خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز عید فطر
برگزاری نماز « عید فطر» در مسجد ملااسماعیل یزد
خبرگزاری شبستان: نماز « عید فطر» در مسجد ملااسماعیل یزد به امامت آیت الله محمدرضا ناصری، امام جمعه یزد برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۱:۳۵

برگزاری نماز عید فطر در ۱۵۰ مسجد شهری و روستایی صومعه‌سرا
خبرگزاری شبستان: رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: نماز عید فطر در ۱۵۰ مسجد شهری و وستایی این شهرستان با حضور روحانیون مستقر، طرح هجرت و اعزامی برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۱:۳۴

نماز عید فطر ساعت ۷ صبح در بلوار مصلی بجنورد اقامه می شود
خبرگزاری شبستان: نماز عید سعید فطر در بجنورد مرکز خراسان شمالی ساعت ۷ صبح به امامت «حجت الاسلام یعقوبی» امام جمعه بجنورد در بلوار مصلی اقامه می شود.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۰۹:۴۶

پخش نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب از شبکه یک
خبرگزاری شبستان: نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دوشنبه پنجم تیر در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در تهران اقامه می شود که شبکه یک آن را زنده پوشش می دهد.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۶:۴۰

آمادگی مساجد قاهره برای برگزاری نماز عید فطر
خبرگزاری شبستان: استاندار قاهره از انجام اقداماتی در مورد مساجد قاهره به منظور آمادگی آن‌ها برای اقامه نماز عید فطر خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۵:۵۲

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
آماده سازی خیابان های منتهی به مصلی برای برگزاری نماز عید سعید فطر
خبرگزاری شبستان:معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ با اشاره به برگزاری نماز عید سعید فطر درمصلی بزرگ تهران و حضورجمعیت بسیار زیادی از نمازگزاران در این مراسم گفت:اقدامات پاکسازی و نظافت محدوده بیرونی مصلی صورت گرفت.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۳:۵۰

آمادگی تیم امداد و نجات در محل برگزاری نماز عید فطر همدان
خبرگزاری شبستان:معاون امداد و نجات استان همدان، از آمادگی تیم امداد و نجات در محل برگزاری نماز عید فطر همدان خبرداد و گفت: همچنین ۲۰ نجاتگر در مصلای همدان مستقر خواهند شد.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۲:۵۲

به امامت آیت الله نعیم آبادی؛
نماز عید فطر در بندرعباس برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد نماز جمعه بندرعباس گفت: نماز عید سعید فطر به امامت آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در هرمزگان در بندرعباس برگزار می شود.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۰:۳۸

نماز عید سعید فطر در میدان آزادی کرمانشاه برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، گفت: نماز شکوهمند عید سعید فطر به امامت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اقامه می شود.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۹:۵۷

اقامه نماز عید سعید فطر در مسجد مقدس جمکران
خبرگزاری شبستان: نماز عید سعید فطر ساعت ۸ صبح روز عید به امامت آیت الله مقتدایی در مسجد مقدس جمکران اقامه می شود.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۸:۴۶

رییس ستاد نماز جمعه تهران:
اقامه نماز عید فطر به امامت مقام معظم رهبری
خبرگزاری شبستان: پیش‌نمازی گفت: نماز عید فطر امسال به امامت مقام معظم رهبری در روز دوشنبه مصادف با اول شوال در مصلی تهران اقامه می‌شود.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۴:۰۴

اختصاص ۱۶ مسجد «القصیر» برای اقامه نماز عید فطر
خبرگزاری شبستان: در آستانه عید فطر، ۱۶ مسجد و دو میدان در شهر القصیر مصر برای اقامه نماز این عید آماده شده‌اند.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۵۶

اقامه نماز عیدفطر با حضور۴۰هزار نمازگزار در مصلای همدان
خبرگزاری شبستان:مدیرستاد اقامه نماز استان همدان، از اقامه نماز عید فطر با حضور ۴۰ هزار نمازگزار به امامت نماینده ولی فقیه در استان خبرداد.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۳:۰۰

نماز عید فطر ساعت هفت صبح در کنار مصلی شهرکرد برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری گفت: مراسم اقامه نماز عید سعید فطر در شهرکرد ساعت ۶ و ۳۰ صبح روز عید با قرائت دعای ندبه آغاز شده و نماز عید فطر رأس ساعت هفت صبح در مجاورت مصلی شهرکرد اقامه می شود.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۰:۰۶

نماز عید سعید فطر به امامت آیت الله عبادی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نماز عید سعید فطر امسال به امامت آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ساعت ۷ صبح روز عید در مصلی المهدی بیرجند برگزار می‌شود. 

۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۲:۴۵

تکمیل مصلای نماز همدان نیازمند مشارکت مردم
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه تکمیل مصلای بزرگ نماز همدان نیازمند مشارکت همگانی مردم است، گفت: مصلای همدان امسال تکمیل می شود.

۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۵:۴۶

نماز عید سعید فطر در آق قلا
نماز عید سعید فطر  اهل سنت آق قلاي استان گلستان با حضور مردم ترکمن و بلوچ برگزار شد.

۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۵:۰۹

نماز عید فطر جلوه اقتدار امت اسلامی است
خبرگزاری شبستان:دبیر ستاد اقامه نماز استان همدان با بیان اینکه ماه رمضان بهترین فرصت برای خودسازی شخصی و اجتماعی بود، گفت: نماز عید فطر جلوه اقتدار امت اسلامی است.

۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۲:۲۶

مساجد پس از ماه مبارک رمضان نیز پررونق بمانند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: همانطور که مساجد در ماه مبارک رمضان مملو از حضور روزه داران و نمازگزارن بود، پس از این ماه نیز پررونق بمانند.

۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۲:۲۲

حماسه ایی از جنس معنویت/نمایش افتدار و همبستگی در نماز عید فطر
خبرگزاری شبستان: گیلانیان مومن و ولایتمدار امروز با حضور گسترده در نماز عید فطر حماسه ایی از جنس معنویت خلق کرده و اتحاد و همبستگی خد را در صفوف نماز فطر به نمایش گذاردند.

۱۳۹۵/۴/۱۶ - ۱۱:۴۷