خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٤ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جو
«کپی در آثار هنری» در گفتگو با فاطمه دیواندری
فضای حاکم بر هنرهای تجسمی ایران زمینه ساز کپی است
یک هنرمند نقاش با بیان این که جو حاکم بر هنرهای تجسمی ایران باعث شده که هنرمند به دام کپی بیفتد، گفت: هنرمند وقتی می بینند گروهی خاص عرصه هنر را به عنوان فاتح در می نوردد و او از قافله دور مانده، به کپی تن می دهد.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۰۷:۱۵

در سال جاری پیش بینی شد
تولید بیش از ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تن جو آبی و دیم در کشور
جو در ایران پس از گندم به لحاظ سطح زیر کشت رتبه دوم را دارد و تولیدات این محصول باعث شده تا کشورمان به رتبه ۹ جهان برسد و حالا در راستای افزایش سطح زیر کشت تولید بیش از ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تن جو در سال جاری پیش بینی شده است.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۲۱:۱۴

تا پایان آبان ماه:
مطالبات گندمکاران استان همدان پرداخت می شود/تولید ۲۲۸ هزار تن جو در استان همدان
خبرگزاری شبستان: مدیر امور زراعت جهاد کشاورزی استان همدان اظهار کرد: مطالبات گندمکاران استان همدان تا پایان آبان ماه جاری پرداخت می شود.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۶:۵۲

ایران از رومانی جو می خرد
خبرگزاری شبستان: رومانی از بزرگترین تولید کنندگان جو در جهان به شمار می رود و عربستان سعودی در کنار ترکیه و اردن اصلی ترین وارد کنندگان این محصول کشاورزی از رومانی به شمار می روند.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۵:۲۷

اهداف اولویت دار اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد نهایی شد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اهداف ۲۸ گانه کمی پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی و منابع طبیعی استان نهایی شد.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۰۷:۵۴

برداشت ۷ هزار تنی محصول کلزا از مزارع استان همدان
خبرگزاری شبستان: معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان همدان، از برداشت ۷ هزار تنی محصول کلزا از مزارع استان همدان در سال جاری خبرداد.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۲:۵۴

برداشت جو در اراک
برداشت جو از مزارع در اراک آغاز شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۰:۵۹

پیش‌بینی تولید ۱۷۶ هزار تن جو در همدان
خبرگزاری شبستان:مدیر امور زراعت سازمان جهادکشاورزی استان همدان، از تولید ۱۷۶ هزار تن جو طی سال جاری در استان همدان خبرداد و گفت: در تولید جو به تحقق اقتصاد مقاومتی رسیدیم.

۱۳۹۶/۳/۲۵ - ۱۰:۵۶

شکنجه و توهین به زندانیان سیاسی در بحرین
خبرگزاری شبستان: مرکز حقوق بشر بحرین اعلام کرد که مسوولان زندان مرکزی "جو" زندانیان سیاسی را بدون هیچ دلیلی مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

۱۳۹۴/۵/۱۹ - ۱۳:۰۳

آغاز برداشت جو در اراک
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ، کشاورزان اراکی با زبان روزه برداشت جو را آغاز کردند.

۱۳۹۴/۳/۳۰ - ۰۸:۱۶