خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٤ جمادى الثانية ١٤٤١

Wednesday, February 19, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کار فرهنگی
مشکلات مالی و اقتصادی مانع انجام فعالیت های فرهنگی نمی شود
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان کهنوج گفت: انجام دادن فعالیت های فرهنگی مشروط به مسائل مالی نیست چراکه هنگامی که انسان با نیت خیر جهت ترویج برنامه های فرهنگی گام بر می دارد، قطع یقین راه ها باز می شود و به مقصود می رسد.

۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۴:۰۲

اعتبار بخشیدن به شوراها در گرو ارتباط گیری با مدیران شهری است
خبرگزاری شبستان: استاندار سیستان و بلوچستان بر گسترش کار فرهنگی در شورای اسلامی شهر تاکید کرد و گفت: با ارتباط گیری با مدیران شهری به شوراها اعتبار ببخشیم.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۲:۳۱

طرح توزیع رایگان روزنامه درآژانس/ کارهای فرهنگی در جامعه ماندگار می شوند
خبرگزاری شبستان: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه باید از تمام ظرفیت ها و پتانسیل ها استفاده کرد چراکه اثر کارهای فرهنگی به جامعه برمی گردد.

۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۱:۵۱

تاثیرپذیری کار فرهنگی بر جامعه در زیربنایی بودن آن است/لزوم بهره مندی از تجربه دیگران در توسعه فعالیت های قرآنی
خبرگزاری شبستان:امام جمعه اصفهان با بیان اینکه کار فرهنگی ذهن و اندیشه را درگیر می کند گفت: تاثیرپذیری کار فرهنگی بر جامعه در زیربنایی بودن آن است که پیرامون فعالیت های قرآنی و نشر و توسعه آن در جامعه نیاز به خلاقیت، ایده و فکر نو داریم.

۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۲۹

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
دولت تدبیر و امید، دولت فرهنگی/ تلاش برای ایجاد وحدت در همه سطوح جامعه
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر فرهنگی بودن دولت یازدهم، نوع و مدل حکومت داری را یک فرهنگ دانست و عنوان کرد: دولت در تلاش برای ایجاد وحدت در همه سطوح جامعه است.

۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۰۷:۵۱

پراکندگی نهادهای فرهنگی موجب عدم مدیریت صحیح بودجه فرهنگی می شود/ افزایش یارانه کتاب و مطبوعات به ۲۱۴ میلیارد تومان
خبرگزاری شبستان: معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت بخش خصوصی، سینمای مجهز در مرکز استان ایلام ساخته می‌شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۲:۴۶

پنجمین کنگره «فرهنگ و هنرِ روستا و عشایر»
تدوین دوره های متمرکز و شبکه ای در مساجد کشور ضروری است
خبرگزاری شبستان: دکتر ارزانی در نشستی با عنوان جذابیت کار فرهنگی که در حاشیه پنجمین کنگره «فرهنگ و هنرِ روستا و عشایر» برگزار شد، تدوین دوره های متمرکز و شبکه ای در مساجد کشور برای بهره گیری عمومی و سطح بندی سرفصل های آموزشی را ضروری دانست.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۰:۴۷

کار فرهنگی، بالاترین خدمت است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر عملکرد و بازرسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: کار و فعالیت فرهنگی به‌عنوان یک کار حساس و پیچیده، بالاترین نوع خدمت‌ها به مردم است.

۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۱۷:۱۰

جشنواره رضوی، سبک کار فرهنگی در راستای بهره گیری از سیره عملی ائمه اطهار(ع) است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام، گفت: جشنواره فرهنگی و هنری رضوی، یک کار ارزشمند و سبک فرهنگی در راستای ترغیب و تشویق اقشار مختلف برای بهره‌گیری از سیره اخلاقی و رفتاری ائمه اطهار(ع) در زندگی است.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۰۹:۲۴

امام جمعه آبگرم:
عمران اصلی در مساجد اقامه نماز و کار تربیتی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهر آبگرم گفت: عمران اصلی در مساجد اقامه نماز و کار تربیتی است بنابراین کسانی که در حوزه مسجد فعالیت دارند مسئولیت سنگینی بردوش دارند.

۱۳۹۵/۳/۱۳ - ۱۲:۵۳

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان:
کار فرهنگی یک کار کلیشه ای نیست/ گفتمان سازی قالب در حوزه فرهنگی ایجاد شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان با بیان اینکه نباید فکر کنیم کار فرهنگی یک کار کلیشه ای است، گفت: مهندسی فرهنگی یک کار بسیار سختی است که نیازمند برنامه ریزی دقیق و منسجم است تا بتواند مثمر ثمر باشد.

۱۳۹۵/۳/۶ - ۱۳:۰۱

داشتن دغدغه، مهمترین مولفه در کار فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: مهمترین مولفه در کار فرهنگی، داشتن دغدغه است که موجب می شود افراد همه سختی ها و مشکلات را تحمل کنند و خستگی را از پا در آورد لذا کار فرهنگی فقط با عشق به پیش می رود.

۱۳۹۵/۳/۳ - ۱۴:۱۶

برخی مسئولین، شورا را سد راه خود می دانند/ ۲/۵ میلیارد تومان در زمینه کار فرهنگی هزینه شده است
خبرگزاری شبستان:عضو شورای شهر عنبرآباد با اشاره به اینکه ۲/۵ میلیارد تومان در زمینه کار فرهنگی هزینه شده است، گفت:برخی از مسئولین، شورا را سد راه خود می دانند در حالی که شوراها همکار آنان و رابط بین مردم و مسولین هستند لذا باید فضای همدلی حاکم باشد.

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۳۹

مصلی نماز جمعه نوشهر نیازمند اعتبار/ خطبه های غنی از عوامل جذب نمازگزاران است
خبرگزاری شبستان: مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه نوشهر با اشاره به اینکه جذب شدن نمازگزاران با خطبه های غنی یکی از مهم ترین عوامل به این فریضه الهی است، گفت: مصلی نماز جمعه این شهر برای تکمیل نیازمند تخصیص اعتبار لازم است.

۱۳۹۵/۱/۲۶ - ۲۱:۴۲

امام جمعه موقت گرگان:
کار فرهنگی باید اثرگذاری داشته باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان گفت: کار فرهنگی باید در درازمدت نتیجه اش قابل مشاهده و لمس در جامعه باشد.

۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۰

رئیس کل دادگستری استان یزد؛
مقابله با برنامه های ضد اخلاقی ماهواره نیازمند کار فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: رئیس کل دادگستری استان یزد گفت : در مقابل برنامه های مخرب، ضد دینی و فرهنگی ماهواره باید اقدامات فرهنگی تأثیر گذار مد نظر قرار گیرد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۰

کار فرهنگی باید تداوم داشته باشد/ استفاده از ظرفیت کانون های مساجد در بهبود فرهنگ
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان، بر فعالیت های فرهنگی در کنار کارهای عمرانی تاکید کرد و اظهار داشت: اگر از ظرفیت کانون های مساجد بتوانیم خوب استفاده کنیم بسیاری از مشکلات اجتماعی ما حل خواهد شد.

۱۳۹۴/۷/۸ - ۱۸:۰۹

امام جمعه بندر آستارا؛
کار فرهنگی نیاز مبرم آستارا/ مسئولان در تخصیص بودجه فرهنگی توج ویژه داشته باشند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بندرآستارا کار فرهنگی را نیاز مبرم این شهرستان دانست و گفت: آستارا از لحاظ فرهنگی با دیگر مناطق فرق می‌کند و انتظار از مسئولان کشوری و استانی این است در تخصیص بودجه فرهنگی به این شهرستان توجه ویژه داشته باشند.

۱۳۹۴/۶/۳۱ - ۱۵:۱۹

تولید فرهنگی برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمنان ضروری است
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان با بیان اینکه در دنیای امروز امر به معروف و نهی ازمنکر مشکل تر از گذشته است، بر ترویج امر به معروف و نهی از منکر با انجام فعالیت های بیشتر فرهنگی در جامعه تاکید کرد.

۱۳۹۴/۶/۸ - ۰۸:۵۷

نایب رئیس کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان قزوین:
لازمه مبارزه با قاچاق کالا کار فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز استان قزوین و رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان قزوین گفت: کار فرهنگی در مبارزه با قاچاق کالا باید جدی گرفته شود تا بستر مبارزه در جامعه فراهم شود.

۱۳۹۴/۶/۵ - ۰۹:۵۲