خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢ جمادى الثانية ١٤٤١

Tuesday, January 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هیات وزیران
مصوبه مجوز پرداخت سهمیه و حق عضویت ایران در مجامع بین‌‏المللی اصلاح شد
هیئت وزیران برای تأمین نظر هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین مجلس، مصوبه پرداخت حق عضویت ایران در سازمان‌های بین‌المللی را اصلاح کرد.

۱۳۹۸/۶/۱۰ - ۱۲:۰۱

اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد ریال برای بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه
۲۵۰۰ میلیارد ریال برای بازسازی تأسیسات زیربنایی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اختصاص یافت.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۱:۳۲

افزایش اعتبارات اطلاع‌رسانی و تبلیغی دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی
هیئت وزیران با افزایش اعتبارات هزینه‌ای بودجه جاری ستادی و استانی دستگاه‌های اجرایی برای امر اطلاع‌رسانی و تبلیغی به میزان سه در هزار موافقت کرد.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۸:۰۸

با رای هیئت عمومی دیوان عدالت اداری انجام شد
ابطال مصوبه هیات وزیران درباره مالیات مسکن مهر
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری مصوبه هیئت وزیران در رابطه با تعرفه بیمه تأمین اجتماعی و نیز میزان مالیات پروژه‌های مسکن مهر را ابطال کرد.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۳:۵۵

شیوه واگذاری دارایی بانک‌های دولتی در بنگاه‌ها ابلاغ شد
تصویب‌نامه هیات وزیران درخصوص تعیین شیوه قیمت‌گذاری، نحوه واگذاری، چگونگی فروش اقساطی و دریافت بهای سهام، سهم‌الشرکه، حق تقدم و دارایی بانک‌های دولتی در شرکت‌ها و بنگاه‌ها ابلاغ شد.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۳۶

بودجه سال ۹۸ مناطق آزاد ابلاغ شد
هیات وزیران بودجه سال ۱۳۹۸ سازمان‌های مناطق آزاد تجاری - صنعتی کیش، قشم، چابهار، ارس، اروند، انزلی و ماکو و شرکت‌های تابع آنها و اصلاحیه بودجه سال ۱۳۹۷ سازمان‌های مناطق یادشده را تعیین کرد.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۳۲

ادامه اقدامات دولت برای خرید تضمینی گندم
اعتراضات گندم کاران به نرخ تضمینی گندم در سال گذشته باعث شده بود تا چند نوبت این نرخ مورد اصلاح قرار گیرد و حالا در ادامه اقدامات دولت، هیات وزیران شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران را موظف به خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان با نرخ تضمینی کرد.

۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۳:۳۶

ابلاغ ضرایب حقوقی کارمندان، مقامات، اعضای هیات علمی و قضات
با تصویب دولت حداقل حقوق شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ۱۵ میلیون و ۶۳۴ هزار ریال تعیین شد به طوری که حداقل افزایش حقوق نسبت به سال قبل نباید از مبلغ چهار میلیون و ۴۰۰ هزار ریال کمتر باشد.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۰:۴۲

بخشودگی بدهی مالیات بردرآمد مودیان استان‌های سیل‌زده
با تصویب هیات وزیران، بدهی مالیات بر درآمد مودیان استان‌های سیل زده، مربوط به عملکرد تا پایان سال ۱۳۹۷ که بیش از ۵۰ درصد اموال آنها در اثر وقوع سیل فروردین سال ۱۳۹۸ از بین رفته است، بخشیده می‌شود.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۰:۴۷

هیات دولت مصوب کرد؛
اختصاص تسهیلات بانکی ارزان به کشاورزان سیل‌زده گلستان و مازندران
هیات وزیران مصوب کرد مبلغ ۴ هزار و ۷۹۳ میلیارد ریال و همچنین تسهیلات بانکی ارزان قیمت به منظور جبران خسارت‌های بخش کشاورزی ناشی از سیل فروردین ماه در استان‌های گلستان و مازندران اختصاص یابد.

۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۴:۳۹

تسویه بدهی ارزی هما و راه آهن با افزایش سرمایه دولت تا ۳۵ هزار
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی با افزایش سرمایه دولت در شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تا سقف ۳۵ هزار میلیارد ریال موافقت کرد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۷

معاون رییس جمهوری ابلاغ کرد؛
جزییات مصوبه جدید ارزی دولت/ نحوه تامین ارز گروه یک اصلاح شد
تصویب‌نامه هیات وزیران در خصوص اقدام بانک مرکزی نسبت به تامین ارز کالاهای فهرست گروه یک (شامل کالاهای اساسی، ضروری، دارو و ملزومات و تجهیزات پزشکی) اصلاح شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۱

در پی ابلاغ تصویبنامه هیات وزیران صورت گرفت:
اولین گام دولت برای تشکیل «بورس بین الملل»
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی دی ماه اعلام کرد که آئین نامه تشکیل«بورس بین الملل»به کمیسیون اقتصادی دولت ارجاع داده شده و پس از آن برای تصویب نهایی به هیات دولت می رود حالا گویا تصویبنامه هیات وزیران در این خصوص ابلاغ شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۹:۵۰

میزان پاداش پایان سال ۱۳۹۷ کارکنان دولت تعیین شد
هیأت وزیران در جلسه امروز به ریاست رئیس جمهوری میزان پاداش آخر سال (عیدی) کارکنان دستگاه‌های اجرایی، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و قوه قضائیه و سایر دستگاه‌های اجرایی مشمول قوانین خاص را تعیین کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۲۲:۲۹

شبستان گزارش می دهد
همه چیز درباره طرح جامع انرژی کشور/ ارسال برای تصویب به هیات وزیران
طرح جامع انرژی کشور بر اساس ماده ۴۵ قانون برنامه ششم توسعه باید تا پایان سال اول اجرای قانون برنامه تهیه شود که حالا پس از جلسات سازمان برنامه و بودجه کشور و موسسه مطالعات بین‌ المللی انرژی کشور برای تصویب به هیات وزیران ارسال شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۱

لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور در هیات دولت تصویب شد
تبصره های پیشنهادی ارقام کلان و ویژگی های بودجه در جلسهفوق العاده هیات وزیران مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت و لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور به تصویب رسید.

۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۰:۱۹

در جلسه هیات دولت صورت گرفت:
بررسی و تصویب مواد دیگری از لایحه مطبوعات و خبرگزاری ها
هیات وزیران ضمن بررسی و تصویب مواد باقی مانده از لایحه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با صدور مجوز بازپرداخت تامین مالی خارجی برای تعدادی از طرح‌های ریلی کشور و اختصاص اعتبار برای احیای دریاچه ارومیه و تالاب انزلی موافقت کردند.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۵:۵۲

برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار با تصمیم هیات وزیران اجرایی می شود
خبرگزاری شبستان: هیات وزیران در جلسه خود به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور، راهکارهای اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار را با هدف احیاء، بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری مورد بررسی قرار داد.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۷:۲۰

در جلسه هیأت دولت به ریاست رییس جمهور انجام شد
موافقت دولت با امضای موقت موافقتنامه تعرفه‌های ترجیحی اتحادیه اقتصادی اوراسیا
خبرگزاری شبستان: دولت با امضای موقت موافقتنامه تعرفه‌های ترجیحی اتحادیه اقتصادی اوراسیا موافقت کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۲۱

افزایش بهای آب، برق و گاز مشروط به تصویب هیئت وزیران شد
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزایش قیمت آب برق و گاز را از اختیار شرکت‌های مذکور خارج و تصمیم‌گیری درباره آن را منوط به تصویب هیئت وزیران کردند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۱