خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بازسازی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان:
واحد های مسکونی برای مددجویان مناطق سیل زده احداث می شود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان، با مشارکت سازمان پزشک قانونی سراسر کشور واحد های مسکونی برای مددجویان مناطق سیل زده احداث می شود.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۲:۵۴

بازه زمانی یک ساله برای بازسازی مانطق سیل زده لرستان تعیین شد
رئیس ستاد هماهنگی بازسازی استان لرستان، با اشاره به خسارت سیل به بیش از ۳۴ هزار واحد مسکونی، گفت: تلاش می شود در بازه زمانی یک ساله مناطق سیل زده استان بازسازی و تحویل مردم شود.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۳۹

سرپرست استانداری گلستان:
پرونده بازسازی و بهسازی۱۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی استان تشکیل شده است
غراوی با بیان اینکه ارزیابی تمامی ۱۷ هزار ۸۰۰ واحد مسکونی خسارت دیده از سیلاب استان صورت گرفته است، اظهار کرد: پرونده بازسازی و بهسازی ۱۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی استان تشکیل شده است و ۵ هزار و ۴۸۲ پرونده به بانک های عامل ارائه شده است.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰۹:۲۱

ضرورت تقسیم بندی مناطق سیل زده لرستان، جهت سرکشی مطلوب سیل زدگان
مدیرکل بهزیستی لرستان، با اشاره به برنامه های بهزیستی برای یاری رساندن به سیل زدگان، گفت: ضروری است تقسیم بندی جغرافیایی در مناطق سیلزده برای سرکشی به صورت هدفمند تعیین شود.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۳:۴۹

عزم دولت برای جبران خسارت سیل
استاندار لرستان، از ابلاغ اعتبارات جبران خسارت سیل لرستان خبرداد و افزود: کار باز سازی مناطق سیل زده استان با تاکید بر تقویت زیرساخت ها و اقدامات زیربنایی آغاز می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۰:۲۷

مدیرکل بنیادمسکن لرستان:
۱۳ هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده احداث می شود
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان، بازه زمانی تحویل مسکن به سیل زدگان را یک ساله عنوان کرد و گفت: ۱۳ هزار واحد مسکونی برای سیل زدگان استان احداث می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۰۹:۵۹

تخصیص ۱۸۱ میلیون پوند برای بازسازی مسجد باستانی «ظاهر بیبرس» قاهره
سفیر قزاقستان در قاهره از تخصیص ۱۸۱ میلیون پوند برای بازسازی مسجد قدیمی و باستانی «ظاهر بیبرس» و افتتاح آن در سال ۲۰۲۰ خبر داد.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۱:۴۴

معاون استانداری خراسان جنوبی:
بازسازی خانه‌های آسیب دیده مناطق سیل زده استان در اولویت قرار گیرد
میرجعفریان با تاکید بر اینکه بازسازی و احداث منازل آسیب دیده استان در مناطق سیل زده باید در اولویت نخست قرار گیرد، گفت: باید تا روز شنبه هفته آینده عملیاتی اجرایی انجام و گزارش پیشرفت کار ارائه شود.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۶:۲۶

۳۸۰۰ واحد مسکونی در روستاهای سیل زده لرستان احداث می شود
مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان، با اشاره به خسارت گسترده سیل لرستان، گفت: سه هزار و ۸۰۰ روستای سیل زده استان لرستان توسط بنیادمسکن لرستان احداث می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۳۹

پیرو تاکیدات رییس جمهوری صورت می گیرد:
اتمام بازسازی‌ منازل استان های سیل زده تا پایان سال
رییس جمهوری در دیدار اخیر خود با دست‌اندرکاران امداد و نجات و سیل بر لزوم تسریع روند بازسازی منازل استان های سیل زده تاکید داشت که پیرو این تاکیدات وزیر کشور خبر داده که موارد ترمیمی تا پایان خرداد ماه و بازسازی‌ منازل تا پایان سال به اتمام می رسد.

۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۳:۳۸

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی لرستان:
آغاز ساخت و ساز در روستای سیل زده کولوی خرم آباد
رضایی، از تخصیص زمین به سیل زدگان خبرداد و گفت: علیات انتقال روستای کولوی از توابع بخش پاپی خرم آباد آغاز شده است.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۱:۵۳

کارگر و کارفرما، ارکان تحقق رشد و توسعه اقتصادی کشور هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، با اشاره به اهمیت تقویت حمایت از جامعه کارگری، گفت: کارگر و کارفرما ارکان رشد و توسعه اقتصاد کشوری هستند.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۴:۳۹

مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در آبادانی شهرستان های کوهدشت و دلفان
استاندار لرستان، تفاهم نامه مشارکت و همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با رویکرد پیشرفت، آبادانی و توسعه شهرستان های دلفان و کوهدشت امضاء می شود

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۳:۳۹

فرماندار گمیشان:
گیلان استان معین گمیشان در بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده سیل
توماج گفت: استان گیلان به عنوان استان معین برای بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل شهرستان گمیشان تعیین شد.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۰۸:۵۵

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
فعالیت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات، مردم‌محور باشد
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر مردم‌محوری فعالیت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات، گفت: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی و اقدام شود که چشمه کمک‌های مردمی در این زمینه همواره جوشان باشد.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۷:۳۵

تسریع در ساخت و ساز مهم ترین رویکرد در مناطق سیل زده است
استاندار لرستان، با بیان اینکه اساسی‌ترین کار ما ساخت و بازسازی منازل سیل‌زده‌ است، گفت: اقدامات لازم برای تهیه زمین سیل زدگان به عمل آمده است.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۴:۳۵

موتور بازسازی مناطق سیل زده لرستان به حرکت در آمد
موتور بازسازی مناطق سیل زده لرستان، با تشکیل قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده لرستان به حرکت درآمده است.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۲:۱۹

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان خبر داد
آغاز عملیات جابه‌جایی روستای سیل زده چم مهر پلدختر
ن، با بیان اینکه مناطق زیر آب رفته در سیل اخیر با جانمایی جدید احداث می شود، گفت: عملیات جابجایی روستای سیل زده چم مهر در پلدختر آغاز شده است.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۳:۱۶

مروری بر روزنامه های ۲ اردیبهشت:
۲.۵ میلیون سیل زده چشم انتظار آغاز بازسازی/تورم نقطه به نقطه از ۵۰ درصد فراتر رفت
تورم نقطه به نقطه از ۵۰ درصد فراتر رفت، ۲.۵ میلیون سیل زده چشم انتظار آغاز بازسازی، پیشرفته ترین واحد پول تولید قرص و کپسول کشور به بهره برداری رسید، بلاتکلیفی سرمایه های سرگردان،از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۰۸:۵۶

آغاز عملیات بازسازی مناطق سیل زده لرستان
استاندار لرستان از آغاز عملیات بازسازی مناطق سیل زده استان خبرداد و گفت: در گام اول بازسازی پل های موقت برای برقراری راه های ارتباطی ترمیم و بازسازی می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۲:۵۲