خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گروهک منافقین
نمایشگاه دگردیسی در فرقه تررویستی منافقین در تبریز
نمایشگاه دگردیسی در فرقه تررویستی منافقین تا تاریخ نهم اسفند برای بازدید دانشگاهیان دایر است.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۱:۲۸

دشمنان براندازی نظام را به گور خواهند برد
امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه استقرار منافقین در عراق در راستای اقدامات خرابکارانه در ایران است، گفت: دشمنان آرزوی براندازی نظام را به گور خواهند برد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۴

شبستان بررسی کرد
بحران سالخوردگی منافقین/گواهی: آوارگی و بیچارگی عاقبت این گروهک است
گزارش نهادهای امنیتی آلبانی درباره منافقین حاکی از آن است که اغلب اعضای این گروهک به دلیل ممنوعیت ازدواج و ناتوانی در جذب نیروی جوان و جدید؛ سالخورده هستند و در قبرستانی در آلبانی دفن شده اند.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۱:۳۰

گیلان از مناطق رویایی در صنعت توریسم/ به پیوست فرهنگی طرح‌های گردشگری توجه شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت رشت گیلان را از مناطق رویایی از نظر صنعت توریسم خواند و گفت: اگر پیوست فرهنگی در این حوزه رعایت نشود طرح‌های گردشگری به کام دشمنان و سکولارها خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۵:۴۵

لزوم حفظ حرمت عاشورا/ عزاداری حقیقی ایجاد کننده بصیرت است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت با انتقاد از ورود اعمال خرافی به عزاداری امام حسین، گفت: عزاداری حقیقی، بی پیرایه و ایجاد کننده بصیرت نسبت به قیام عاشوراست.

۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۴:۴۴

منافقین داعشی‌های دهه ۶۰ کشور بودند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه مرم جنایات منافقین را فراموش نمی‌کنند، گفت: منافقین داعشی‎های دهه ۶۰ کشور بودند که اکنون آواره هستند.

۱۳۹۶/۴/۳۰ - ۱۵:۴۵

امر به معروف و تذکر لسانی مصداق فرمان آتش به اختیار است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت رشت اعلام کرد: امر به معروف و تذکر لسانی وظیفه تک تک ما و مصداقی از فرمان آتش به اختیار است.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۵:۵۹

ماندگاری نظام نتیجه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت رشت، ماندگاری نظام و تامین امنیت ملی را نتیجه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دانست و گفت: انتخاب افراد، مذاکره و تصویب برجام در برطرف کردن سایه جنگ نقشی نداشته است.

۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۶:۲۲

انقلاب یک هدیه الهی بود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت رشت اعلام کرد: انقلاب اسلامی ایران یک هدیه الهی بود و همه باید قدردان این نعمت بزرگ باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۵:۲۴

سید مرتضی میری کارشناس مسائل خاورمیانه در گفتگو با شبستان:
عکس هایی از ملاقات های مخفی مقامات سعودی با منافقین در ایران وجود دارد
خبرگزاری شبستان: عربستان سعودی تکمیل اقدامات خصمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران با حضور فرستاده ویژه اش در مراسم گروهک تروریستی منافقین در فرانسه فصل تازه ای از فعالیت های ضد ایرانی خود را آغاز کرده است.

۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۰۸:۳۴

معاون اول احتمالی ترامپ خطاب به دولت آمریکا :
از تروریست ها علیه ایران حمایت کنید
خبرگزاری شبستان: نیوت گینگریچ که گفته می شود قرار است به عنوان معاون اول دونالند ترامپ در انتخابات آتی آمریکا معرفی شود در یکی از پر هزینه ترین گردهمایی های گروهک تروریستی منافقین شرکت کرد.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۲:۲۹

ایران را نادیده نگیرید
خبرگزاری شبستان:" سر دیوید آمس " از اعضا کمیته ای است که در خصوص ایران در پارلمان انگلستان فعالیت می کند ، وی از مخالفان دولت ایران به شمار می رود و نظراتش در خصوص توافق هسته ای نیز چندان موافق نبود.

۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۰۹:۵۵

ملت ما خواستار لحاظ شروط رهبری در اجرای برجام است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رشت با عهد شکن خواندن آمریکا، اظهار کرد: ملت ما خواستار لحاظ شدن شروط مورد نظر مقام معظم رهبری در اجرای برجام است.

۱۳۹۴/۸/۱۵ - ۱۵:۳۳

هلاکت ۲۳ عضو گروهک منافقین در حمله موشکی به اردوگاه لیبرتی؛ جیش المختار عراق برعهده گرفت/ آمریکا محکوم کرد
خبرگزاری شبستان: به دنبال حمله موشکی به اردوگاه گروهک تروریستی منافقین در بغداد، ده ها نفر از اعضای این گروهک تروریستی کشته و زخمی شدند.

۱۳۹۴/۸/۸ - ۲۰:۲۹

حمایت نمایندگان پارلمان بحرین از گروهک تروریستی منافقین
خبرگزاری شبستان: درحالی بحرین، ایران را به دخالت در امور کشورش متهم می کند که یک نماینده بحرینی با حمایت از گروهک تروریستی منافقین اعلام کرد که کشورش به این گروهک تروریستی احترام می گذارد.

۱۳۹۴/۴/۱۶ - ۱۴:۲۷