مرداد ۹۷ می باشد.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۶:۴۷

با نگاهی به سریال تازه رسانه ملی
از ساختارشکنی سریال «پدر» تا «لیلا»های تکراری حامد عنقا
اگر چه به اعتقاد عده ای داستان «پدر» ربطی به سریال «تنهایی لیلا» ندارد، اما پذیرفتن این ادعا ساده نیست، چراکه شاید در جزییات متفاوت باشند اما محور اصلی هر دو داستان یکی است. از سوی دیگر فضای «پدر»، خاطره فیلم «دل شکسته» را نیز به ذهن می آورد.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۱:۵۷

جمشید حقیقت‌شناس در مراسم افتتاح نمایشگاه «عدم آن چیز» عنوان کرد؛
تنهایی در تمام آثار این مجموعه «عدم آن چیز» به چشم می‌خورد
خبرگزاری شبستان: نخستین نمایشگاه نقاشی و فتو مونتاژ امین فخارزاده با عنوان «عدم آن چیز» با حضور جمشید حقیقت‌شناس در گالری میرمیران خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۵۶

پیران پیامبرانند/ سهم سالمند از زندگی تنهایی نیست
خبرگزاری شبستان: پیران و سالخوردگان پیامبرانی هستند راهنما و راشد، پیامبرانی با پیام‌هایی از مهر و محبت و رسولانی که کوله بار تجربیات خود را به رایگان در اختیار قرار می‌دهند و تنها مزدی که می خواهند اندکی توجه و احترام و دل دادن به سخنانشان است.

۱۳۹۵/۷/۱۰ - ۰۹:۲۱

ترجمه بهمن فرزانه از «صدسال تنهایی» مارکز به چاپ ششم رسید
خبرگزاری شبستان:رمان «صدسال تنهایی»،یکی از برترین رمان های تاریخ ادبیات جهان، نوشته گابریل گارسیامارکز؛ نویسنده بزرگ آمریکای لاتین، با ترجمه بهمن فرزانه به چاپ ششم رسید.

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۱۶:۵۸

«دیروز»آگوتاکریستف؛ جدال با مفاهیمی چون تنهایی، هویت و عشق به نوشتن
خبرگزاری شبستان:رمان «دیروز» نوشته آگوتاکریستف؛نویسنده شهیر مجارستانی، مانند اغلب آثارش حول محور مفاهیمی چون تنهایی، هویت، عشق و عشق به نویسندگی است و با ترجمه اصغرنوری روی پیشخوان کتابفروشی ها قرار گرفته است.

۱۳۹۴/۴/۲۱ - ۰۸:۵۲