خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه توطئه دشمنان
نیروی انتظامی در آمادگی کامل برای مقابله و رویارویی با هر توطئه دشمن
رئیس پلیس کشور گفت: امروز نیروی انتظامی آمادگی کامل برای مقابله و رویارویی با هر توطئه دشمن را دارد که حادثه دی ماه سال گذشته نمونه ای از آن بود که با همکاری موثر مردم تمامی توطئه های دشمن خنثی شد.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۱:۱۲

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین:
برگزاری جشن های انقلاب پاسخ دندان شکنی به توطئه دشمنان است
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: برگزاری جشن های انقلاب اسلامی، پاسخ دندان شکنی به توطئه دشمنان است.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۰۸:۱۲

امام جمعه سنندج:
مردم بایستی با اتحاد و همدلی مانع به ثمر رسیدن توطئه دشمنان شوند
امام جمعه سنندج اتحاد و همراهی مردم با نظام و انقلاب را موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان دانست و گفت: مردم ایران اسلامی در شرایط امروز نیز بایستی با انسجام و یکدلی مانع به ثمر نشستن دسیسه های استکبار جهانی شوند.

۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۵:۰۷

تلاش دشمن برای کمرنگ نشان دادن خدمات نظام جمهوری اسلامی بی ثمر است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: حوزه سلامت، بهداشت و درمان با توجه گستره پوشش آن می تواند یکی از اهداف دشمنان باشد.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۷:۴۷

معاون سابق هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص):
امروز ایران یک کشور مقتدر موشکی است/با مقاومت در برابر تهدیدات دشمنان به اوج اقتدار رسیدیم
خبرگزاری شبستان:معاون سابق هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) اظهار کرد: با مقاومت در برابر تهدیدات دشمنان به اوج اقتدار رسیدیم و این در حالیست که توان و اقتدار امروز کشور خاری بر چشم دشمنان است.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۰۱

وحدت و ولایت پذیری رمز پیروزی انقلاب در برابر دشمنان است
خبرگزاری شبستان: شهید یوسفوند در وصیت نامه خود آورده است: حفظ وحدت، انسجام و ولایت پذیری رمز موفقیت در برابر توطئه های دشمنان و حفظ انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۲:۳۶

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سدی مستحکم در برابر توطئه های دشمنان است
خبرگزاری شبستان: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب رشد معنویت در جامعه و سدی مستحکم در برابر توطئه های دشمنان است.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۲:۱۴

فریب دست های پشت پرده را نخوریم و در زمین بدخواهان بازی نکنیم
خبرگزاری شبستان: دست های پشت پرده نمی خواهند این امنیت پایدار استمرار یابد و برای ایجاد تنش و اختلاف دست به هرکاری می زنند.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۱:۲۱

نظام انقلاب اسلامي در برابر توطئه ها مقاوم است/ ناكارآمدي توطئه دشمنان
خبرگزاری شبستان:نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نظام انقلاب اسلامي ايران در برابر توطئه هاي دشمنان كارآمد و مقاوم است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۲۰:۲۵

دستاوردهاي انقلاب اسلامي غير قابل انكار است/ غرب به دنبال كم رنگي ارزش هاي اسلامي است
خبرگزاری شبستان:نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دستاوردهاي انقلاب اسلامي در طول ۴۰ سال گذشته كه موجب عزت و شكوه كشور بوده، غير قابل انكار است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۰

امام جمعه قزوین:
اسلحه امروز دشمن تزریق ناامیدی و ناتوانی در بین مردم است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قزوین گفت: امروز اسلحه دشمن تزریق یأس، ناامیدی و ناتوانی در بین ملت ایران است به طوری که با شایعه پراکنی به دنبال تخریب شخصیت های برجسته کشور است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۵

محبت عامل دوام نظام خانواده/ مراقب توطئه های دشمن باشیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با بیان اینکه محبت موجب دوام و پایداری نظام خانواده می شود گفت: باید در فیلم و سریال ها سبک زندگی دینی و اسلامی رعایت شود تا بتوان آن را در جامعه نهادینه کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۲

دست آمریکا در اتفاقات اخیر کشور آشکار است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به اینکه چهل سالگی انقلاب اسلامی به کام دشمن تلخ است، گفت: دست آمریکا در اتفاقات اخیر کشور کاملا عیان است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
فرمایشات رهبر انقلاب هشدار است/ دشمن در اندیشه فتنه ای بزرگتر
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه کسانی که بصیرتشان قوی است دشمن را در هر قیافه ای می شناسند، گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری یک سخنرانی نیست بلکه هشدار و آژیر است و نباید از کنار این مسائل به راحتی بگذریم.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۱:۳۵

دشمن درصدد بی هویت کردن جوانان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت آستارا با بیان اینکه وحدت شیعه و سنی در ایران عالی است گفت: دشمن با بی هویت کردن جوانان سنی و شیعه تلاش می کند تا آنها را از قرآن و مسجد دور کند، باید حواسمان به توطئه های شان باشد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۱:۰۶

سرلشکر باقری در هشتمین جشنواره مالک اشتر مطرح کرد؛
دشمن هر لحظه به دنبال طراحی توطئه جدید است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت:‌ هرگاه پيروزی بزرگی برای جبهه مقاومت اسلامی اتفاق می‌افتد، دشمنان انقلاب اسلامی برای طراحی و شكل‌دهی توطئه جديدی عزم خود را جزم می‌کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۲:۲۳

توطئه استکبار برای ممانعت از ترویج الگوی اسلامی در جهان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، انقلاب اسلامی را الگویی کامل برای ملت های آزاده دانست و گفت: دنیای استکبارنمی خواهد الگوی اسلامی در جهان مطرح باشد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۳:۱۹

امام جمعه خرم آباد:
پیاده روی اربعین حسینی، شکوه عظمت همبستگی ملت هاست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه خرم آباد، با اشاره به آثار پیاده روی اربعین حسینی، گفت: پیاده روی اربعین حسینی شکوه فرهنگ حسینی و عظمت همبستگی ملت هاست.

۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۷:۳۸

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:
کارکرد شورای هماهنگی غیرجناحی است/ حضور مردم کارآمدترین مانور در صیانت نظام
خبرگزاری شبستان: قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه کارکرد این شورا غیرجناحی است، گفت: هیچ مانوری تاکنون نتوانسته بیش از حضور در صحنه مردم توطئه و دسیسه های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را خنثی کند.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۳:۱۲

هوشیاری مسئولان و وحدت مردم ضرورتی جدی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه دلفان، با اشاره به حادثه تروریستی۱۷ خرداد، گفت: این حادثه نشان دهنده ضرورت هوشیاری مسئولان و وحدت مردم است.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۱:۲۱