خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

الجمعة ١٦ ذو القعدة ١٤٤٠

Friday, July 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی سفیران سرزمین آفتاب تشریح کرد؛
تعمیق باورهای دینی کودکان در قالب قصه و بازی/استقبال کم مردم از نمایشگاه قرآن اصفهان
حجت الاسلام قیصری با اشاره به استقبال کم مردم از نمایشگاه قرآن امسال نسبت به سال های گذشته گفت: گروه فرهنگی تبلیغی سفیران سرزمین آفتاب با مربیان توانمند، ایمان و باورهای دینی کودکان را در قالب قصه، بازی و مسابقه تقویت می کند.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۱:۳۲

حضور گروه تخصصی تبلیغی «خانواده برتر» در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
حجت الاسلام تقیان با اشاره به حضور پررنگ گروه تخصصی تبلیغی «خانواده برتر» در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان گفت: این گروه آموزش مهارت های زندگی در مسیر بالنده و اسلامی را آموزش می دهد.

۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۲:۵۴

حیدری خبر داد؛
حضور گروه تبلیغی پاسخگو در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی پاسخگو گفت: این گروه با برپایی کرسی های پاسخگویی به شبهات پاسخ می دهد و همچنین سوالات پربسامد در این عرصه ها را رصد کرده و در کمترین فرصت پاسخ آن را ارائه می کند.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۳:۵۰

یک هنرمند خوشنویس در گفتگو با شبستان مطرح کرد:
مسئولان، رسانه خوشنویسی باشند/کتابت هزار نسخه از سوره نصر در اصفهان
خبرگزاری شبستان: یک هنرمند خوش‌نویس، این هنر را مهجور خواند و گفت: متاسفانه آنطور که باید به این هنر بها داده نمی‌شود و بیشترین انتظار ما از مسئولان این است که رسانه ما باشند.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۰:۲۶

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اصفهان:
واقعیت اسلام به کودکان و نوجوانان معرفی شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان، اسلام را دین عطوفت و مهربانی و شادی عنوان کرد و گفت: باید تلاش شود واقعیت دین اسلام به کودکان و نوجوانان معرفی شود و اگر این اتفاق بیافتد همه آنها شیفته آن خواهند شد.

۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۱۶:۱۶

دکتر انصاری با حضور در غرفه شبستان مطرح کرد؛
هم‌افزایی، نیاز اصلی جامعه فرهنگی اصفهان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به نیاز‌های فرهنگی استان گفت: هرچه هم‌افزایی و همکاری بین متولیان فرهنگی و نیز بین مردم و دستگاه‌های فرهنگی بیشتر شود، جامعه فرهنگی اصفهان رشد کیفی بیشتری خواهد داشت.

۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۰:۵۳

همزمان با دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری در اصفهان/
نرم افزار آموزش اسلام شیعی برای فرانسوی زبانان رونمایی می شود
خبرگزاری شبستان: دکتر نیستانی از رونمایی نرم افزار آموزشی «الفبای اسلام» به زبان فرانسوی بعد از ماه مبارک رمضان و همزمان با نمایشگاه گردشگری در اصفهان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۳:۲۶

کودکان میهمانان ویژه نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
خبرگزاری شبستان: بخش متمرکز کودک و نوجوان با برنامه‌های متنوع تفریحی و قرآنی از جمله کارگاه‌های بازی و آموزش، مسابقات، سرگرمی و بازی‌های قرآنی میزبان حضور پرنشاط خانوادها و فرزندانشان بود.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۳:۰۶

نمایش آثار خوشنویسی قرآنی در نمایشگاه قرآن و عترت
خبرگزاری شبستان: محسن قضاوی، هنرمند خوشنویس اصفهانی، در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان با ارائه آثار خوشنویسی خود شرکت کرده بود.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۲:۲۶

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران اصفهان با حضور در غرفه شبستان مطرح کرد
جای خالی عترت در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت
خبرگزاری شبستان:مدیر حوزه‌های علمیه خواهران اصفهان با اشاره برپایی نمایشگاه قرآن و عترت گفت: برپایی نمایشگاه کار بسیار ارزشمندی است و خوشبختانه استقبال خوبی از این نمایشگاه به عمل می‌آید اما متاسفانه آنگونه که باید به موضوع عترت پرداخته نشده است.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۲۰:۱۱

نمایش آثار هنراسلامی در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
خبرگزاری شبستان: نمایش آثار اسلامی اثر استاد مهدی زریباف در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان دایر است.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۴:۴۸

دکتر مشکلانی با حضور در غرفه شبستان مطرح کرد:
«انسان، امید و آینده» به مقابله با یاس می‌روند/ استقبال چشمگیر هنرمندان اصفهانی از جشنواره «چشم‌انداز»
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علمی-کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان با بیان اینکه متاسفاته جو ناامیدی و یاس بر جامعه حکم‌فرماست، گفت: در جشنواره «چشم‌انداز» که با شعار «انسان، امید، آینده» برگزار شد، تلاش شد تا با چنین فضایی مقابله شود.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۴:۳۸

حجت‌الاسلام مهدوی ارفع با حضور در غرفه خبرگزاری شبستان:
قرآن و نهج‌البلاغه باید وارد متن زندگی شود/ لزوم شکست توهم سخت بودن قرآن و نهج‌البلاغه
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر لزوم ورود قرآن و نهج‌البلاغه به متن زندگی مردم گفت: متاسفانه تصور غلطی بین مردم رواج دارد که قرائت و تدبر در قرآن را سخت می‌پندارند، حال آنکه نوع نگرش مردم به قرآن و نهج‌البلاغه باید تصحیح شود.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۶:۵۹

مسئول موسسه غدیرشناسی اصفهان در غرفه شبستان:
معرفی غدیر، مسوول دغدغه‌مند نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: مسوول موسسه غدیرشناسی اصفهان با تاکید بر اهمیت معرفی غدیر گفت: معرفی غدیر یک الزام است که نیاز دارد تا زمانی که تبدیل به بحران نشده مدیریت شود و این کار به مسوولان دغدغه‌مند نیازدارد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۴۲

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان:
قرآن کتاب زندگی و سعادت انسان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به عظمت قرآن گفت: قرآن، این معجزه پیامبر اسلام، کتاب زندگی انسان است و همه مردم برای رسیدن به سعادت باید به دستورات آن عمل کنند.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۲۵

حجت الاسلام صادقی با حضور در غرفه شبستان:
برگزاری طرح ضیافت الهی در بیش از ۲۰۰ بقعه متبرکه استان اصفهان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از برگزاری طرح ضیافت الهی در بیش از ۲۰۰ بقعه متبرکه این استان خبرداد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۰:۳۲

پس از ۷ سال تلاش رونمایی شد
ترجمه گفتاری قرآن کریم در قالب نمایش رادیویی
خبرگزاری شبستان: مدیر پروژه طنین وحی از رونمایی از ترجمه گفتاری قرآن کریم خبر داد و گفت: خوشبختانه پس از ۷ سال «طنین وحی» ترجمه نمایشی صوتی قرآن کریم تهیه و رونمایی شد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۰:۲۵

حجت الاسلام یعقوبی در غرفه شبستان:
ارائه تخفیف ۷۰ درصدی خرید کتاب و نرم افزار قرآنی
خبرگزاری شبستان: مدیر دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: کتاب و نرم افزار قرآنی در نمایشگاه قرآن اصفهان با تخفیف ۷۰ درصد به فروش می رسد.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۴:۵۳

اجرای نمایش های قرآنی در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
خبرگزاری شبستان: مدیر دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از اجرای نمایش های قرآنی در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۱:۳۲

عرضه بن تخفیف در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
خبرگزاری شبستان: مدیر دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از عرضه بن تخفیف در پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۳:۵۶