خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اسالم
امام جمعه اسالم:
سعودی ها منتظر سیلی محکم جمهوری اسلامی ایران باشند
حجت الاسلام باقری ارومی اقدام خصمانه حمله به نفتکش ایرانی توسط عربستان سعودی را محکوم کرد و گفت: چنین اقداماتی بی پاسخ نمی ماند و سعودی ها منتظر سیلی محکم جمهوری اسلامی ایران باشند.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۳:۴۲

امام جمعه اسالم:
قوه قضائیه دست و پای مفسدان را از خلاف قطع کند
حجت االاسلام باقری ارومی با تقدیر و تشکر از اقدامات قاطع و انقلابی رییس قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی، گفت: بعضی از مفسدان با بریدن بازو هم ادب نمی شوند و باید دست و پای آنها را از خلاف قطع کرد.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۴:۴۴

امام جمعه اسالم؛
حزب الله لبنان خواب اسرائیل آشفته کرده است
حجت الاسلام باقری ارومی گفت: حزب الله لبنان خواب را برای اسرائیل آشفته کرده و آنها را در حالت انتظار و سردرگمی حمله قرار داده است.

۱۳۹۸/۶/۱۵ - ۱۵:۲۹

امام جمعه اسالم:
هنر موجب شکوفایی استعدادهای فرهنگی می شود
حجت الاسلام باقری ارومی گفت: هنر موجب شکوفایی استعدادهای نهفته فرهنگی در جامعه می شود.

۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۲۲:۴۰

امام جمعه اسالم:
دولت به فکر حل مشکلات اساسی آموزش و پرورش باشد
حجت الاسلام باقری ارومی با بیان اینکه مسئله زن بودن وزیر گربه رقصانی جدید انتخاباتی است، گفت: دولت به فکر حل مشکلات اساسی آموزش و پرورش باشد.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۷:۰۸

امام جمعه اسالم:
فرهنگ زیربنای توسعه کشور است
حجت الاسلام باقری ارومی گفت: فرهنگ و هنر مسئله اول هر جامعه و سنگ زیربنای توسعه و پیشرفت یک کشور است و باید مشکلات فرهنگی خودمان را از درون مدیریت و محتوا و خوراک فکری مناسب با نسل جدید تولید کنیم.

۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۵:۰۷

امام جمعه اسالم:
طلاق آسان تر از فسخ معامله پراید/ برخی از متولیان فرهنگ و اقتصاد مرده اند
حجت الاسلام باقری ارومی با بیان اینکه طلاق آسان تر از فسخ معامله پراید است، گفت: برخی از متولیان فرهنگ و اقتصاد مرده اند.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۵:۲۸

امام جمعه اسالم:
وزیر بهداشت از اظهارات خود عذرخواهی کند
حجت الاسلام باقری ارومی به اظهارات اخیر وزیر بهداشت در خصوص عزاداری در مذهب شیعه واکنش نشان داد و گفت: نمکی باید از اظهارات بی نمک خود عذرخواهی کند.

۱۳۹۸/۵/۴ - ۱۶:۱۹

امام جمعه اسالم:
برای دعوت به حجاب برنامه و خلاقیت داشته باشیم
حجت الاسلام باقری ارومی با بیان اینکه دشمن برای ترویج بی‌حجابی برنامه بلند مدت داشت و باید برای دعوت به حجاب برنامه و خلاقیت داشته باشیم، گفت: برخورد چکشی و بگیر و ببند نتیجه مطلوب ندارد.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۵:۱۷

امام جمعه اسالم:
توقیف نفتکش ایرانی نقض آشکار قوانین بین الملل است
حجت الاسلام باقری ارومی با محکوم کردن توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلیس گفت: این اقدام نقض آشکار قوانین بین المللی و شبیه عمل دزدان دریایی است.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۴:۵۲

امام جمعه اسالم:
قوه قضائیه با قاطعیت مفسدان اقتصادی را از بین ببرد
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی با بیان‌اینکه قوه قضائیه مسئول رفع فساد است و باید ابتدا مبارزه با فساد از درون قوه قضاییه صورت بگیرد، گفت: قوه قضائیه با قاطعیت دم مفسدان اقتصادی را قیچی کند.

۱۳۹۸/۴/۷ - ۱۵:۲۶

امام جمعه اسالم:
زیاده‌خواهی‌ عده‌ای همیشه عدالت را به چالش برده است
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی گفت: تحقق عدالت یکی از آرمان‌های بزرگ انبیاء و اهداف جامعه بشری است، هر چند زیاده‌خواهی و خواسته‌های نفسانی عده‌ای همیشه عدالت را به چالش برده است.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۵:۰۲

امام جمعه اسالم:
پاسخ قاطع رهبر انقلاب به نخست وزیر ژاپن آب سردی بر پیکر نظام سلطه بود
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی با بیان‌اینکه پاسخ قاطع مقام معظم رهبری به نخست وزیر ژاپن مبنی بر اینکه رییس جمهور آمریکا را حتی شایسته انتقال پیام هم نمی‌داند آب سردی بر پیکر نظام سلطه و استکبار جهانی بود، گفت: هیچگاه آمریکا این چنین خوار و خفیف نشده بود.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶:۱۰

امام جمعه اسالم:
حمایت آل‌سعود از آمریکا پایانی جز هلاکت ندارد
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی با بیان‌اینکه غرب‌زده‌ها و خودباختگان داخلی بدانند که دیگر پای هیچ میز مذاکره‌ای با آمریکا نخواهیم نشست، گفت: دم‌تکانی آل‌سعود و آل‌خلیفه برای آمریکا، پایانی جز هلاکت برای آنان ندارد.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸

امام جمعه اسالم:
برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی / دست بوقلمون صفت‌ها برای مردم رو شده است
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی بر برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی تاکید کرد و گفت: دست بوقلمون صفت‌ها برای مردم رو شده است و مردم فرق خادم و خائن را می‌دانند.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۵:۲۴

امام جمعه اسالم:
رییس جمهور به بحث تعویق کنکور ورود کند
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی با بیان‌اینکه عده‌ای با طرح اعطای ضریب یا سهمیه بیشتر به دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده سعی در جبران این خسارت دارند، گفت: تنها راه عادلانه تعویق کنکور است و رییس جمهور شخصا به بحث تعویق کنکور ورود پیدا کنند.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۵:۳۵

امام جمعه اسالم:
مذاکره با بدعهدان سم است
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی گفت: مذاکره با بدعهدان پیمان‌شکن که به هیچ تعهد اخلاقی و سیاسی پایبند نیستند واقعا سم است.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۳:۴۱

امام جمعه اسالم:
تنها راه حل مشکلات فضای مجازی اصلاح سواد رسانه‌ای است
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی گفت: تنها راه حل مشکلات فضای مجازی اصلاح فرهنگ و سواد رسانه‌ای و ارتقای سطح نظارت محتوایی است.

۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۵:۱۶

امام جمعه اسالم:
معلمان شایسته بالاترین حقوق و مزایا هستند
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی با تبیین فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش ارزش افزوده است» گفت: معلمان به‌واسطه رسالت عظیم تربیت انسان‌ها که بر عهده آنهاست، شایسته بالاترین و بهترین حقوق و مزایا هستند.

۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۵:۰۵

امام جمعه اسالم:
عربستان با جنایت‌هایش روی دیکتاتورهای بزرگ را سفید کرده است
حجت‌الاسلام باقری‌ارومی اقدام ضدحقوق بشری عربستان سعودی در اعدام ۳۷ نفر از جوانان طلبه و دانشجوی دینی را محکوم کرد و گفت: عربستان با جنایت‌های خود روی دیکتاتورهای بزرگ را سفید کرده است.

۱۳۹۸/۲/۶ - ۱۵:۴۰