خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٣ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتابخانه های عمومی فارس
اضافه شدن بخش حضرت شاهچراغ (ع) به جشنواره کتابخوانی رضوی
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره ‌کل کتابخانه‌ های عمومی فارس با اشاره به اضافه شدن بخش حضرت شاهچراغ (ع) به جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: بخش فرصت خوبی برای تبیین و معرفی هرچه بیشتر شخصیت و خصایل حضرت احمد بن ‌موسی (ع) در کشور است.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۴:۵۶

جشنواره کتابخوانی رضوی بستر مناسب انجام کار فرهنگی تاثیرگذار را فراهم کرده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس با اشاره به اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی بستر مناسب انجام کار فرهنگی تاثیرگذار را فراهم کرده است، گفت: اگر امروز در سطح جامعه ناهنجاری می‌ بینیم به خاطر کمبود کارهای فرهنگی است.

۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۴:۴۳

تاکنون ۲ هزار جلد کتاب در دومین جشنواره مردمی «نذر کتاب» اهدا شده است
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا از جمع‌آوری ۲ هزار نسخه کتاب در دومین جشنواره مردمی «نذر کتاب» خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۸:۳۴

تاکنون ۲ هزار جلد کتاب در دومین جشنواره مردمی «نذر کتاب» اهدا شده است
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا از جمع‌آوری ۲ هزار نسخه کتاب در دومین جشنواره مردمی «نذر کتاب» خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۸:۳۴

کتابخانه های عمومی فارس، مقاوم و استاندارد سازی می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس گفت: از سه سال پیش تاکنون کتابخانه های جدید بدون داشتن استانداردهای لازم، افتتاح نمی شوند و کتابخانه های قدیمی نیز از لحاظ عمرانی مقاوم و استاندارد سازی خواهیم کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۳:۰۹

شهرداران باید نیم درصد حق کتابخانه های عمومی را به موقع و کامل پرداخت کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با تاکید بر اینکه شهرداران باید نیم درصد حق کتابخانه های عمومی را به موقع و کامل پرداخت کنند، گفت: هیچ کاری ارزشمند تر از آگاهی بخشی به مردم نیست و این تنها با کتابخوانی مسیر می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۸:۲۸

دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس در سال جاری برگزار شد
خبرگزاری شبستان: دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس در سال ۱۳۹۵، به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در محل استانداری برگزار شد.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۰۹:۱۸

افتتاح هفت کتابخانه در سراسر فارس در ایام هفته کتاب
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از افتتاح هفت کتابخانه در سراسر فارس در ایام هفته کتاب خبر داد و گفت: از این تعداد پنج کتابخانه روستایی است.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۳:۵۵

برگزاری سه نشست تخصصی «کتابخوان» تا پایان سال در فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس، نشست‌ های «کتابخوان» را از مهم‌ ترین حرکت‌ فرهنگی جامعه دانست و گفت: تا پایان سال سه نشست تخصصی «زبان و ادبیات فارسی»، «علم اطلاعات و دانش ‌شناسی» و «سلامت و بهداشت» به همت این اداره کل برگزار می شود.

۱۳۹۵/۶/۲۸ - ۲۰:۳۹

نخستین نشست تخصصی «کتاب‌ خوان هنر» در شیراز برگزار می‌ شود
خبرگزاری شبستان: اولین نشست کتابخوان تخصصی «کتاب خوان هنر» در استان با حضور پژوهشگران، اساتید و هنرمندان استانی و ملی با هدف معرفی برترین کتاب‌ها در حوزه هنر و بحث و تبادل نظر در این زمینه برگزار خواهد شد.

۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۱۲:۵۱

منش، راه و روش امام رضا (ع) به خوبی در جامعه تبیین نشده است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس با اشاره به اینکه امام رضا (علیه السلام) منادی صلح و دوستی هستند، گفت: منش، راه و روش این امام همام به خوبی در جامعه تبیین نشده است.

۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۱۸:۳۰

برگزاری ۲ همایش استانی کتابخوانی در اسفندماه جاری
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از برگزاری ۲ همایش استانی کتابخوانی در اسفندماه جاری خبر داد و گفت: همایش «یک تجربه» ۱۲ اسفندماه در شیراز برگزار خواهد شد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۹

ایجاد ۲ ایستگاه صلواتی توزیع کتاب توسط اداره کل کتابخانه های عمومی فارس در مسیر تشییع شهدای گمنام
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از ایجاد ۲ ایستگاه صلواتی توزیع کتاب توسط اداره کل کتابخانه های عمومی فارس در مسیر تشییع شهدای گمنام خبر داد و گفت: خانواده شهدا نیز می توانند کارت رایگان استفاده از کتابخانه های عمومی را دریافت کنند.

۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۵

تردید نکن تصورش هم زیبا است/ ایوان حسن عجب صفایی دارد
خبرگزاری شبستان: سومین سوگواره ادبی «مجتبوی» در داراب به کار خود پایان داد، در این مراسم از برگزیدگان این سوگواره تجلیل شد، یکی از شاعران نیز در این مراسم اینگونه خواند: «تردید نکن تصورش هم زیبا است/ ایوان حسن عجب صفایی دارد».

۱۳۹۴/۹/۱۹ - ۲۱:۱۹

برگزیدگان حوزه کتاب فارس در آیین گرامیداشت «یار مهربان» تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان: در بیست و سومین آیین گرامی داشت هفته کتاب فارس از برگزیدگان حوزه کتاب استان در بخش های مختلف تجلیل می شود.

۱۳۹۴/۸/۹ - ۲۰:۱۱

«عکس یادگاری» کمپینی برای اهدای کتاب به کتابخانه های محروم فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس با اشاره به برگزاری همایش بزرگ «عکس یادگاری»، گفت: در این مراسم پویش و کمپینی برای تهیه کتاب در راستای استفاده در کتابخانه های محروم روستایی ایجاد شد.

۱۳۹۴/۷/۱۷ - ۲۳:۱۷

بازدید چهار روزه مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از کتابخانه های آباده و اقلید
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس از کتابخانه های شهری و روستایی شهرستان های آباده و اقلید بازید کرد، این بازدید چهار روز به طول انجامید.

۱۳۹۴/۶/۲۹ - ۱۱:۴۰

هرچه می خواهد دل تنگت بگو، رو بر مگردان / او گدایان زیادی دیده سلطانست نامش
خبرگزاری شبستان: شب شعر «ملکوت هشتم» پرونده برنامه های دهه کرامت را در شیراز بست و پلی بین شیراز و مشهد شد، هرچه می خواهد دل تنگت بگو، رو بر مگردان / او گدایان زیادی دیده سلطانست نامش...

۱۳۹۴/۶/۵ - ۱۱:۳۶

گزارش تصویری/ شب شعر «ملکوت هشتم» در شیراز
خبرگزاری شبستان: شب شعر «ملکوت هشتم» به همت اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس و همچنین مرکز آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در شیراز برگزار شد.

۱۳۹۴/۶/۵ - ۱۱:۳۳

اضافه شدن ۱۰ هزار جلد کتاب بریل و گویا به کتابخانه های عمومی فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس با تاکید بر اینکه ۱۰ هزار جلد کتاب بریل و گویا به کتابخانه های عمومی فارس اضافه شده است، گفت: این کتاب ها بر روی پایگاه اینترنتی کتابخانه های عمومی فارس قابل دسترس است.

۱۳۹۴/۵/۲۴ - ۱۹:۱۴