خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انتشارات سوره مهر
دو اثر سوره مهر نامزد دریافت جایزه ادبی «شهید اندرزگو» شد
کتاب‌های «دو روایت از یک عکس» و «رؤیای بعد از ظهر» به عنوان نامزدهای نخستین دوره جایزه ادبی و مردمی «شهید اندرزگو» معرفی شدند.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۷:۲۱

سوره مهر کتاب الکترونیک رایگان عیدی می‌دهد
به مناسبت فرا رسیدن دو عید سعید قربان و غدیر، انتشارات سوره مهر هر روز یک کتاب الکترونیک رایگان به مخاطبان و علاقه مندان کتاب هدیه می‌دهد.

۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۰۹:۴۳

«زن آقا» نقد می شود
سی و امین جلسه آینه بندان با موضوع نقد و بررسی کتاب «زن آقا» در فروشگاه سوره مهر برگزار می شود.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۱:۴۴

کتاب‌ها شبیه واکسن تلخ و دردآورند اما مفید
در مراسم ویژه‌ای با حضور مهناز فتاحی سه کتاب کودک و نوجوان «گم بی»، «قلب کوچک سپهر» و «من عروسک گلهانم» این نویسنده در حوزه هنری رونمایی شدند.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۰۹:۲۰

سه اثر جدید مهناز فتاحی رونمایی می‌شود
سه اثر جدید مهناز فتاحی با عناوین «گم بی»، «من عروسک گلهانم» و «قلب کوچک سپهر» بیست و پنجم تیر در حوزه هنری رونمایی می‌شود.

۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۶:۰۶

رییس حوزه هنری:
خاستگاه ادبیات دفاع مقدس مردمی است
جشن انتشار چهار کتاب «ساجی»، «صباح»، «چراغ‌های روشن شهر» و «زیباترین روز‌های زندگی»، با عنوان «زنان مقاوم خرمشهر» حوزه هنری برگزار شد.

۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۰۸:۴۷

یک مترجم مطرح کرد
«منتصر»؛ روایت زندگی شهید مدافع حرم لبنانی
سرشار با بیان اینکه محمد حسین جونی یکی از شهدای جوان حزب الله لبنان است، گفت: «منتصر» سیری در زندگی این شهید از زبان اقوام و آشنایان اوست.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۸:۲۸

رییس حوزه هنری مطرح کرد
برگزاری ۳۰ دوره آموزشی با همکاری حزب الله لبنان
مومنی شریف با بیان این که از سال ۸۹ تعامل خوبی با حزب الله لبنان در حوزه ادبیات مقاومت داریم، گفت: در این سال ها چندین دوره های آموزشی در لبنان و ایران برگزار شده است.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۰۷:۵۶

انتشارات سوره مهر در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم
بیش از سیصد عنوان کتاب از آثار سوره مهر در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در اختیار علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۰۹:۳۳

قره داغی خبرداد:
رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر «در کمین گل سرخ»/ عرضه ۱۵۰۰ کتاب الکترونیک سوره مهر
مدیر انتشارات سوره مهر از عرضه ۵۰۰ عنوان کتاب خردسال، کودک و نوجوان در نمایشگاه کتاب امسال خبر داد و گفت: ۲۴ عنوان کتاب که ۲۰ سال از انتشار آنها می گذرد به شکل نو منتشر و عرضه می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۴۶

نشست خبری انتشارات سوره مهر
نشست خبری انتشارات سوره مهر با حضور عبدالحمید قره داغی مدیرعامل و مرتضی سرهنگی مدیر دفتر ادبیات مقاومت و پایداری حوزه هنری درباره فعالیت‌های این انتشارات در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۴۵

یک نویسنده و شاعر:
«با تو هوا خوب است» در انتظار چاپ/کاهش کتاب های شعر کودک و نوجوان
پوروهاب با بیان این که کیفیت تصویرگری و کاغذ کتاب ها تحت تاثیر گرانی کاغذ قرار گرفته است، گفت: تاخیر در چاپ، تیراژ پایین و عدم تجدید چاپ بسیاری از کتاب ها و تعطیلی بعضی از نشریات مهم ترین پیامدهای گرانی کاغذ است.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۰۸:۴۳

جشن امضا کتاب «بلوغ پشت خاکریز» دربابل برگزار می شود
آئین رونمایی و جشن امضا کتاب «بلوغ پشت خاکریز» از آثار فاخر در حوزه دفاع مقدس که خاطرات حضور ایمان کفایی مهر بسیجی نوجوان در جنگ تحمیلی را روایت می کند، پنجشنبه ۲اسفند ماه سالجاری ساعت ۱۵ در محل بنیاد علی حریری برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۶

یک شاعر و نویسنده در گفتگو با شبستان:
«در صدای هر پرنده‌ای» با تفکر خلاق نوجوان سر و کار دارد
شفیعی با بیان اینکه «در صدای هر پرنده ای» شعرهای تعاملی دارد، گفت: اشعار این کتاب ارتباط دوسویه بین شاعر و مخاطب را برای تعامل بیشتر در ساختار فضای ذهن نوجوان امروز فراهم می کند.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۰۷:۵۶

یک نویسنده به شبستان خبرداد:
«بندگان خدا و بردگان زمین» در انتظار چاپ
حسینی با بیان اینکه چاپ کتاب در شرایط فعلی سخت شده است، گفت: رمان جدیدم در بردارنده حوادث تاریخی است و به اتفاقات پیش و پس از انقلاب اسلامی اشاراتی دارد.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۰:۴۰

درجشن رونمایی از سه کتاب شعر در غرفه سوره مهر مطرح شد/
غزل های من آیینی عشقانه است/ جهان بینی ام بر غزل استوار است/ پیرو شاعران کلاسیک هستم
خبرگزاری شبستان: سرایندگان مجموعه شعر های "سالیان"،"طراح صحنه" و "از تو چه پنهان" اشعارشان را غزل های مبتنی بر جهان بینی غزل خواندند که در آنها مضامین ، آیینی و عاشقانه و مناجات دیده می شود که در سرایش آنها پیرو شعرای کلاسیک هستند.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۲:۲۲

پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های سوره مهر تا پایان روز ششم نمایشگاه
دو چاپ از کتاب «خاطرات سفیر» به اتمام رسید
خبرگزاری شبستان: کتاب «خاطرات سفیر» نوشته نیلوفر شادمهر همچنان به عنوان پرفروش‌ترین کتاب سوره مهر در نمایشگاه سی‌ویکم است. تا کنون دو چاپ از این کتاب به فروش رفته است.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۹:۰۷

انتشارات سوره مهر با ۹۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران
خبرگزاری شبستان: انتشارات سوره مهر با ۹۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد که از این تعداد ۳۰۰ عنوان کتاب جدید است.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۸:۴۳

حکایت‌هایی از گلستان سعدی برای کودکان
خبرگزاری شبستان:هجده حکایت «گلستان سعدی» که توسط «فرهاد حسن زاده» برای کودکان بازآفرینی و به همت انتشارات سوره مهر چاپ شده است.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۰۹:۵۵

پُرفروش‌های کودک و نوجوان سوره مهر در سال ۹۶
خبرگزاری شبستان:«رفاقت به سبک تانک»، «روایتی ساده از ماجرایی پیچیده»، «نرگس»، مجموعه «آن‌، مان، نباران»، «اسم من چفیه است»، «اسم من پلاک است»، «اسم من خاکریز است» و مجموعه «یه باغ سبز کوچولو» آثار پُرمخاطب کودک و نوجوان سوره مهر در سال ۹۶ است.

۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۷:۳۰