خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

الخميس ٩ رمضان ١٤٣٩

Thursday, May 24, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مجلس
ذوالقدر در گفتگو با شبستان:
کانون های مساجد اوقات فراغت جوانان را با کتاب و کتابخوانی عجین کنند
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کانون های مساجد با جذب جوانان به مساجد و با ارایه برنامه های متنوعی که دارند می توانند اوقات فراغت جوانان را با کتاب و کتابخوانی عجین کنند و به این طریق نسل آینده را نسلی کتابخوان تربیت کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۳:۵۹

برزگر در گفتگو با شبستان:
همدلی در شرایط فعلی یک ضرورت است/اروپایی ها تکلیفشان را با امریکا روشن کند
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر همدلی و وفاق در کشور تاکید کرد و گفت: اروپایی ها باید تکلیفشان را با سیاستهای امریکا روشن کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۱:۳۵

مسعودی در گفتگو با شبستان:
کتابخانه های کانون های مساجد متناسب با نیازهای جوانان به ارائه کتاب بپردازند
خبرگزاری شبستان: نایب رییس کمیسیون فرهنگی از مسئولان کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور خواست متناسب با نیازهای جوانان و مقتضیات روز کتاب ها را به جوانان در مساجد ارایه دهند.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۳۷

دهقانی در گفتگو با شبستان:
به اروپا اعتماد نکنیم/حمایت مجلس از دولت در راستای تامین منافع ملی
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی در مورد رفتار اروپایی ها پس از خروج امریکا در برجام و همراهی با جمهوری اسلامی ایران گفت: درست نیست که ما به اروپا اعتماد کنیم. قطه اتکای ما باید به مردم خودمان باشد.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۳۲

مجلس مصوب کرد:
تجهیزات مربوط به پولشویی توقیف می‌شود
خبرگزاری شبستان: تمایندگان مجلس مصوب کردند،تمامی لات و ادواتی که در فرایند جرم پولشویی وسیله ارتکاب جرم باشد، توقیف می‌شوند.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۴:۵۸

بیانیه نمایندگان در محکومیت خروج آمریکا از برجام
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس با صدور بیاینه ای ضمن محکومیت اقدام آمریکا در خروج از برجام تاکید کردند،ما به عنوان نمایندگان ملت در کنار دولتمردان رفتار کشورهای اروپایی را با دقت رصد می کنیم.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۱:۴۵

وظایف شورای مقابله و پیشگیری از جرایم پولشویی و تامین مالی تروریسم تعیین شد
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس دربررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی ترکیب اعضاء و وظایف شورای عالی مقابله و پیشگیری از جرایم پولشویی و تامین مالی تروریسم را تعیین کردند.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۱:۳۵

جلالی به شبستان خبرداد:
تدوین ۵ سناریو در مرکز پژوهش های مجلس درباره خروج آمریکا از برجام
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی از تدوین ۵ سناریو در مرکز پژوهش های مجلس درباره خروج آمریکا از برجام خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۱:۱۵

مجلس مصوب کرد:
تجهیزات مربوط به پولشویی توقیف می‌شود
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس مصوب کردند تمامی آلات و ادواتی که در فرایند جرم پولشویی وسیله ارتکاب جرم باشد، توقیف می‌شوند.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۰:۵۰

لاریجانی:
سازمان انرژی اتمی آمادگی تام برای از سرگیری تمامی فعالیتهای هسته ای را داشته باشد
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است سازمان انرژی اتمی آمادگی تام برای ازسر گیری تمامی ابعاد فعالیت هسته ای را داشته باشد. و بعد از نتایج مذاکرات وزارت خارجه طبق قانون اقدام متقابل اقدام متقابل خود را شکل دهد.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۰۹:۱۶

به آتش کشیدن پرچم امریکا و برجام در صحن علنی مجلس
خبرگزاری شبستان: تعدادی از نمایندگان مجلس مقابل جایگاه هیئت رئیسه و در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس پرچم امریکا و برجام را به آتش کشیدند.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۰۸:۴۹

آغاز جلسه علنی نوزدهم اردیبهشت ماه مجلس/بررسی طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی در دستور کار
خبرگزاری شبستان: بررسی طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی و قانون مبارزه با پولشویی در دستور کار امروز مجلس قرار دارد.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۰۸:۲۵

حجت الاسلام بهرامی:
اصلاحیه قانون دیوان عدالت اداری پس از اعلام نظر رئیس قوه قضائیه به مجلس ارائه می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس دیوان عدالت اداری در جلسه هیأت عمومی دیوان گفت: اصلاحیه قانون دیوان عدالت اداری پس از اعلام نظر رئیس قوه قضائیه به منظور بررسی و تصویب به مجلس ارائه می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۷:۲۶

لاریجانی در دیدار با رییس گروه دوستی برزیل:
آمریکا تنها زبان زور می فهمد/ اتاق بازرگانی ایران و برزیل باید فعال شود
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکایی ها به تعهدات خود عمل نکرده و بی اعتمادی در صحنه بین الملل ایجاد کردند، گفت: ظاهرا با آمریکایی ها فقط باید با زبان زور صحبت کرد.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۷:۱۸

مصری در گفتگو با شبستان:
کانون‌های مساجد با برگزاری مسابقات کتابخوانی کودکان را به سمت مطالعه سوق دهند
خبرگزاری شبستان: عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن بازدید از سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری می توانند با برگزاری مسابقات و جشنواره های کتابخوانی کودکان و نوجوانان را به فرهنگ کتابخوانی عادت دهند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۶:۲۵

افضلی در دیدار با سفیر هند مطرح کرد:
افزایش حجم مبادلات اقتصادی ایران و هند در گرو اجرای قراردادهای مشترک است
خبرگزاری شبستان: رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران– هند گفت: اجرای قراردادهای منعقده بین دو کشور در زمینه‌های مختلف به افزایش حجم مبادلات اقتصادی فی‌مابین کمک شایانی می کند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۶:۰۰

جمالی نوبندگانی در گفتگو با شبستان:
آمریکا عملاً از برجام خارج شده است/ایران به شرایط قبل از برجام برمی گردد
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امریکا عملاً از برجام خارج شده است گفت: ما سریعاً به شرایط قبل از برجام برخواهیم گشت.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۵:۵۷

پیام تسلیت مجمع نمایندگان استان فارس در پی رحلت آیت‌الله ایمانی
خبرگزاری شبستان: مجمع نمایندگان استان فارس با صدور پیامی، درگذشت آیت‌الله اسدالله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس و عضو مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۳:۵۹

مطهری در جمع خبرنگاران:
توان موشکی ایران قابل مذاکره نیست
خبرگزاری شبستان:نایب رئیس مجلس با بیان اینکه توان موشکی ایران قابل مذاکره نیست گفت:ضمن پذیرش مذاکره درمنطقه به اروپایی‌ها مهلت دهیم که ضمانت واقعی به ما بدهند که واقعا مقابل آمریکا ایستادگی می‌کنند،‌اگر این اتفاق رخ نداد بهتر است از برجام خارج شویم.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۳:۵۰

سوال قاضی پور از وزیر ارشاد مطرح نشد
خبرگزاری شبستان: سوال نادر قاضی پور از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی مطرح نشد.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۲:۴۷