خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶

الخميس ٣ ذو القعدة ١٤٣٨

Thursday, July 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه انتشارات سوره مهر
مسئول غرفه انتشارات سوره مهر:
فاصله کوتاه نمایشگاه کتاب عامل بی‌رونقی بخش مکتوب
خبرگزاری شبستان:صمیمی با اشاره به اینکه فاصله کوتاه نمایشگاه بین المللی کتاب در فروش کتاب در نمایشگاه قرآن تاثیر منفی داشته است گفت: این امر باعث شده است که تعداد زیادی از انتشارات با فروش ضعیف مواجه شوند.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۲۲:۰۸

«انگشت گمشده» و «خانه درختی من» دوباره روانه بازار شدند
خبرگزاری شبستان:کتاب‌های «انگشت گمشده» و«خانه درختی من» دو اثر« پروین علی پور»هستند که توسط انتشارات سوره مهر برای بار سوم چاپ شد.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۰۹:۳۴

جشنواره «من و كتاب» به صورت دائمی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: تجربه برگزاری جشنواره نوروزی كتاب سوره مهر باعث شد تا این ناشر تصمیم بگیرد جشنواره دائمی من و كتاب را در طول سال برگزار كند.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۰:۱۸

چاپ سوم کتاب «نظام‌نامه حرب»
خبرگزاری شبستان:سومین چاپ کتاب «نظام نامه حرب» به کوشش مرتضی سرهنگی به همت انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شد.

۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۰:۲۴

توسط سازمان سینمایی حوزه هنری صورت می‌گیرد/
نگارش یازده فیلم‌نامه سینمایی با اقتباس ازآثار ادبی تاریخ شفاهی انقلاب و دفاع مقدس
خبرگزاری شبستان: یازده عنوان فیلمنامه سینمایی با اقتباس از آثار ادبی تاریخ شفاهی انقلاب و دفاع مقدس زیرنظر مرکز تولید متن سازمان سینمایی حوزه هنری به نگارش در آمده و بعد از تأمین سرمایه، تولید این آثار آغاز خواهد شد.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۰۹:۱۰

آیین‌نامه همكاری مراكز استان‌ها با انتشارات سوره مهر به‌زودی ابلاغ می‌شود
خبرگزاری شبستان: حبیبی از ابلاغ آیین‌نامه همكاری حوزه هنری مراكز استانی با انتشارات سوره مهر در زمینه چاپ، دریافت شابك و فیپا، تسریع روند مراحل تولید كتاب در حداقل زمان و همچنین توجه جدی به بخش فنی و هنری كتاب خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۴:۳۶

صحرایی در گفتگو با شبستان:
پرونده «دار و دسته دار علی» با «خمپاره های نقلی» بسته شد
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده از اتمام مجموعه« دار و دسته دار علی» خبر داد و گفت: دو جلد آخر این مجوعه هفت جلدی به تازگی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۰۹:۲۱

مدیران حوزه هنری از انتشارات سوره مهر بازدید كردند
خبرگزاری شبستان:مدیران حوزه هنری صبح امروز، ۱۷ اردیبهشت ماه از غرفه انتشارات سوره مهر در نمایشگاه كتاب بازدید كردند.

۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۵:۰۵

روئین در گفت و گو با شبستان:
آموزش غیر مستقیم در«ایلیا پسر خوب بابا»/ کودکان متوجه شعاری بودن داستان می شوند
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده با بیان اینکه بچه های امروز قصه هایی با آموزش مستقیم و شعارگونه را پس می زنند، گفت: کودک در داستان باید خودش نتیجه را کشف کند تا لذت ببرد.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۹:۳۷

حوزه هنری با آثار چاپ دیجیتال در شهر آفتاب
خبرگزاری شبستان: بیش از ۵۰ عنوان كتاب دیجیتال تولید حوزه هنری در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران توسط انتشارات سوره مهر ارائه می‌شود.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۶:۱۱

مجموعه ۱۰جلدی «هاپول و گرگ گله» برای كودكان در شهر آفتاب
خبرگزاری شبستان:مجموعه ۱۰ جلدی «هاپول و گرگ گله» اثر افسانه شعبان‌نژاد از سوی انتشارات سوره مهر در سی‌اُمین دوره نمایشگاه كتاب تهران عرضه می‌شود.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۲:۳۶

توزیع مجموعه كتاب‌های «شخصیت‌های مانا» در شهر آفتاب
خبرگزاری شبستان: انتشارات سوره مهر حوزه هنری با مجموعه كتاب‌های «شخصیت‌های مانا» در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران با هدف الگوسازی و معرفی شخصیت‌های برجسته و ماندگار ایرانی حضور خواهد یافت.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۲۰:۲۰

زندگی خانوادگی یک ساواکی در«بود و نابود»
خبرگزاری شبستان: رمان «بود و نابود» نوشته سیدهاشم حسینی به تازگی از سوی انتشارات سوره مهر چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۹

«نرگس» برای چهارمین بار به کتابفروشی‌ها آمد
خبرگزاری شبستان: چاپ چهارم کتاب «نرگس» نوشته «رحیم مخدومی» به تازگی از سوی انتشارات «سوره مهر »چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۹

بخشی از خاطرات ارتش شاهنشاهی در «همافر»
خبرگزاری شبستان: کتاب «همافر» نوشته مهدی نوروزی، همافر نیروی هوایی ارتش، از سوی انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۳

نگاهی به کتاب« نمایش های ایرانی»/ عروسی قریش، تعزیه‌ زنانه پرطرفدار
خبرگزاری شبستان: کتاب«نمایش‌های ایرانی» نوشته صادق عاشور پور دومین مجلد تعزیه است که از سوی انتشارات سوره مهر چاپ شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۶

نگاهی به کتاب«میر عزا کاشانی در قلمرو تعزیه»/
شمار تعزیه‌نامه‌های میرعزا کاشانی به ۳۶۵ نسخه می‌رسد
خبرگزاری شبستان: برخی از نسخه‌های میرعزا کاشانی، تعزیه‌سرای گمنام، که دخل و تصرفی در آنها نشده است به همت سمانه کاظمی در یک کتاب جمع‌آوری شده است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۲

كتاب«سینمای مقاومت: نظریه‌ها، سیاست‌ها، نقدها» منتشر شد
خبرگزاری شبستان:كتاب«سینمای مقاومت: نظریه‌ها، سیاست‌ها، نقدها» در قالب مجموعه مقالات به اهتمام «شهاب اسفندیاری» به همت پژوهشكده فرهنگ و هنر اسلامی توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۹

امجدی در گفتگو با شبستان:
مبارزات گروه های چریکی بدون شناخت «شریف واقفی» ممکن نیست
خبرگزاری شبستان:یک پژوهشگر «شریف واقفی» را یکی از شخصیت های برجسته و تاثیر گذار دوران پهلوی دانست و گفت: با شناخت این شخصیت درک جریان تغییر ایدئولوژی در سازمان مجاهدین خلق میسر می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۴۵

در سالن امیر حسین فردی/
«تولستوی» نقد می‌شود
خبرگزاری شبستان: كتاب پژوهشی «تولستوی» نوشته علی تاجدینی با حضور نویسنده این اثر و محمدكاظم مزینانی در حوزه هنری نقد و بررسی می‌شود.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۰:۳۵