خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای حقوق بشر
نماینده ایران در شورای حقوق بشر:
تحریم‌های یکجانبه آمریکا جنایت علیه بشریت است
سفیر و نماینده کشورمان نزد دفتر سازمان ملل در ژنو آثار تحریم‌ها و اقدامات قهری یکجانبه بر بهره‌مندی از حقوق اساسی بشر را بسیار گسترده، جدی و در حکم جنایت علیه بشریت دانست.

۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۵:۳۱

تصویب قطعنامه ضد اسرائیلی در شورای حقوق بشر سازمان ملل
شورای حقوق بشر سازمان ملل استفاده عمدی رژیم صهیونیستی از نیروی زور و شیوه های مرگبار غیرقانونی علیه معترضان فلسطینی در غزه را محکوم کرد.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۲۳:۴۳

صدور قطنامه مداخله‌جویانه شورای حقوق بشر درباره ایران
شورای حقوق بشر سازمان ملل در اقدامی سیاسی با صدور یک قطعنامه درباره وضعیت حقوق بشر در ایران مأموریت گزارشگر ویژه خود در امور ایران را تمدید کرد.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۸:۴۱

درباره خاشقجی و فعالان حقوقی
نخستین تحرک جمعی شورای حقوق بشر ضد عربستان
شورای حقوق بشر نخستین تحرک جمعی ضد عربستان را به دلیل وضعیت حقوق بشری در این کشور و فعالان حقوقی و ترور«جمال خاشقجی» انجام می دهد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۱

درخواست سازمان ملل برای مجازات عاملان کشتار یمن و ایجاد مکانیسمی برای جمع آوری جنایات میانمار
کمیسر شورای حقوق بشر خواستار محاکمه عاملان حمله به غیرنظامیان یمن و ایجاد مکانیسمی برای جمع آوری مدارک درباره جنایت های میانمار ضد مسلمانان روهینگیا شد.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۳۸

نامزدی بحرین برای عضویت در شورای حقوق بشر!
بحرین، رژیمی که از سال ۲۰۱۱ میلادی تاکنون به سرکوب معترضان و شکنجه مخالفانش در زندانهای آل خلیفه ادامه می دهد، برای عضویت در شورای حقوق بشر سازمان ملل نامزد می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۲:۰۶

تصمیم ترامپ برای خروج از شورای حقوق بشر در حمایت از اسراییل
خبرگزاری شبستان:دولت ترامپ تصمیم دارد در حمایت از رژیم صهیونیستی از شورای حقوق بشر سازمان ملل خارج شود.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۵:۴۷

رای گیری شورای حقوق بشر سازمان ملل : عربستان وارد شد؛ روسیه بازماند
خبرگزاری شبستان: در رای گیری برای انتخاب اعضای شورای حقوق بشر سازمان ملل،عربستان وارد شورا شد اما روسیه به دلیل حمایت از دولت بشار اسد از ورود به شورا بازماند.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۱۰:۰۰

انتقاد دیده بان حقوق بشر به حضور عربستان در انتخابات عضویت شورای حقوق بشر
خبرگزاری شبستان: سازمان دیده بان حقوق بشر از نامزدی عربستان در انتخابات عضویت شورای حقوق بشر سازمان ملل انتقاد کرد.

۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۰:۲۹

نامه شیخ «علی سلمان» به شورای حقوق بشر سازمان ملل
خبرگزاری شبستان: دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین در نامه ای به شورای حقوق بشر سازمان ملل خواستار ملزم کردن آل خلیفه به اجرای تعهدات بین المللی اش در قبال حقوق بشر و اقرار به حق ملت برای انتخاب دولت خود شد.

۱۳۹۵/۶/۲۴ - ۰۹:۵۸

علمای بحرین: آزار و اذیت شیعیان بحرین افزایش یافته است
خبرگزاری شبستان: علمای بحرین در نامه ای خطاب به شورای حقوق بشر سازمان ملل اعلام کردند که ظلم و آزار و اذیت آل خلیفه بر شیعیان در بحرین افزایش پیدا کرده است.

۱۳۹۵/۶/۲۰ - ۱۲:۴۲

سمينار تخصصي حقوق بشر اسلامي در قم
سمينار تخصصي بين‌المللي حقوق بشر اسلامي امروز سه شنبه ۱۲مردادماه با سخنرانی آیت الله دکتر اعرافی و ایت الله فاضل لنکرانی و حضور مهمانان خارجی و داخلی در مجتمع عالی امام خمینی(ره) قم برگزار شد.

۱۳۹۵/۵/۱۲ - ۱۴:۵۸

نگرانی شورای حقوق بشر سازمان ملل درباره بحرین
خبرگزاری شبستان: شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در گزارشی از سرکوب، شکنجه و اعدام مخالفان در بحرین اظهار نگرانی و اعلام کرد این کشور حقوق بشر را نقض می کند.

۱۳۹۴/۱۲/۹ - ۱۱:۴۷

عربستان و حقوق بشر؛ از نقض تا ریاست
خبرگزاری شبستان: سازمان ملل از انتخاب عربستان به عنوان رئیس دوره ای شورای حقوق بشر چه هدفی را دنبال می کند؟ آیا می خواهد عملیات گردن زنی در سراسر جهان را تقویت کند؟!

۱۳۹۴/۷/۴ - ۰۹:۰۶

نتانیاهو خواستار حمایت اروپا در شورای حقوق بشر شد
خبرگزاری شبستان: روزنامه «جوییش کرونیل» چاپ لندن در گزارشی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی درخواست کرده تا به نفع این رژیم در شورای حقوق بشر سازمان ملل رای دهند.

۱۳۹۴/۴/۱۶ - ۱۵:۵۸

کاندیدای جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا:
واشنگتن باید از شورای حقوق بشر ضداسرائیلی سازمان ملل خارج شود!
خبرگزاری شبستان: پس از رای گیری کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل علیه تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه ،«تد کروز»،کاندیدای جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا و سناتور تگزاس از واشنگتن خواست تا از عضویت شورای حقوق بشر سازمان ملل خارج شود.

۱۳۹۴/۴/۱۴ - ۱۰:۵۰

خشم نتانیاهو از قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل
خبرگزاری شبستان: صدور قطعنامه ضد اسرائیلی شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد که رژیم صهیونیستی را به علت ارتکاب جنایات در جنگ غزه محکوم کرد، خشم نتانیاهو را برانگیخت.

۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۰۹:۱۰