خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ١٣ شوّال ١٤٤٠

Monday, June 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کار فرهنگی
وجود موانع نباید موجب کند شدن فعالیت های فرهنگی شود
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد احیای سیره رضوی جنوب کرمان با اشاره به نگاه تخصصی و عمیق به فعالیت های فرهنگی، گفت: قطعا در فرایند برنامه های فرهنگی یکسری مشکلات و موانع وجود دارد که این موانع نباید موجب کند شدن فعالیت های فرهنگی شود.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۳:۴۵

داشتن دغدغه، مهم ترین مولفه جهت انجام کار فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جیرفت گفت: داشتن دغدغه مهم ترین مولفه جهت انجام کار فرهنگی در منطقه است و در نقطه مقابل با وجود استعدادهای خوب، قطع یقین پیشرفت های خوبی حاصل می شود.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۳:۳۳

نباید از کار فرهنگی در مساجد ناامید شویم
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور با هشدار به اینکه ناامیدی از آینده بالاترین خطر که جامعه را تهدید می کند، ادامه داد: نباید از کار فرهنگی در مساجد ناامید شویم.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۲:۱۳

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین:
نباید به دلیل کمبود اعتبار، کار فرهنگی تعطیل شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: نباید به دلیل کمبود و نبود اعتبار کار فرهنگی تعطیل شود، اگر ما اعتقاد به کار فرهنگی داریم اینگونه مسائل مانعی برای انجام کار فرهنگی نمی شود.

۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۰:۳۳

انجام کار فرهنگی مستلزم کسب معرفت و تخصص است
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام رضا علیه السلام جیرفت گفت: انجام برنامه های فرهنگی خود یک هنر و تخصص است لذا باید با کسب علم و معرفت کار فرهنگی کرد و قطع یقین در چنین شرایطی نتایج خوبی حاصل می شود.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۶:۱۰

مسئولان بیشتر بین مردم و با مشکلات آنها آشنایی داشته باشند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد، بر رفع نیازهای استان در حوزه های مختلف تاکید کرد و گفت: بهتر است که بیشتر مسئولان به سراغ مردم بروند و در میان مردم و آگاه به مشکلات آنها باشند.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۶:۰۱

تحقق مفهوم «آتش به اختیار» در جنوب کرمان مستلزم وحدت و انسجام فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه جبالبارز جنوبی با اشاره به مفهوم آتش به اختیار گفت: تا هنگامی که وحدت و انسجام فرهنگی در منطقه جنوب کرمان به معنای واقعی آن، اتفاق نیفتد، مفهوم «آتش به اختیار» تحقق پیدا نمی کند.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۳:۱۲

مشکلات مالی و اقتصادی مانع انجام فعالیت های فرهنگی نمی شود
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان کهنوج گفت: انجام دادن فعالیت های فرهنگی مشروط به مسائل مالی نیست چراکه هنگامی که انسان با نیت خیر جهت ترویج برنامه های فرهنگی گام بر می دارد، قطع یقین راه ها باز می شود و به مقصود می رسد.

۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۴:۰۲

اعتبار بخشیدن به شوراها در گرو ارتباط گیری با مدیران شهری است
خبرگزاری شبستان: استاندار سیستان و بلوچستان بر گسترش کار فرهنگی در شورای اسلامی شهر تاکید کرد و گفت: با ارتباط گیری با مدیران شهری به شوراها اعتبار ببخشیم.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۲:۳۱

طرح توزیع رایگان روزنامه درآژانس/ کارهای فرهنگی در جامعه ماندگار می شوند
خبرگزاری شبستان: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه باید از تمام ظرفیت ها و پتانسیل ها استفاده کرد چراکه اثر کارهای فرهنگی به جامعه برمی گردد.

۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۱:۵۱

تاثیرپذیری کار فرهنگی بر جامعه در زیربنایی بودن آن است/لزوم بهره مندی از تجربه دیگران در توسعه فعالیت های قرآنی
خبرگزاری شبستان:امام جمعه اصفهان با بیان اینکه کار فرهنگی ذهن و اندیشه را درگیر می کند گفت: تاثیرپذیری کار فرهنگی بر جامعه در زیربنایی بودن آن است که پیرامون فعالیت های قرآنی و نشر و توسعه آن در جامعه نیاز به خلاقیت، ایده و فکر نو داریم.

۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۲۹

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
دولت تدبیر و امید، دولت فرهنگی/ تلاش برای ایجاد وحدت در همه سطوح جامعه
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر فرهنگی بودن دولت یازدهم، نوع و مدل حکومت داری را یک فرهنگ دانست و عنوان کرد: دولت در تلاش برای ایجاد وحدت در همه سطوح جامعه است.

۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۰۷:۵۱

پراکندگی نهادهای فرهنگی موجب عدم مدیریت صحیح بودجه فرهنگی می شود/ افزایش یارانه کتاب و مطبوعات به ۲۱۴ میلیارد تومان
خبرگزاری شبستان: معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت بخش خصوصی، سینمای مجهز در مرکز استان ایلام ساخته می‌شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۲:۴۶

پنجمین کنگره «فرهنگ و هنرِ روستا و عشایر»
تدوین دوره های متمرکز و شبکه ای در مساجد کشور ضروری است
خبرگزاری شبستان: دکتر ارزانی در نشستی با عنوان جذابیت کار فرهنگی که در حاشیه پنجمین کنگره «فرهنگ و هنرِ روستا و عشایر» برگزار شد، تدوین دوره های متمرکز و شبکه ای در مساجد کشور برای بهره گیری عمومی و سطح بندی سرفصل های آموزشی را ضروری دانست.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۰:۴۷

کار فرهنگی، بالاترین خدمت است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر عملکرد و بازرسی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: کار و فعالیت فرهنگی به‌عنوان یک کار حساس و پیچیده، بالاترین نوع خدمت‌ها به مردم است.

۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۱۷:۱۰

جشنواره رضوی، سبک کار فرهنگی در راستای بهره گیری از سیره عملی ائمه اطهار(ع) است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام، گفت: جشنواره فرهنگی و هنری رضوی، یک کار ارزشمند و سبک فرهنگی در راستای ترغیب و تشویق اقشار مختلف برای بهره‌گیری از سیره اخلاقی و رفتاری ائمه اطهار(ع) در زندگی است.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۰۹:۲۴

امام جمعه آبگرم:
عمران اصلی در مساجد اقامه نماز و کار تربیتی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهر آبگرم گفت: عمران اصلی در مساجد اقامه نماز و کار تربیتی است بنابراین کسانی که در حوزه مسجد فعالیت دارند مسئولیت سنگینی بردوش دارند.

۱۳۹۵/۳/۱۳ - ۱۲:۵۳

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان:
کار فرهنگی یک کار کلیشه ای نیست/ گفتمان سازی قالب در حوزه فرهنگی ایجاد شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان با بیان اینکه نباید فکر کنیم کار فرهنگی یک کار کلیشه ای است، گفت: مهندسی فرهنگی یک کار بسیار سختی است که نیازمند برنامه ریزی دقیق و منسجم است تا بتواند مثمر ثمر باشد.

۱۳۹۵/۳/۶ - ۱۳:۰۱

داشتن دغدغه، مهمترین مولفه در کار فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: مهمترین مولفه در کار فرهنگی، داشتن دغدغه است که موجب می شود افراد همه سختی ها و مشکلات را تحمل کنند و خستگی را از پا در آورد لذا کار فرهنگی فقط با عشق به پیش می رود.

۱۳۹۵/۳/۳ - ۱۴:۱۶

برخی مسئولین، شورا را سد راه خود می دانند/ ۲/۵ میلیارد تومان در زمینه کار فرهنگی هزینه شده است
خبرگزاری شبستان:عضو شورای شهر عنبرآباد با اشاره به اینکه ۲/۵ میلیارد تومان در زمینه کار فرهنگی هزینه شده است، گفت:برخی از مسئولین، شورا را سد راه خود می دانند در حالی که شوراها همکار آنان و رابط بین مردم و مسولین هستند لذا باید فضای همدلی حاکم باشد.

۱۳۹۵/۲/۱۰ - ۱۸:۳۹