خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٩ ذو الحجّة ١٤٤٠

Wednesday, August 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آئین های نمایشی
آئین های مذهبی، بنیه دینی و مذهبی مردم را استحکام می بخشد
داور هفتمین جشنواره ملی آئین‌ های نمایشی در فرهنگ رضوی گفت: آئین‌ های مذهبی باور و اعتقادات مردم را مستحکم‌ تر می‌کند، زیرا یک آئین استحکام دینی و اعتقادی خود را با برگزاری تکرار آئین‌ ها تدوین می‌کند.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۳:۲۳

انتخاب سه نمایش و یک نقالی در جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی
دبیر هفتمین جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی با اشاره به اینکه در کنار اجراها کارگاه های آموزشی با حضور اساتید برگزار شد، گفت: سه نمایش و یک نقالی با رای داوران در این دوره انتخاب و معرفی شدند.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۶:۲۹

هنر نقش سازنده ای در نهادینه سازی و استمرار عشق به اهل بیت (علیهم السلام) دارد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، علاقه و دلبستگی مردم این استان در کنار سایر ملت به ائمه اطهار و اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) ستودنی است، تصریح کرد: هنر نقش سازنده و برجسته ای در نهادینه سازی و استمرار این عشق و باور دارد.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۶:۰۱

تلاش فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری باشکوه جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی است
خبرگزاری شبستان: مدیر اجرایی جشنواره سراسری آئین های نمایشی رضوی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزاری جشنواره‌ فاخر، شایسته و باشکوه آئین های نمایشی است.

۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۰۸:۲۵

جشنواره های رضوی یکی از فاخرترین برنامه های فرهنگی و هنری در کشور است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بر برگزاری باشکوه جشنواره آئین های نمایشی تاکید کرد و گفت: جشنواره های رضوی یکی از فاخرترین برنامه های فرهنگی و هنری در کشور است.

۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۰۸:۰۳

تلاش همه ما در راستای پاسداشت ارزش های اسلامی و ایرانی باشد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، درک و فهم آئین های مذهبی و ملی را برای زندگی نسل های آینده موثر و ارزشمند دانست و ادامه داد: باید تلاش همه ما در راستای پاسداشت ارزش های اسلامی و ایرانی باشد.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۵:۴۱

ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی به ایستگاه آخر رسید
خبرگزاری شبستان: آئین اختتامیه ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۴:۱۶

جشنواره نمایشی رضوی، بازیابی آئین هایی که به زندگی ما کرامت می بخشد
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران به برگزاری ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: برگزاری این جشنواره بازیابی آئین هایی است که به زندگی ما لطف و کرامت می بخشد.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۴:۰۶

برگزاری آخرین اجراهای جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی/ اختتامیه امروز برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: طبق جدول زمان بندی اجراهای پایانی جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی اجرا و امروز اختتامیه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۰۷:۵۰

ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی به اختتامیه نزدیک می شود
خبرگزاری شبستان: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، جدول اجراهای پایانی ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی را اعلام کرد.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۲:۱۹

نمایش های روز دوم جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی به اجرا رفتند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره های رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در دومین روز ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی، نمایش های برگزیده به اجرا رفتند.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۰۹:۵۳

اعلام برنامه های دومین روز جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی
خبرگزاری شبستان: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه های دومین روز اجرای نمایش های ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی را اعلام کرد.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۲:۴۷

نمایش های برگزیده رضوی به اجرا رفتند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره های رضوی در کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه از هشت اثر برگزیده از سراسر کشور چهار مورد در حوزه شبیه خوانی و چهار اثر دیگر در حوزه آئین های نمایشی است، گفت: این آثار شب گذشته به اجرا رفتند.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۰:۳۹

فضای پارک های شهر یاسوج به عطر رضوی معطر می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن اعلام جدول زمان بندی اجراهای ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی در یاسوج، گفت: فضای پارک های شهر یاسوج به عطر رضوی معطر می شود.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۵:۴۹

اعلام جدول زمان بندی اجرای نمایش های جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی
خبرگزاری شبستان: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد جدول زمان بندی اجرای نمایش های ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی را اعلام کرد.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۱:۲۰

ارسال ۳۲ اثر به ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی در کهگیلویه و بویراحمد/آثار برگزیده انتخاب شدند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از ارسال ۳۲ اثر از ۱۲ استان کشور به دبیرخانه این جشنواره در یاسوج خبر داد و گفت: از این تعداد آثار ارسالی، هشت اثر برگزید انتخاب و معرفی شدند.

۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۳:۲۴

تمدید مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره سراسری آئین های نمایشی رضوی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره سراسری آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی به تقویم اجرایی این جشنواره اشاره کرد و گفت: آخرین مهلت ارسال فشرده آثار همراه متن یا طرح آئین ها تا ۱۵تیرماه امسال تمدید شده است.

۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۴:۱۵

پوستر ششمین جشنواره سراسری آئین های نمایشی در فرهنگ رضوی رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: آئین رونمایی از پوستر ششمین جشنواره ملی آئین های نمایشی، نقالی و پرده خوانی در فرهنگ رضوی برگزار شد.

۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۵:۳۱

بهره گیری از معارف اسلامی و فرهنگ رضوی در تولید متون نمایشی ضروری است
خبرگزاری شبستان:معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه برای انتخاب سوژه یا طرح اولیه قوانین در جاهایی نیاز به اصلاح دارد، افزود: بهره گیری از معارف اسلامی و فرهنگ رضوی در تولید متون نمایشی ضروری است.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۰:۵۱

انتشار فراخوان ششمین جشنواره سراسری آئین های نمایشی رضوی
خبرگزاری شبستان: فراخوان ششمین جشنواره سراسری آئین های نمایشی رضوی به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.

۱۳۹۵/۸/۱۸ - ۱۳:۴۹