خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مجید ملانوروزی
مجید ملانوروزی در گفتگو با شبستان
همراهی گالری ها با جشنواره تجسمی فجر مبارک است
مدیرکل سابق دفتر هنرهای تجسمی همراهی گالری ها با جشنواره هنرهای تجسمی فجر را اتفاق مبارکی دانست و گفت: قطعا گردهمایی گالری ها در رویدادی مثل فجر می تواند زمینه ساز رویدادهای بعدی در حوزه تجسمی باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۴

نگاهی به عملکرد ۵ ساله مجید ملانوروزی درمرکز هنرهای تجسمی
مدیر نزدیک به بدنه هنری کشور که رونق نسبی به مرکز تجسمی آورد
مجید ملانوروزی پس از ۵ سال و اندی از مدیریت مرکز هنرهای تجسمی کنار رفت، مدیری که با محافل هنری نزدیک بود و هنر را می شناخت؛ در دوره او با گسترش ارتباطات دولت ارتباط بینا فرهنگی هم افزایش یافت و هنرمندان زیادی به ایران آمدند و نمایشگاه برپا کردند.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۴:۳۱

مدیر مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
پیوست فرهنگی تجسمی با جامعه از بین رفته است/ هنرهای تجسمی دیوار ندارند
خبرگزاری شبستان:دکتر ملانوروزی با بیان اینکه هنری در ایران ماندگار است که ارزش های قومی، ملی و مذهبی را داشته باشد، گفت: آشتی سنت با فرهنگ معاصر از اهداف ماست.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۳:۰۷

مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
جشنواره فجر می تواند خلاهای حوزه تجسمی را پوشش دهد/ زبان تجسمی دشوار است
شبستان: دکتر ملانوروزی گفت: مهمترین خلأ موجود در حوزه تجسمی این است که ۳۰ رشته هنری جدید در این حوزه تشکل، انجمن و جشنواره مشخصی ندارند.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۳:۰۴

مجید ملانوروزی در نشست تشریح بازسازی موزه هنرهای معاصر تهران:
تشکیل شورایی برای نظارت بر روند بازسازی موزه/ مستندسازی ۳ گروه بر بازسازی موزه
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تشکیل شورایی برای نظارت بر روند بازسازی موزه هنرهای معاصر در این دفتر خبر داد و گفت: برای همین سه گروه از دفتر تجسمی و موزهو شرکت مجری طرح از روند کار مستندسازی می کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۴:۳۷

مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی در گفتگو با شبستان:
موزه هنرهای معاصر با بودجه نهاد ریاست جمهوری به مدت ۶ ماه تعمیر می شود/ تغییری درساختار موزه نخواهیم داشت
خبرگزاری شبستان: ملانوروزی از تعطیلی شش ماهه موزه هنرهای معاصر خبر داد و گفت: این موزه با بودجه نهاد ریاست جمهوری تعمیر می شود اما تغییری در ساختار آن صورت نمی گیرد و آثار گنجینه در هنگام تعمیر در موزه باقی می مانند.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۱:۳۲

ملانوروزی در رونمایی از اثر «تونی کرگ» در باغ مجسمه موزه هنرهای معاصر:
نمایشگاه هنرمندانی مانند تونی کرگ در ایران به دیپلماسی فرهنگی کمک می کند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی با بیان اینکه نمایشگاه هنرمندانی مانند تونی کرگ در ایران به دیپلماسی فرهنگی کمک می کند، گفت: رویداد ها هنری می توانند چهره خوبی از فرهنگ و هنر ما در خارج از کشور را نمایش دهند.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۴:۱۲

مدیر مرکز هنرهای تجسمی وزارت ارشاد در رادیو گفت و گو/
جهان به دنبال شخصی سازی هنرمندان است
خبرگزاری شبستان: مدیر مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز جهان به دنبال شخصی سازی هنرمندان است. هر هنرمندی نگاهش به هستی متفاوت است و ما نمی توانیم از همه هنرمندان انتظار داشته باشیم که نگاه سیاسی و اجتماعی داشته باشند.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۴:۳۹

مجید ملانوروزی در افتتاحیه دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر:
خلا هنرهای نو باید در جشنواره هنرهای تجسمی فجر جبران می شد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی با بیان اینکه جشنواره فجر بینال تخصصی نیست،گفت: خلا نبود هنرهای نو در جشنواره هنرهای تجسمی باید پر می شد.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۰۹:۰۹

کمک به راه اندازی ادبیات بومی محلی، مورد حمایت وزارت ارشاد است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: موضوعی که امروز به شدت مورد حمایت وزارت ارشاد است، کمک و راه اندازی جریان های مبتنی بر ادبیات بومی محلی و کهنسال است.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۳:۵۰

هنرمندان در جهت توسعه اقتصاد هنر تلاش کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تاکید بر استفاده از ظرفیت های بومی برای خلق آثار هنری گفت: هنرمندان می توانند بعد از تولید آثارشان، با برپایی نمایشگاه های داخلی و خارجی در جهت توسعه اقتصاد هنر تلاش کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۰۹:۵۸

بازدید معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد از نمایشگاه موزه هنرهای معاصر تهران
خبرگزاری شبستان: سید مجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه آثار تونی کرگ با عنوان «ریشه ها و سنگ ها» در موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۲۳:۲۸

مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی در گفتگو با شبستان:
از حراج های هنری به عنوان اهرم اقتصاد هنر حمایت می کنیم
خبرگزاری شبستان:مجید ملانوروزی با بیان اینکه حراج های هنری یکی از اهرم های اقتصاد هنر است که ما از برگزاری آن حمایت می کنیم، گفت: از بنگاه اقتصادی نمی توان انتظار داشت که مسیر تاریخ هنر را مشخص کنند و بهترین هنرمندان را داشته باشند.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۹:۵۷

ملانوروزی در غرفه خبرگزاری شبستان:
باید به اقتصاد و معیشت هنرمندان توجه شود
خبرگزاری شبستان: مدیر مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما امروز با نسلی از هنرمندان جوان مواجه هستیم که جایی استخدام نیستند و نیاز است به اقتصاد و معیشت آنها توجه شود.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۱:۱۷

مجید ملانوروزی در گفت وگو با شبستان:
در حوزه هنرهای تجسمی، «شهر محروم» نداریم
خبرگزاری شبستان: مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی با بیان اینکه ما در حوزه تجسمی شهر محروم در کشور نداریم مگر از لحاظ زیرساخت های مادی؛ گفت: همه شهرهای ایران از لحاظ فرهنگی، هنری و نقش مایه های هنری غنی هستند.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۲:۴۴

تجلیل از پیشکسوتان هنرهای تجسمی کرمان در اختتامیه جشنواره جوانان
خبرگزاری شبستان: مراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره هنرهای تجسمی جوان با حضور چهره های هنری و جوانان برگزیده و تجلیل از پیشکسوتان هنر استان کرمان در باغ فتح آباد برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۳:۰۳

رشد چند برابری فعالیت های اقتصادی حوزه هنرهای تجسمی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه گردش مالی فعالیت های اقتصادی در حوزه هنرهای تجسمی نگارخانه ها در چهار سال گذشته، حدود ٢٠ میلیارد تومان بود، افزود: این گردش مالی امسال به ۸۰ میلیارد تومان رسید.

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۰:۴۴

مجید ملانوروزی در نشست تکریم بازنشستگان و آیین رونمایی از تندیس بازنشسته نمونه کشوری:
همکاری صندوق بازنشستگی و مرکز تجسمی مطلع خجسته ای برای ارتباط حوزه بازنشستگی و هنر است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل مرکز تجسمی با بیان اینکه صندوق ها باید به دنبال المانی یک سرمایه هنری باشند که بتوانند جدای از عرضه به هنر نیز کمک کنند، گفت: همکاری صندوق بازنشستگی و مرکز تجسمی مطلع خجسته ای برای ارتباط حوزه بازنشستگی و هنر است.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۴:۰۵

مدير كل دفتر هنرهاي تجسمي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي:
آزاد سازي خرمشهر نقطه عطف هنر ايران است
خبرگزاری شبستان: مجيد ملا نوروزي با بیان اینکه آزاد سازي خرمشهر نقطه عطف هنر ايران است،گفت: ايثار و مقاومت رزمندگان غيور ايراني بهانه ساز خلق آثار بسيار تاثير گذاري در حوزه تجسمي كشور شد.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۵:۲۷

مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی در گفت و گو با شبستان:
بستر سازی اجتماعی هنر، رویکرد ما در سال ۹۶ است
خبرگزاری شبستان: مجید ملانوروزی بستر سازی اجتماعی هنر را رویکرد مرکز هنرهای تجسمی در سال ۹۶ دانست و گفت: کمک به بخش خصوصی در راه اندازی نگارخانه ها در شهرستان ها از جمله برنامه های مهم ماست که ادامه دارد.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۰۷:۴۹