خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زندانیان جرائم غیر عمد
مدیر نمایندگی ستاد دیه چهارمحال و بختیاری خبر داد:
بیش از سه میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان جمع آوری شد
مدیر نمایندگی ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: با برگزاری جشن های گلریزان در استان مردم و خیران استان سه میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال برای آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد در استان کمک کردند.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۰۹:۲۷

جشن گلریزان در جیرفت؛
زندانیان جرائم غیرعمد در جیرفت منتظر حمایت مردم
جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در زندان جیرفت، برگزار شد و این افراد برای آزادی منتظر حمایت مردم و خیرین هستند.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۰۷:۵۱

۲۴۰ خانواده زندانی تحت حمایت انجمن زندانیان رفسنجان هستند
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی رفسنجان گفت: ۲۴۰ خانواده زندانی تحت حمایت انجمن زندانیان رفسنجان هستند

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۲۳:۴۹

مدیرکل زندان‌های خراسان‌جنوبی خبر داد:
پیش‌بینی آزادی ۱۱۰ زندانی جرائم غیر عمد خراسان جنوبی تا پایان امسال
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندان‌های خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ۶۰ درصد از زندانیان استان سن ۱۸ تا ۳۹ سال دارند که باید برای این نیروهای فعال و جوان جامعه چاره اندیشی شود، افزود: پیش‌بینی می شود تا پایان سال ۱۱۰ زندانی جرائم غیر عمد استان آزاد شوند.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۱۵:۰۲

برگزاری ۴۰۰ جشن گلریزان در کشور/ ۱۸ هزار نفر با جرائم غیرعمد در زندان هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل ستاد دیه کشور، از برگزاری ۴۰۰ جشن گلریزان در کشور خبر داد و اظهار داشت: ۱۸ هزار نفر با جزائم غیرعمد در زندان های کشور گرفتار هستند.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۱:۵۹

۹۵ زندانی جرائم غیرعمد در شهرستان البرز چشم انتظار کمک خیران هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس دادگستری شهرستان البرز گفت: محکومین مالی شهرستان البرز ۹۵ نفر هستند که با کمک های خیران و سایر مسئولان می توان شرایط آزادی آنان را فراهم کرد.

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۰۸:۰۹

از سال ۹۲ تاکنون؛
آزادی ۸۶۰ زندانی جرائم غیر عمد با کمک خیران و نیکوکاران
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی خراسان شمالی گفت: از سال ۹۲ تاکنون در مجموع ۸۶۰ زندانی محکوم به جرائم غیرعمد با کمک خیران، نیکوکاران و بخشش شکات از بند زندان رهایی یافته اند.

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۰۸:۰۰

زندان آخرین مرحله مجازات برای جرائم غیرعمد است
خبرگزاری شبستان:رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: زندان آخرین مرحله مجازات و مقابله برای جرائم غیرعمد پیش بینی شده است.

۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۷:۴۰

۲۶۳ زندانی جرایم غیرعمد چشم انتظار کمک های مردمی در جشن گلریزان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندان های استان زنجان گفت: ۲۶۳ زندانی جرایم غیرعمد با بدهی ۲۷۰ میلیون تومان چشم انتظار کمک های مردمی در جشن گلریزان هستند.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۱:۵۷

فرهنگ صلح و سازش جمعیت زندانیان را کم می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس شوراهای حل اختلاف دادگستری استان اصفهان گفت: ترویج فرهنگ صلح و سازش و گذشت در جامعه جمعیت زندانیان را کم می کند.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۰۸

۳۳۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد اصفهان آزاد شدند
خبرگزاری شبستان: معاون قضایی دادگستری شهرستان اصفهان گفت: طی شش ماهه گذشته ۳۳۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد اصفهان از بندهای زندان ها آزاد شدند.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۰۹:۰۲

۵۹۸ زندانی جرایم غیرعمد اصفهان آزاد شدند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان گفت: سال گذشته با مشارکت خیرین و گذشت شاکیان ۵۹۸ زندانی جرایم غیرعمد استان اصفهان آزاد شدند.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۰:۵۴

ویژه برنامه یک شب ضیافت فرصتی برای آزادی زندانیان شد
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان استان اصفهان گفت: ویژه برنامه یک شب ضیافت فرصتی برای مشارکت مردمی درآزادی زندانیان در طول سال شده است.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۰۹:۱۰

افزایش ۲۰ درصدی زندانیان جرایم غیرعمد
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل ستاد دیه کشور در آیین گلریزان بازار تهران گفت: در سال جاری نسبت به مدت ۹ ماهه سال ۹۵ افزایش ۲۰ درصدی مددجویان تحت حمایت این نهاد مردمی را شاهدیم.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۳:۱۶

در هفت ماهه نخست امسال؛
آزادی ۱۳۴ زندانی جرایم غیر عمد در کردستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندانهای کردستان از افزایش ۶۹ درصدی آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال ۱۳۴ زندانی جرائم غیرعمد از زندان آزاد شده اند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۰۹:۳۴

همراه با کاروان خدام رضوي؛
ساعت به وقت زندان بيرجند
خبرگزاری شبستان:  خواسته و ناخواسته مدت هاست در پشت ميله هاي زندان هستند و شايد در دل هواي صحن و سراي حرم را داشته اند که امروز نشاني از ‌آن حريم مطهر به ميانشان آمده است.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۱۱:۰۵

فعالیت بیش از دو هزار زندانی اصفهانی در حفظ قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان از فعالیت بیش از دو هزار زندانی در حفظ قرآن کریم در این استان طی سال گذشته خبرداد.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۰۸:۴۳

کمک افزون بر چهار میلیارد ریالی مردم برخوار برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد
خبرگزاری شبستان: مردم شهرستان برخوار برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد افزون بر چهار میلیارد ریال کمک نقدی انجام داده اند.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۲۰:۱۴

۱۷۳ نفر به دلیل جرائم غیرعمد در زندان کاشان هستند
خبرگزاری شبستان:رئیس زندان و اقدامات تامینی و تربیتی شهرستان کاشان گفت: ۱۷۳ نفر به دلیل جرائم غیرعمد در زندان شهرستان کاشان در بند و زندان می باشند.

۱۳۹۶/۴/۲ - ۰۱:۴۵

معاون ستاد ديه كشور:
۱۵ هزار زندانی جرائم غیرعمد در زندان های کشور به سر می برند
خبرگزاری شبستان:معاون اداري و مالي ستاد ديه كشور با بیان اینکه در ۱۵ سال گذشته ۱۰۴ هزار زندانی آزاد شدند، اظهار کرد: ۱۵ هزار زندانی جرائم غیرعمد در زندان های کشور به سر می برند.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۲:۵۸