خبرگزاری شبستان

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶

السبت ٢ المحرّم ١٤٣٩

Saturday, September 23, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انتشارات سوره مهر
مدیرعامل انتشارات سوره مهر خبرداد:
چاپ ۲۱۴ عنوان کتاب جدید در یک سال
خبرگزاری شبستان: مهندس قره‌داغی گفت: کمپین سوره مهربه مناسبت هفته دفاع مقدس با عنوان «هشت سال، هشت کتاب و هشت روایت» شکل گرفت.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۳:۴۶

طی حکمی از سوی رهبر انقلاب /راوی کتاب «انقلاب و دیپلماسی» عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام شد
خبرگزاری شبستان:رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی سیدمحمد صدر، راوی کتاب «انقلاب و دیپلماسی» از انتشارات سوره مهر را به عنوان عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزیدند.

۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۵:۵۰

كتاب‌شناسی انتشارات سوره مهر با موضوع امام رضا(ع)
خبرگزاری شبستان:انتشارات سوره مهر در حوزه فعالیت‌های خود آثاری چاپ کرده است که موضوع آن مربوط به ائمه (ع) است. در میان آن‌ها بسیاری از آثار با موضوع امام رضا(ع) نگاشته شده و یا بخشی از آن‌ها به آن حضرت پرداخته است.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۰۹:۲۵

مسئول غرفه انتشارات سوره مهر:
فاصله کوتاه نمایشگاه کتاب عامل بی‌رونقی بخش مکتوب
خبرگزاری شبستان:صمیمی با اشاره به اینکه فاصله کوتاه نمایشگاه بین المللی کتاب در فروش کتاب در نمایشگاه قرآن تاثیر منفی داشته است گفت: این امر باعث شده است که تعداد زیادی از انتشارات با فروش ضعیف مواجه شوند.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۲۲:۰۸

«انگشت گمشده» و «خانه درختی من» دوباره روانه بازار شدند
خبرگزاری شبستان:کتاب‌های «انگشت گمشده» و«خانه درختی من» دو اثر« پروین علی پور»هستند که توسط انتشارات سوره مهر برای بار سوم چاپ شد.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۰۹:۳۴

جشنواره «من و كتاب» به صورت دائمی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: تجربه برگزاری جشنواره نوروزی كتاب سوره مهر باعث شد تا این ناشر تصمیم بگیرد جشنواره دائمی من و كتاب را در طول سال برگزار كند.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۰:۱۸

چاپ سوم کتاب «نظام‌نامه حرب»
خبرگزاری شبستان:سومین چاپ کتاب «نظام نامه حرب» به کوشش مرتضی سرهنگی به همت انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شد.

۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۰:۲۴

توسط سازمان سینمایی حوزه هنری صورت می‌گیرد/
نگارش یازده فیلم‌نامه سینمایی با اقتباس ازآثار ادبی تاریخ شفاهی انقلاب و دفاع مقدس
خبرگزاری شبستان: یازده عنوان فیلمنامه سینمایی با اقتباس از آثار ادبی تاریخ شفاهی انقلاب و دفاع مقدس زیرنظر مرکز تولید متن سازمان سینمایی حوزه هنری به نگارش در آمده و بعد از تأمین سرمایه، تولید این آثار آغاز خواهد شد.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۰۹:۱۰

آیین‌نامه همكاری مراكز استان‌ها با انتشارات سوره مهر به‌زودی ابلاغ می‌شود
خبرگزاری شبستان: حبیبی از ابلاغ آیین‌نامه همكاری حوزه هنری مراكز استانی با انتشارات سوره مهر در زمینه چاپ، دریافت شابك و فیپا، تسریع روند مراحل تولید كتاب در حداقل زمان و همچنین توجه جدی به بخش فنی و هنری كتاب خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۴:۳۶

صحرایی در گفتگو با شبستان:
پرونده «دار و دسته دار علی» با «خمپاره های نقلی» بسته شد
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده از اتمام مجموعه« دار و دسته دار علی» خبر داد و گفت: دو جلد آخر این مجوعه هفت جلدی به تازگی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۰۹:۲۱

مدیران حوزه هنری از انتشارات سوره مهر بازدید كردند
خبرگزاری شبستان:مدیران حوزه هنری صبح امروز، ۱۷ اردیبهشت ماه از غرفه انتشارات سوره مهر در نمایشگاه كتاب بازدید كردند.

۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۵:۰۵

روئین در گفت و گو با شبستان:
آموزش غیر مستقیم در«ایلیا پسر خوب بابا»/ کودکان متوجه شعاری بودن داستان می شوند
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده با بیان اینکه بچه های امروز قصه هایی با آموزش مستقیم و شعارگونه را پس می زنند، گفت: کودک در داستان باید خودش نتیجه را کشف کند تا لذت ببرد.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۹:۳۷

حوزه هنری با آثار چاپ دیجیتال در شهر آفتاب
خبرگزاری شبستان: بیش از ۵۰ عنوان كتاب دیجیتال تولید حوزه هنری در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران توسط انتشارات سوره مهر ارائه می‌شود.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۶:۱۱

مجموعه ۱۰جلدی «هاپول و گرگ گله» برای كودكان در شهر آفتاب
خبرگزاری شبستان:مجموعه ۱۰ جلدی «هاپول و گرگ گله» اثر افسانه شعبان‌نژاد از سوی انتشارات سوره مهر در سی‌اُمین دوره نمایشگاه كتاب تهران عرضه می‌شود.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۲:۳۶

توزیع مجموعه كتاب‌های «شخصیت‌های مانا» در شهر آفتاب
خبرگزاری شبستان: انتشارات سوره مهر حوزه هنری با مجموعه كتاب‌های «شخصیت‌های مانا» در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران با هدف الگوسازی و معرفی شخصیت‌های برجسته و ماندگار ایرانی حضور خواهد یافت.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۲۰:۲۰

زندگی خانوادگی یک ساواکی در«بود و نابود»
خبرگزاری شبستان: رمان «بود و نابود» نوشته سیدهاشم حسینی به تازگی از سوی انتشارات سوره مهر چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۹

«نرگس» برای چهارمین بار به کتابفروشی‌ها آمد
خبرگزاری شبستان: چاپ چهارم کتاب «نرگس» نوشته «رحیم مخدومی» به تازگی از سوی انتشارات «سوره مهر »چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۹

بخشی از خاطرات ارتش شاهنشاهی در «همافر»
خبرگزاری شبستان: کتاب «همافر» نوشته مهدی نوروزی، همافر نیروی هوایی ارتش، از سوی انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۳

نگاهی به کتاب« نمایش های ایرانی»/ عروسی قریش، تعزیه‌ زنانه پرطرفدار
خبرگزاری شبستان: کتاب«نمایش‌های ایرانی» نوشته صادق عاشور پور دومین مجلد تعزیه است که از سوی انتشارات سوره مهر چاپ شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۶

نگاهی به کتاب«میر عزا کاشانی در قلمرو تعزیه»/
شمار تعزیه‌نامه‌های میرعزا کاشانی به ۳۶۵ نسخه می‌رسد
خبرگزاری شبستان: برخی از نسخه‌های میرعزا کاشانی، تعزیه‌سرای گمنام، که دخل و تصرفی در آنها نشده است به همت سمانه کاظمی در یک کتاب جمع‌آوری شده است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۲