خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٩ ذو الحجّة ١٤٤٠

Wednesday, August 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ارزیابی
بروجردی مطرح کرد
حرکت خودجوش کتابخانه ملی برای ارزیابی استاندارد ۳۴۰۰۰
رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با اشاره به مشارکت داوطلبانه کتابخانه ملی در ممیزی استاندارد۳۴۰۰۰، گفت: در تلاش هستیم میزان و سهم تاثیر کتابخانه ملی را به عنوان حافظه ملی ایرانیان در ساختار کلی نظام ارزیابی کنیم.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۶:۳۶

مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد
به دنبال توانمندسازی در اوقات فراغت هستیم/ارزیابی فعالیت ها در قالب ۶ محور ابلاغی
دولت آبادی با اشاره به اینکه اوقات فراغت بر اساس ۶ محور ابلاغی ارزیابی می شود، گفت در این طرح به دنبال توانمندسازی شرکت کنندگان هستیم.

۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۱۵:۰۱

ارزیابی ۷۱۹ طرح جدید لباس در جلسات کمیسیون ماده ۴ سال ۱۳۹۸
۷۱۹ طرح جدید لباس در جلسه کمیسیون ماده ۴ کارگروه ساماندهی مد و لباس، با حضور کارشناسان و داوران مورد ارزیابی، بررسی و داوری نهایی قرار گرفت.

۱۳۹۸/۳/۸ - ۱۳:۲۵

رشد ۹۴ درصدی جمع‌ آوری زکات در کمیته امداد منطقه یک یاسوج
حیدری گفت: زکات جمع‌ آوری‌ شده در کمیته امداد منطقه یک یاسوج از ابتدای سال گذشته تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۹۴ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۰۹:۲۵

بازه زمانی یک ساله برای بازسازی مانطق سیل زده لرستان تعیین شد
رئیس ستاد هماهنگی بازسازی استان لرستان، با اشاره به خسارت سیل به بیش از ۳۴ هزار واحد مسکونی، گفت: تلاش می شود در بازه زمانی یک ساله مناطق سیل زده استان بازسازی و تحویل مردم شود.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۳۹

ارزیابی نماز براساس عدالت باشد
نظری با بیان اینکه باید ارزیابی ها در حوزه نماز دقیق و براساس عدالت باشد، گفت: روابط با مدیران مبنای ارزیابی قرار نگیرد.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۸:۵۴

ارزیابی ۹۲ طرح جدید لباس در نخستین جلسه کمیسیون ماده ۴ سال ۱۳۹۸
۹۲ طرح جدید لباس در جلسه کمیسیون ماده ۴ کارگروه ساماندهی مد و لباس، با حضور کارشناسان و داوران مورد ارزیابی، بررسی و داوری نهایی قرار گرفت.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۲:۱۹

ارزیابی مردم از ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی
مسئولان بر ظرفیت های درونی تکیه کنند/ مشکلات با پیروی از فرامین رهبری حل می شود
۴۰ سالگی نشان دهنده بلوغ کامل عقلی است و ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی نیز حاکی از رشد، بالندگی و پویایی انقلاب است که خبر عبور از بسیاری از موانع را در خود دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۲:۵۲

کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست را در حوزه نماز کسب کرد
کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بر اساس ارزیابی به‌ عمل ‌آمده در جهت تحقق توافقنامه و تکالیف و ماموریت ‌های عمومی و اختصاصی مربوط به نماز در سطوح مختلف سازمانی رتبه نخست را کسب کرد و شایسته تقدیر ویژه شد.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۰:۲۲

تکمیل طرح های نیمه تمام رویکرد مدیریت ارشد استان لرستان اعلام شد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان، با اشاره به اهمیت تکمیل طرح های نیمه تمام در توسعه زیرساخت های استان، افزود: سال آینده بخش مهمی از طرح های نیمه تمام استان به بخش خصوصی واگذار خواهند شد.

۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۳:۳۱

امکان نظارت حجاج بر عملکرد عوامل اجرایی حج از طریق سامانه «سامفا»
رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل بازرسی و ارزشیابی سازمان حج و زیارت گفت: حجاج می‌توانند از طریق سامانه «سامفا» نظر خود درباره عملکرد عوامل اجرایی حج را بیان کنند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۲:۴۸

ارزیابی عملکرد اتحادیه تشکل های قرآن و عترت در سال ۹۶
مدیر کل اتحادیه تشکل های قرآنی و عترت کشور گفت: تمامی دغدغه ما در طول این سالها شکل گیری یک اتحادیه مستقل و مردمی بوده است اما متاسفانه برخی از دستگاه ها خواسته و ناخواسته نگاهی ابزاری به ما داشته اند.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۱:۵۶

۲۱ تیرماه جاریصورت می گیرد:
برگزاری همایش «حجاب و عفاف» در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای تحقق بخشیدن به برنامه ها و منشور حجاب و عفاف، ۲۱ تیرماه جاری همایش «حجاب و عفاف» در استان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۳:۴۸

رتبه بندی مناسب سازی فضای محیط برای معلولان دستگاه های اجرایی انجام شد
خبرگزاری شبستان: مشاور استاندار اردبیل در امور معلولان، گفت: ارزیابی رتبه بندی مناسب سازی فضای محیط برای معلولان در بین ۵۹ دستگاه های اجرایی شهرستان اردبیل انجام شد.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۱:۳۷

فراخوان ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی پیرامون طرح ساماندهی داوران اعلام شد
ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی پیرامون طرح ساماندهی وارتقای داوران مسابقات قرآنی کشور اطلاعیه ای مبنی بر احراز صلاحیت­های علمی و فنی داوران و متقاضیان داوری در رشته های حفظ و قرائت قرآن صادر کرد.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۳:۱۵

نشست شورای راهبردی برای ارزیابی ضریب نفوذ رادیو معارف برگزار شد
خبرگزاری شبستان: ضریب نفوذ رادیو معارف در نشست راهبردی این رسانه دینی ارزیابی و راهکارهای افزایش کمّی و کیفی آن تبیین شد.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۲:۴۸

دبیر گفتمان های دینی سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد :
اصفهان، استان برتر اجرای گفتمان های دینی سال ۹۵/مجمع اساتید گفتمان های دینی استان اصفهان تشکیل شد
خبرگزاری شبستان: دبیر گفتمان های دینی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در ارزیابی سازمان از حوزه عملکرد گفتمان های دینی در استان های مختلف کشور، استان اصفهان از جهت کمی و کیفی در سال ۱۳۹۵ به عنوان یکی از استان های برتر انتخاب شد.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۰۰:۵۹

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی:
عملکرد اقتصاد مقاومتی دستگاه های اجرایی ارزیابی می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: ارزیابی عملکرد اقتصاد مقاومتی دستگاه های اجرایی براساس شاخص های کمی و کیفی انجام می شود.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۵:۰۴

اقتصاد مقاومتی و مدیریت آن مهم ترین رویکرد و اولویت دستگاه های اجرائی باشد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اجرای طرح های اولویت دار حوزه اقتصاد مقاومتی امسال را از ملاک های ارزیابی عملکرد مدیران دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی و مدیریت آن مهم ترین رویکرد و اولویت دستگاه های اجرائی باشد.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۲:۳۴

۱۳۷ استاندارد ملی در سیستان و بلوچستان تجدیدنظر شد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان استاندارد سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته ۱۳۷ استاندارد ملی در استان تجدیدنظر و بررسی شد.

۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۰:۳۳