خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶

الجمعة ٢٥ جمادى الثانية ١٤٣٨

Friday, March 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام نصوری
کارشناسان در گفت وگو با شبستان مطرح کردند:
انزوای «مهدویت» در سند چشم انداز ۲۰ ساله!
خبرگزاری شبستان: ما مدعی هستیم مهدویت مولفه هایی دارد که می تواند همه خلاءهای زندگی بشر را پُر کند. اما متاسفانه در مدیریت، برنامه ریزی و توسعه فرهنگی در کشور به این موضوع کمتر توجه شده و در سند چشم انداز نیز جای آن خالی است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۰

تجهیز کتابخانه های مساجد، گامی در جهت ارتقای فرهنگ است
خبرگزاری شبستان: معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت با ابراز تحسین از فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد، تجهیز کتابخانه های این مراکز را گامی در جهت ارتقای فرهنگ دانست.

۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۳

حجت الاسلام نصوری در گفت وگو با شبستان:
تمام مولفه های اصیل تمدنی در مهدویت وجود دارد
خبرگزاری شبستان: تمدن سازی به مولفه هایی همچون جهانشمولی و جامع نگری نیاز دارد که در مهدویت هست؛ با این نگاه می توان نظم نوین جهانی را با محوریت ِمهدویت پیش برد و این همان تمدن نهایی است که به دست حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه به ثمر می رسد.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۰۹:۰۱

برگزاری جلسات درس اخلاق در مركز تخصصی مهدویت
خبرگزاری شبستان: معاون تبلیغ و ارتباطات مركز تخصصی مهدویت با اعلام خبر برگزاری جلسات اخلاق گفت: درس اخلاق این هفته با حضور آیت الله هادی عباسی برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۴

در باغستان؛
برگزاری دوره كوتاه مدت آشنایی با مباحث مهدویت
خبرگزاری شبستان: دوره كوتاه مدت آشنایی با مباحث مهدویت با حضور استادان متخصص در شهرستان باغستان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۵

در همایش مهدویت کرمان مطرح شد:
عصر انتظار، دوران تمرین اطاعت از امام زمان است/در زمینه مهدویت، باید جهل زدایی کنیم
خبرگزاری شبستان: سخنران همایش مهدویت در کرمان، تکالیف منتظران در عصر غیبت را مورد توجه قرار داد و این تکلیف را ناظر به دو بعد علمی و عملی دانست و گفت: عصر انتظار، دوران تمرین اطاعت از امام زمان عجل الله تعالی است.

۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۳:۱۸

پژوهشگر تاریخ اسلام:
رواج خرافه در آیین های مذهبی ناشی از جهل است
خبرگزاری شبستان: معاون مرکز تخصصی مهدویت، رواج خرافه در آیین های مذهبی را ناشی از جهل دانست و تصریح کرد: برای جلوگیری از انحرافات در هیئات مذهبی، باید با استفاده از قرآن و اهل بیت(ع)، شناخت را بالا برده و علمی عمل کنیم.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۳:۵۷

حجت الاسلام و المسلمین نصوری در گفتگو با شبستان پاسخ داد:
واقعه عاشورا چرا در جامعه اسلامی به وقوع پیوست؟
خبرگزاری شبستان: کارشناس مباحث مهدویت گفت: چهار عامل باعث شد که مردم آن دوران، دست از یاری امام خود بردارند و جریان عاشورا به وقوع بپیوندد، از جمله افول معنویت در جامعه، افت غیرت دینی و ...

۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۱۳:۲۸

حجت الاسلام نصوری در گفت وگو با شبستان:
درس بزرگ قربان برای منتظران
خبرگزاری شبستان: خداوند در عید قربان، سمبل مبارزه با شیطان را به ما یادآوری می کند. اینکه شیطان چگونه ولی خدا حضرت ابراهیم(ع) را وسوسه کرد؟ و اینکه چرا و چگونه موفق به فریب حضرت(عج) نشد؟ و اینکه شما نیز می توانید در این مبارزه موفق شوید.

۱۳۹۵/۶/۲۲ - ۱۰:۱۱

حجت الاسلام نصوری در گفت و گو با شبستان:
دولت مهدوی طعم واقعی کرامت را به بشر می چشاند
خبرگزاری شبستان: جامعه کرامت محور، عدالت گستر می شود و در آن فرهنگ قرآن و سنت اجرا شده، معرفت و اخلاق گسترش پیدا می کند. به عبارت دیگر به نوعی نهضت کرامت اخلاقی در آن شکل می گیرد.

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۰۹:۵۹

حجت الاسلام نصوری در گفت و گو با شبستان:
حمایت از فلسطین اجابت دعای «اللهم اجعل المحامین عنه» است
خبرگزاری شبستان: کسی که در دعای عهد می خواند خدایا! مرا از حمایت کنندگان آن حضرت(عج) قرار بده، منظور و مقصودش، تنها دفاع از شخص حضرت(عج) نیست بلکه منظور دفاع از آرمان ها، اهداف و برنامه های امام مهدی(عج) است.

۱۳۹۵/۴/۹ - ۱۳:۴۷

حجت الاسلام نصوری در گفت و گو با شبستان؛
در سال نو انتظار را با دعای عهد آغاز کنیم
خبرگزاری شبستان: معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت گفت: توصیه به خواندن دعای عهد در ابتدای سال بدین معناست که سال قبل و سال بعدِ خواننده دعا نباید یکسان باشد. باید حرکت رو به جلو داشته باشد و بتواند به بسترسازی ظهور سرعت ببخشد.

۱۳۹۵/۱/۸ - ۱۰:۴۲

کارشناس مباحث مهدویت عنوان کرد:
اقدامات امام حسن عسکری (ع) در زمینه‌سازی دوران غیبت
خبرگزاری شبستان:حجت‌الاسلام نصوری گفت: امام حسن عسکری (علیه‌السلام) برای ورود و آمادگی شیعه به دوران غیبت صغری و برای این که مردم در دوران غیبت دچار حیرت و بحران نشوند، اقداماتی را انجام دادند که از جمله آنها جمع‌آوری روایات ظهور، ...

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۴

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت عنوان کرد:
ترویج ساده‌زیستی در مساجد در دوران غیبت
خبرگزاری شبستان: معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت با بیان این که فضای فیزیکی مساجد باید آماده زمینه‌سازی ظهور امام زمان (عج) باشد، گفت: یکی از مواردی که امام زمان (عج) در زمان ظهور، به آن توجه دارد، توجه به ساده‌زیستی است، بنابراین در دوران غیبت باید ساده‌زیستی را در مساجد رواج دهیم.

۱۳۹۴/۶/۱۲ - ۱۱:۰۵

حجت الاسلام محمد رضا نصوری
این صفحه اختصاص به حجت الاسلام محمد رضا نصوری داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.

۱۳۹۴/۴/۱۸ - ۱۲:۴۱