خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ رجب ١٤٤٠

Friday, March 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وسوسه شیطان
حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی:
وجود ۱۱ بیماری برای قلب/ شناخت فریب‌های شیطان از عوامل استجابت دعاست
حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی گفت: اگر می خواهید بدانید دعای شما چگونه مستجاب می‌شود باید راهکارهای فریب شیطان را بشناسید که با او همراه نشوید.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۶

آیت‌الله قرهی:
تنها پناهگاه انسان در نیکی و بدی پروردگار عالم است
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله قرهی گفت: بر اساس آیات قرآن کریم تنها پناهگاه انسان برای رسیدن به نیکی و دوری از بدی پروردگار عالم است.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۰۹:۱۵

استاد حوزه علمیه:
راه‌های نفوذ شیطان چشم، گوش و زبان است مراقب آنها باشیم
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه گفت: چشم، گوش و زبان از جمله راه‌های نفوذ شیطان است که باید بر آنها مراقبت زیادی داشت.

۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۰۸:۴۸

انسان در غفلت بزرگترین آسیب ها را می بیند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، گفت: سرمایه های معنوی انسان تنها با بیداری و بصیرت در مقابل دسیسه های شیطان محفوظ می ماند.

۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۳:۰۳

آیت الله قرهی در جلسه هفتگی اخلاق:
شیطان این افراد را بعد از ۴۰ سالگی لحظه ای رها نمی کند!
خبرگزاری شبستان: اگر انسان به دست خطورات نفسانی و شیطانی افتاد، بعد از چهل سال به بالا، شیطان بر پیشانی او بوسه می‌زند و دیگر رهایش می‌کند.

۱۳۹۵/۳/۱۷ - ۰۹:۳۱

بهترین فرصت برای حمله شیطان به انسان!
خبرگزاری شبستان: شیطان موقعیت های مختلفی برای حمله به انسان دارد در این میان بهترین فرصت را خود انسان به او می دهد.

۱۳۹۴/۴/۱۵ - ۱۱:۵۰

تقویت ایمان و تزکیه نفس مهم ترین راه مقابله با دسیسه های شیطانی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه شیطان راه های مختلفی برای آسیب زدن به انسان در پیش می گیرد، افزود: تقویت ایمان و تزکیه نفس مهم ترین راه مقابله با وسوسه های شیطانی است.

۱۳۹۴/۴/۳ - ۱۱:۲۴