خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹

الأربعاء ١٢ صفر ١٤٤٢

Wednesday, September 30, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سهل انگاری
امام جمعه پاتاوه:
سهل انگاری ها باعث افزایش بیماران کرونا می شود
چراغی سهل انگاری ها را باعث افزایش بیماران کرونا دانست و نسبت به برگزاری تجمع های عروسی و مراسم های دست جمعی فاتحه خوانی در منطقه تذکر داد.

۱۳۹۹/۲/۱۹ - ۲۲:۳۱

صفحه نخست روزنامه های یازدهم اسفندماه؛
سودجویان؛ «نه» به مردم، «آری» به کرونا
«سودجویان؛ «نه» به مردم، «آری» به کرونا»، مهم ترین تیتر خبری امروز روزنامه خراسان شمالی را تشکیل می دهد.

۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۴

فرماندار بندر آستارا در جلسه مدیریت بحران:
سهل انگاری در انجام وظایف از هیچ مسئولی پذیرفته شده نیست
رستم‌زاد بر بازگشایی راه‌های اصلی و فرعی شهرستان آستارا تاکید کرد، گفت: سهل انگاری در انجام وظایف از هیچ مسئولی پذیرفته شده نیست.

۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۸

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
تدبیر نامناسب مسئولان باعث افزایش مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان شده است
حسینی گفت: بخش مهمی از مشکلات ایجاد شده برای بخش خصوصی ناشی از ناتوانی مسئولان بوده است که متاسفانه با تدبیر غلط خود بر مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان افزودند.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۳:۴۰

ریشه مشکلات بزرگ سهل انگاری برخی از مدیران دستگاه های اجرایی است
رئیس دادگستری تربت حیدریه گفت: ریشه برخی از مشکلات بزرگ سهل انگاری و کم توجهی برخی مدیران دستگاه های اجرایی باز می گردد که اگر از ابتدا با قاطعیت با آن موضوع برخورد می کردند، چه بسا امروز با این حجم پرونده ها مواجه نبودیم.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۲۰:۲۱

آسیب‏‌شناسى تربیت مهدوی(۳):
عواقب سوء کمال‏ گرایی غیرواقع‏ی و سهل‏ انگاری برای انتظار
خبرگزاری شبستان: در نقطه‏ مقابل کمال‏ گرایی، سهل‏ انگاری قرار دارد. سهل‏ انگاری در قلمرو مهدویّت، به این نحو آشکار می ‏گردد که جایی برای آن در ذهن و ضمیر فرد فراهم نیاید و به تبع آن، نقشی برای آن در تحول شخصیتی وی وجود نداشته باشد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳

سهل انگاری در حجاب وعفاف/حجاب امروز جامعه زیبنده حکومت دینی ما نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه ماسال با بیان اینکه وضعیت عفاف و حجاب در جامعه ما رضایت‌بخش نیست، گفت: سهل انگاری‌های زیادی در این زمینه وجود دارد که باید جلوی این سهل‌انگاری‌ها گرفته شود.

۱۳۹۴/۴/۱۸ - ۱۲:۱۴