خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جامعه ایمانی
علیرضا پولاد:
دوره آموزشی ۶۰۰ نفری «یاوران نماز» کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته مساجد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: دوره آموزشی ۶۰۰ نفری «یاوران نماز» ویژه اعضاء کانون های فرهنگی هنری مساجد با موضوع شیوه های دعوت به نماز در استان بوشهر برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۰

استاد حوزه علمیه:
عدم رعایت حق برادران دینی عامل مشکلات جامعه امروز ما است
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه گفت: بسیاری از گرفتاری های جامعه ما ناشی از رعایت نکردن اصول اسلام همچون رعایت عهد اخوت و برادری است.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۶:۴۹

آیت الله صفایی بوشهری:
تمکن مالی خوب باید در مسیر خدمت به مردم و جامعه ایمانی باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بوشهر در خطبه های نمازجمعه این شهرگفت: انجام کار خیر یک فرصتی است که خداوند به عنوان یک ظرفیت به انسان داده است و لذا تمکن مالی خوب است، ولی اگر در مسیر خدمت به مردم و جامعه ایمانی باشد.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۲۱:۳۴

حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی:
دوست داشتن برادر دینی از نشانه‌های ایمان است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین علوی تهرانی گفت: انسان به حقیقت ایمان نمی‌رسد مگر اینکه برادر دینی خود را دوست داشته باشد و وسیله راحتی و آرامش او را فراهم کند.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۵:۱۴

استاد حوزه علمیه:
ایمان مستقر و مستمر انسان را عاقبت به خیر می‌کند
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه گفت: انسان برای عاقبت به خیری باید ایمان مستقر و مستمر داشته باشد چراکه با ایمان منقطع به جایی نمی‌رسد.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۱:۳۱

آیت الله صفایی بوشهری:
شب قدر، شب ظهور تقدیر الهی و عنایت ویژه خداوندی به جامعه ایمانی است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر به تفسیر آیه «إِنَّا أَنْزَلْناهُ فِی لَیْلَةِ الْقَدْرِ» پرداخت و عنوان کرد: شب قدر، شب ظهور تقدیر الهی و عنایت ویژه خداوندی به جامعه ایمانی است.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۶:۳۷

آیت الله صفایی بوشهری:
مسئولان در سال جدید در راستای اوضاع معیشتی، رفع گرفتاری فقرا و مستمندان تلاش جهادی کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بوشهر گفت: مسئولان از مسائل حاشیه ای بپرهیزند و عدالت را در جامعه ایجاد کنند و با فساد مبارزه کنند و لذا مسئولان در سال ۹۷ در راستای اوضاع معیشتی، رفع گرفتاری فقرا و مستمندان تلاش جهادی کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۵

امام جمعه موقت همدان تاکید کرد:
ضرورت تقویت اقامه نماز در جامعه ایمانی/انتخاب آزادانه از حقوق مصرف کنندگان است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت همدان با تاکید بر ضرورت تقویت اقامه نماز در جامعه ایمانی، اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم به موضوع اقامه نماز اهمیت بسیاری داده است.

۱۳۹۵/۱۲/۶ - ۱۵:۵۰

فعالان کانون های مساجد کارگزاران یک مجموعه معنوی و آسمانی هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فعالیت در مسجد و کانون از یک طرف توفیق و از طرفی دیگر مسئولیت است و فعالان این حوزه کارگزاران یک مجموعه معنوی و آسمانی هستند.

۱۳۹۴/۳/۲۷ - ۰۸:۵۵