خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتابخانه های عمومی فارس
برگزیدگان حوزه کتاب فارس در آیین گرامیداشت «یار مهربان» تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان: در بیست و سومین آیین گرامی داشت هفته کتاب فارس از برگزیدگان حوزه کتاب استان در بخش های مختلف تجلیل می شود.

۱۳۹۴/۸/۹ - ۲۰:۱۱

«عکس یادگاری» کمپینی برای اهدای کتاب به کتابخانه های محروم فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس با اشاره به برگزاری همایش بزرگ «عکس یادگاری»، گفت: در این مراسم پویش و کمپینی برای تهیه کتاب در راستای استفاده در کتابخانه های محروم روستایی ایجاد شد.

۱۳۹۴/۷/۱۷ - ۲۳:۱۷

بازدید چهار روزه مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از کتابخانه های آباده و اقلید
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از کتابخانه های شهری و روستایی شهرستان های آباده و اقلید بازید کرد، این بازدید چهار روز به طول انجامید.

۱۳۹۴/۶/۲۹ - ۱۱:۴۰

هرچه می خواهد دل تنگت بگو، رو بر مگردان / او گدایان زیادی دیده سلطانست نامش
خبرگزاری شبستان: شب شعر «ملکوت هشتم» پرونده برنامه های دهه کرامت را در شیراز بست و پلی بین شیراز و مشهد شد، هرچه می خواهد دل تنگت بگو، رو بر مگردان / او گدایان زیادی دیده سلطانست نامش...

۱۳۹۴/۶/۵ - ۱۱:۳۶

گزارش تصویری/ شب شعر «ملکوت هشتم» در شیراز
خبرگزاری شبستان: شب شعر «ملکوت هشتم» به همت اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس و همچنین مرکز آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در شیراز برگزار شد.

۱۳۹۴/۶/۵ - ۱۱:۳۳

اضافه شدن ۱۰ هزار جلد کتاب بریل و گویا به کتابخانه های عمومی فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس با تاکید بر اینکه ۱۰ هزار جلد کتاب بریل و گویا به کتابخانه های عمومی فارس اضافه شده است، گفت: این کتاب ها بر روی پایگاه اینترنتی کتابخانه های عمومی فارس قابل دسترس است.

۱۳۹۴/۵/۲۴ - ۱۹:۱۴

سرمایه گذاری فرهنگی باید از دوران کودکی آغاز شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس در جلسه شورای اداری و برنامه ریزی کتابخانه های عمومی استان گفت: اگر سرمایه گذاری فرهنگی از دوران کودکی آغاز شود بسیاری از مسائل و معضلات جامعه حل می شود.

۱۳۹۴/۵/۱۲ - ۱۸:۴۴

شهرداری های فارس در بازه ۱۰ ساله فقط ۲۷ درصد سهم کتابخانه های عمومی را پرداخت کردند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس با اشاره به اینکه از سال ۸۳ به مدت ۱۰ سال از یکصد درصد مطالباتی که از شهرداری ها داشتیم در خوشبینانه ترین حالت فقط ۲۷ درصد را توانستیم بدست آوریم، گفت: ۷۳ درصد مطالبات ما به میزان ۱۶۰ میلیارد ريال است که از شهرداری ها مطالبه خواهیم کرد.

۱۳۹۴/۳/۲۶ - ۱۳:۵۵