خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

الخميس ١٩ المحرّم ١٤٤١

Thursday, September 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هیئت اجرایی
حرکت بر مدار قانون و رعایت اصل بی طرفی اولویت نخست ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: حرکت بر مدار قانون، قانون مداری، قانون گرایی و رعایت اصل بی طرفی اولویت نخست ستاد انتخابات استان است.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۲:۴۹

حضور مردم در انتخابات، نماد عینی مردم سالاری در جامعه است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت تعامل با هیئت نظارت برای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات تاکید کرد و گفت: حضور مردم در انتخابات، نماد عینی مردم سالاری در جامعه است.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۳:۵۳

مهمترین ویژگی اخلاقی کاندیداهای انتخاباتی حفظ اموال بیت المال است
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر شورای نگهبان استان البرز در نشست خبری امروز (۱۰ اسفند) گفت: مهمترین ویژگی اخلاقی کاندیداهای انتخاباتی حفظ اموال بیت المال است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۷:۳۰

بیش از ۴هزار ناظر مرحله دوم انتخابات در لرستان را نظارت می کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان لرستان، گفت: در بخش نظارتی بالغ بر ۴ هزار نیرو برای برگزاری انتخابات آماده هستند.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۲:۴۸

اظهارات استاندار در زمینه سرنوشت انتخابات شهرستان های بویراحمد و دنا
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تصمیم گیری نهایی در رابطه با انتخابات بویراحمد و دنا طبق قانون شورای نگهبان می باشد و در همین راستا نیز بازرسانی را به استان اعزام کرد و گزارش هایی نیز در این رابطه تهیه شده است.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۶:۴۳

اعلام نتایج رسمی انتخابات کهگیلویه و بویراحمد:
تاجگردون، زارعی و هاشمی پور به مجلس دهم راه یافتند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: غلامرضا تاجگردون، غلام محمد زارعی و عدل هاشمی پور از این استان به مجلس دهم شورای اسلامی راه یافتند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۰۸:۱۳

اعضای هیئت اجرایی انتخابات لنگرود مشخص شدند
خبرگزاری شبستان: فرماندار لنگرود از مشخص شدن اعضای هیئت اجرایی انتخابات لنگرود خبر داد و گفت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در شهرستان اندیشیده شده است.

۱۳۹۴/۹/۲۶ - ۱۳:۴۳

انتخابات، عرصه مشارکت همگانی در سرنوشت یک ملت است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر برگزاری مطلوب انتخابات، آن را نماد مردم سالاری و عرصه مشارکت همگانی در سرنوشت یک ملت دانست.

۱۳۹۴/۹/۱۷ - ۱۶:۲۷

تلاش همگان باید برگزاری انتخابات پرشور و با حضور حداکثری باشد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش همه دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات باید مضاعف و در راستای حضور حداکثری مردم باشد.

۱۳۹۴/۷/۲۱ - ۱۶:۲۵

مجلس ضوابط خود را در مورد تشکیل و چگونگی کار هیئت های اجرایی مشخص کرد
خبرگزاری شبستان: مجلس نحوه تشکیل و چگونگی کار هیئت های اجرایی در طول برگزاری انتخابات را مشخص کردند.

۱۳۹۴/۳/۳۱ - ۱۰:۳۸