خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٠ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه روز خبرنگار
در آستانه روز خبرنگار؛
مدیرروابط عمومی امداد مازندران از دفتر شبستان بازدید کرد
خبرگزاری شبستان:مدیرروابط عمومی اداره کل کمیته امدادامام خمینی(ره) مازندران امروز درآستانه بزرگداشت روز خبرنگار با حضور در دفترنمایندگی شبستان دراین استان از همکاری این خبرگزاری درپوشش اخبار مرتبط با خدمت رسانی به نیازمندان و ایتام قدردانی کرد.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۰:۵۱

خبرنگاران در خط مقدم حفظ حرمت های جامعه قرار دارند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: خبرنگاران در خط مقدم حفظ حرمت های جامعه قرار دارند و در جهت اشاعه آن تلاش می کنند.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۰:۳۴

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:
دانستن واقعیت رویدادها حق مردم است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: رسانه به عنوان ابزاری آگاهی سازی در جامعه نقش بی بدیلی دارد و به نوعی دانستن واقعیت رویدادها حق مردم است.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۱۰:۱۰

خبرنگاران گیلانی تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان: همایش تجلیل از اصحاب رسانه گیلان همزمان با روز خبرنگار در رشت برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۵/۱۵ - ۰۹:۱۲

برگزاری مراسم غبارروبی مزار شهدا به مناسبت روز خبرنگار
خبرگزاری شبستان: به مناسبت روز خبرنگار مراسم غبارروبی مزار شهدا در قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۰۸:۳۰

پژوهش، آموزش و فرهنگ سه اصل مستمر و متدام در جهاد دانشگاهی است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان البرز، جهاد دانشگاهی البرز را قطب و مرجع علوم انسانی استان خواند و گفت: پژوهش، آموزش و فرهنگ سه اصل مستمر و متدام در جهاد دانشگاهی است.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۴:۳۱

خبرنگار خبرگزاری شبستان در بوشهر تجلیل شد
خبرگزاري شبستان: حامد فکوری، خبرنگار خبرگزاری شبستان استان بوشهر به عنوان «تعامل رسانه‌ای برتر» از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان تجلیل شد.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۰۸:۱۰

همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار؛
یک دوره مسابقه ورزشی ویژه خبرنگاران استان اردبیل برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر خانه مطبوعات استان اردبیل گفت: همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار یک دوره مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی ویژه خبرنگاران استان اردبیل برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۳:۳۷

نشست خبرنگاران بستک با مدیرعامل خانه مطبوعات استان هرمزگان
خبرگزاری شبستان: نشست خبرنگاران بستک با مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان به منظور ساماندهی امور خبرنگاران و برنامه ریزی مراسم روز خبرنگار در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک برگزار شد.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۳:۲۳

بهره مندی از ظرفیت های استانی برای بزرگداشت روز خبرنگار
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در نشست شورای مرکزی بسیج رسانه با نمایندگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از بهره مندی ظرفیت های استانی برای بزرگداشت روز خبرنگار خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۷:۰۸

صحبت های فرماندار فومن درباره همایش طنز گل آقا
خبرگزاری شبستان: فرماندار فومن با اشاره به اینکه دعوت خبرنگاران در روز خبرنگاران با معرفی کانون خبرنگاران است، گفت: تلاش لازم برای شناسایی و ساماندهی خبرنگاران صورت بگیرد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۰۹:۳۸

تمدید ثبت نام دوره آموزشی خبرنگاران مسجدی
خبرگزاری شبستان: ثبت نام دوره آموزشی خبرنگاران مسجدی تا پایان خرداد ماه سال جاری تمدید شد.

۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۲:۰۵

عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد استان در دولت یازدهم تشریح شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان عملکرد و دستاوردهای حوزه فرهنگ و هنر استان در دولت یازدهم را تشریح کرد.

۱۳۹۵/۶/۷ - ۱۵:۳۵

انتشار کتاب عکس‌های تهران در زمان جنگ/ راه اندازی روزنامه عکس برای عکاسان مطبوعاتی
خبرگزاری شبستان: چاپ کتاب عکس‌های تهران در زمان جنگ و راه اندازی و چاپ روزنامه عکس برای عکاسان مطبوعاتی از پیشنهاداتی بود که در تهران گردی این هفته عضو شورای اسلامی شهر تهران مطرح شد.

۱۳۹۵/۵/۲۳ - ۱۰:۴۷

فعال رسانه‌ای خراسان جنوبی:
وجود ۴۰۰ خبرنگار و فعال رسانه ای در استان/ جایگاه خبرنگاران هنوز به رسمیت شناخته نشده است
خبرگزاری شبستان: فعال رسانه‌ای خراسان جنوبی از وجود ۴۰۰ خبرنگار و فعال رسانه ای در استان خبر داد و گفت: خبرنگاران پل ارتباطی میان مسئولان با مردم و مردم با مسئولان هستند اما متاسفانه جایگاه خبرنگاران هنوز به رسمیت شناخته نشده است.

۱۳۹۵/۵/۲۲ - ۱۶:۲۶

تقویت صنعت گردشگری روستایی یکی از مبانی اساسی در توسعه و تحقق اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه در بحث اجرای طرح هادی از متوسط کشوری جلو هستیم، گفت: تقویت صنعت گردشگری روستایی یکی از مبانی اساسی در توسعه و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

۱۳۹۵/۵/۲۱ - ۲۰:۰۴

دقت، صراحت و صداقت از ویژگی های خبرنگاران است
خبرگزاری شبستان: فرمانده تیپ ۲۳۰ پیاده شهید متاجی دقت، صراحت و صداقت را از ویژگی های خبرنگاران دانست و گفت: امروز در جمهوری اسلامی ایران تعاملی خوبی بین خبرنگاران و مسئولان وجود دارد که این می تواند برای جامعه بسیار مفید باشد.

۱۳۹۵/۵/۲۱ - ۱۳:۰۲

ارشد نظامی آجا در استان گلستان:
خبرنگاران امنیت، توسعه و بالندگی جامعه ایران اسلامی را هدف خود قرار داده اند
خبرگزاری شبستان: ارشد نظامی آجا در استان گلستان و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گفت: خبرنگاران همگام و دوشادوش همرزمان خود در نیروهای مسلح در نوک پیکان این جبهه در داخل و خارج از کشور صادقانه و خالصانه برای ایران اسلامی فداکاری می کنند.

۱۳۹۵/۵/۲۱ - ۱۳:۰۱

در مراسم تجلیل از خبرنگاران شبستان مطرح شد/
خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند/ برگزاری دوره آموزش خبرنگاران افتخاری شبستان در اصفهان
خبرگزاری شبستان: رئیس دبیرخانه کانون‌های مساجد اصفهان با اشاره به نقش خبرنگاران در مقابله با جنگ نرم، خبرنگاران را افسران جنگ نرم دانست.

۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۱۵:۱۰

رسانه ای که دارای مجوز فعالیت است باید در قبال ارسال خبر مصونیت اجتماعی داشته باشد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در بهبهان، بر لزوم توجه به مشکلات آنان تاکید کرد و اظهار داشت: رسانه ای که دارای مجوز فعالیت است باید در قبال ارسال خبر مصونیت اجتماعی داشته باشد.

۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۱۴:۲۸