خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

الأحد ١١ شعبان ١٤٤١

Sunday, April 5, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه برنامه های فرهنگی و اجتماعی
مشاور هنری استاندار خوزستان:
توسعه فرهنگی باید از سطوح پایین شکل بگیرد
کیانی، با بیان اینکه باید نگاهی فراگیر به بحث توسعه فرهنگی داشته باشیم، گفت: توسعه یک امر درون زاست و این گونه نیست که دولت بخواهد به جامعه تزریق کند بلکه باید از سطوح پایین شکل بگیرد.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۷:۱۵

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان:
خوزستان در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیازمند حمایت های ویژه ای است
کریمی کیا، گفت: انباشتگی مطالبات فرهنگی و اجتماعی در خوزستان بالاست و نیاز به حمایت های ویژه ای دارد.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۵:۲۶

شرکت ۵۰ درصد اساتید دانشگاه  بوعلی سینا همدان در طرح ضیافت اندیشه ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: در ماه مبارک رمضان امسال برنامه های ویژه ای برای اساتید دانشگاه در طرح ضیافت اندیشه برگزار شد.

۱۳۹۴/۴/۲۲ - ۱۳:۰۳

برگزاری بیش از یك هزار برنامه‌‌ ستادی و دانشجویی در دانشگاه شهید چمران اهواز
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز، اظهار داشت: در راستای افزایش کمی برنامه‌ها در سال تحصیلی ۹۳-۹۴ با همت معاونت فرهنگی و اجتماعی بیش از یک هزار و ۶۰۰ فعالیت ستادی و دانشجویی انجام شده است.

۱۳۹۴/۴/۱۰ - ۱۲:۴۷

لزوم تعریف مسائل کلیدی و راهبردی در تدوين بخش فرهنگي و اجتماعي سند ششم توسعه
خبرگزاری شبستان: مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد با بیان اینکه تدوين بخش فرهنگي و اجتماعي سند ششم توسعه كاملا استراتژيك است گفت: باید در این برنامه مباحث کلیدی و راهبردی تعریف شود.

۱۳۹۳/۶/۱۸ - ۱۶:۵۹

لزوم  بومی سازی و پرهیز از نگاه بخشی و وزارتخانه ای در برنامه های فرهنگی و اجتماعی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد بر لزوم بومی سازی و پرهیز از نگاه بخشی و وزارتخانه ای در برنامه های فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.

۱۳۹۳/۶/۱۸ - ۱۵:۲۹