خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

الاثنين ١٩ ذو القعدة ١٤٤٠

Monday, July 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتابخانه های عمومی فارس
نشست کتابخوان اختصاصی «نیرو هوایی» به مناسبت ۱۹ بهمن برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نشست کتابخوان اختصاصی «نیرو هوایی» همزمان با آیین بزرگداشت روز ۱۹ بهمن در سالن سینمای پایگاه هوایی «شهید دوران» شیراز برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۶

هیئت بازسازی در حال بررسی سازه قدیمی ترین کتابخانه جنوب کشور
خبرگزاری شبستان: بازسازی درستی برای کتابخانه شهید دستغیب باید شکل گیرد، از این رو هیئت بازسازی تشکیل شده که متشکل از برترین مهندسان شهر شیراز است و این هیئت کارهای سازه، مقاومت و غیره را مورد بررسی قرار می دهد.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۵

برگزاری جشن ۷۰ سالگی کتابخانه شهید دستغیب شیراز در سال ۹۷
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از برگزاری جشن ۷۰ سالگی کتابخانه شهید دستغیب شیراز در سال ۹۷، خبر داد و گفت: امسال شرکت کنندگان جشنواره «کتابخوانی رضوی»، چهار و نیم برابر شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۴:۵۶

امروزه کتابخانه به عنوان مرکز خدمات اجتماعی به حساب می آید
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه‌ كتابخانه ‌ها و كتابخوانی نهاد كتابخانه‌ های عمومی کشور گفت: امروزه کتابخانه به عنوان مرکز خدمات اجتماعی به حساب می آید و در نهاد کتابخانه های عمومی کشور هم تلاش کردیم این مسئله را مورد توجه قرار دهیم.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۴:۴۲

کتابخانه شهید دستغیب در حال ویران شدن است
خبرگزاری شبستان: ناشر برتر کشوری با اشاره به اینکه کتابخانه شهید دستغیب هویت ما شیرازی هاست اما متاسفانه اکنون در حال ویران شدن است، گفت: امیدوارم شیراز و فارس را در جایگاهی که استحقاق آن را دارد، شاهد باشیم.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۴:۲۵

هفت کتاب عرصه رسانه توسط فعالان این عرصه معرفی شدند/ رونمایی از روزنامه ای به قیمت یک و نیم کیلو گوشت
خبرگزاری شبستان: در روزی متفاوت برای رسانه ها و در نشست «کتابخوان رسانه»، هفت اثر این عرصه توسط فعالان رسانه ای معرفی شدند و از روزنامه ای که قیمت آن به اندازه یک و نیم کیلوگرم گوشت بود، رونمایی شد.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۸:۱۱

باید با حرکتی جهادگونه تعداد کتابخوان های استان را افزایش دهیم
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اجتماعی استانداری فارس با تاکید بر اینکه بر اساس آمار تنها ۹ درصد شیرازی ها عضو کتابخانه های عمومی هستند، گفت: باید با حرکتی جهادگونه تعداد کتابخوان های استان را افزایش دهیم.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۴:۲۰

بیش از ۳۵ هزار نفر در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی فارس با تاکید بر اینکه مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی نسبت به دوره پیش چهار و نیم برابر شده است، گفت: بیش از ۳۵ هزار و ۸۰۰ نفر در این جشنواره شرکت کرده اند.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۴:۰۵

خریداری بیش از ۲ هزار نسخه از آثار نویسندگان کودک و نوجوان فارس برای کتابخانه های عمومی استان
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل کتابخانه عمومی فارس گفت: در سال گذشته ۲ هزار و ۴۰۰ نسخه از آثار نویسندگان کودک و نوجوان فارس برای کتابخانه‌ های عمومی استان خریداری شده است.

۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۶:۲۶

بیش از ۸۰ درصد زندانیان فارس تحت آموزش قرآنی قرار دارند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل زندان های فارس، اولویت کاری این سازمان را برگزاری برنامه های فرهنگی با اولویت نماز و قرآن خواند و اظهار داشت: بیش از ۸۰ درصد زندانیان تحت آموزش قرآنی اعم از روخوانی، روانخوانی و تفسیر قرار دارند.

۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۴:۳۰

تمدید مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس با اشاره به اینکه تمدید مهلت ارسال آثار به هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: آخرین مهلت ارسال آثار در بخش مکتوب دهم و بخش الکترونیک ۲۰ تیر ماه سال جاری است.

۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۹:۳۰

اضافه شدن بخش حضرت شاهچراغ (ع) به جشنواره کتابخوانی رضوی
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره ‌کل کتابخانه‌ های عمومی فارس با اشاره به اضافه شدن بخش حضرت شاهچراغ (ع) به جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: بخش فرصت خوبی برای تبیین و معرفی هرچه بیشتر شخصیت و خصایل حضرت احمد بن ‌موسی (ع) در کشور است.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۴:۵۶

جشنواره کتابخوانی رضوی بستر مناسب انجام کار فرهنگی تاثیرگذار را فراهم کرده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس با اشاره به اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی بستر مناسب انجام کار فرهنگی تاثیرگذار را فراهم کرده است، گفت: اگر امروز در سطح جامعه ناهنجاری می‌ بینیم به خاطر کمبود کارهای فرهنگی است.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۴:۴۳

تاکنون ۲ هزار جلد کتاب در دومین جشنواره مردمی «نذر کتاب» اهدا شده است
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا از جمع‌آوری ۲ هزار نسخه کتاب در دومین جشنواره مردمی «نذر کتاب» خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۸:۳۴

تاکنون ۲ هزار جلد کتاب در دومین جشنواره مردمی «نذر کتاب» اهدا شده است
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا از جمع‌آوری ۲ هزار نسخه کتاب در دومین جشنواره مردمی «نذر کتاب» خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۸:۳۴

کتابخانه های عمومی فارس، مقاوم و استاندارد سازی می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس گفت: از سه سال پیش تاکنون کتابخانه های جدید بدون داشتن استانداردهای لازم، افتتاح نمی شوند و کتابخانه های قدیمی نیز از لحاظ عمرانی مقاوم و استاندارد سازی خواهیم کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۳:۰۹

شهرداران باید نیم درصد حق کتابخانه های عمومی را به موقع و کامل پرداخت کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با تاکید بر اینکه شهرداران باید نیم درصد حق کتابخانه های عمومی را به موقع و کامل پرداخت کنند، گفت: هیچ کاری ارزشمند تر از آگاهی بخشی به مردم نیست و این تنها با کتابخوانی مسیر می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۸:۲۸

دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس در سال جاری برگزار شد
خبرگزاری شبستان: دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس در سال ۱۳۹۵، به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در محل استانداری برگزار شد.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۰۹:۱۸

افتتاح هفت کتابخانه در سراسر فارس در ایام هفته کتاب
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از افتتاح هفت کتابخانه در سراسر فارس در ایام هفته کتاب خبر داد و گفت: از این تعداد پنج کتابخانه روستایی است.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۳:۵۵

برگزاری سه نشست تخصصی «کتابخوان» تا پایان سال در فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس، نشست‌ های «کتابخوان» را از مهم‌ ترین حرکت‌ فرهنگی جامعه دانست و گفت: تا پایان سال سه نشست تخصصی «زبان و ادبیات فارسی»، «علم اطلاعات و دانش ‌شناسی» و «سلامت و بهداشت» به همت این اداره کل برگزار می شود.

۱۳۹۵/۶/۲۸ - ۲۰:۳۹