خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٢ ربيع الثاني ١٤٤١

Tuesday, December 10, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فعالان کانون های مساجد
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی؛
بیش از ۲۰ عنوان برنامه کتاب و کتابخوانی در کانون‌های مساجد استان اردبیل اجرا می‌شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: بیش از ۲۰ عنوان برنامه کتاب و کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل اجرا می شود.

۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۰:۲۷

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
حضور فعالان کانون های مساجد استان اردبیل در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه
سقاء گفت: فعالان کانون های مساجد استان اردبیل در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان ماه حضور گسترده ای خواهند داشت و با شعارهای استکبار ستیزی حضور خود را در صحنه های انقلاب به نمایش خواهند گذاشت.

۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۱۳:۱۱

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
آیه‌های نور در شب عاشورا تلاوت می‌شود / برپایی نماز ظهر عاشورا به همت فعالان کانون‌های مساجد
سقاء گفت: محفل انس با قرآن کریم در شب عاشورا در ۴۰ کانون فرهنگی هنری منتخب استان به یاد قرائت آیه‌های نور توسط امام حسین (علیه السلام) در کربلا برگزار خواهد شد.

۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۰:۱۰

همزمان با سراسر کشور؛
مراسم قرائت دعای عرفه در کانون های مسجدی منتخب استان اردبیل اجرا می شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: مراسم پرفیض دعای عرفه همزمان با سراسر کشور در کانون های فرهنگی هنری مساجد منتخب استان اردبیل اجرا می شود.

۱۳۹۸/۵/۱۹ - ۱۳:۱۹

اردوی یک روزه فعالان کانون های مساجد شهرستان بیله سوار برگزار شد
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار، گفت: اردوی یک روزه با حضور بیش از ۱۲۰ کودک و نوجوان عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بیله سوار در پارک تاریخی نرگس برگزار شد.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۳:۵۱

تهیه و تولید سریال آ‌موزش احکام در کانون فرهنگی هنری محمد حنیفه
مدیر کانون فرهنگی هنری محمد حنیفه تبریز از طرح تهیه و تولید سریالی در راستای ترویج احکام شرعی خبر داد و گفت: در صورت تایید از سوی دبیرخانه کانون های مساجد استان آذربایجان شرقی تهیه و تولید آ‌ن در دستور کار قرار می گیرد.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۴:۲۳

عضو هیات علمی پژوهشگاه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شبعه خراسان رضوی:
بیانیه گام دوم انقلاب ریل گذاری مسیر برای آینده بهتر ایران اسلامی است
حجت الاسلام و المسلمین الهی بیانیه گام دوم انقلاب را ریل گذاری مسیر برای آینده بهتر ایران اسلامی دانست و گفت: مخاطب این بیانیه جوانان و جهان شمول است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۸

«همه می آییم» شعار فعالان کانون های مساجد برای حضور در صحنه چهلمین سال انقلاب
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: «همه می آییم» شعار فعالان کانون های مساجد برای حضور در صحنه چهلمین سال انقلاب است که با جان و دل پایبند به این عهد با ولایت هستیم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۱

مساجد بهترین ظرفیت برای ترویج «آداب شهروندی» است
مدیر عامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل گفت: مساجد بهترین ظرفیت برای ترویج «آداب شهروندی» است و فعالان کانون های مساجد در این زمینه می توانند پشتیبان خوبی برای کارهای فرهنگی در سطح شهر اردبیل باشند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۳

معاون فرمانداری شهرستان گرمی:
پرهیز از سلیقه محوری در برنامه های ریزی های فرهنگی از مهمترین اولویت ها است
خبرگزاری شبستان: معاون فرمانداری شهرستان گرمی گفت: پرهیز از سلیقه محوری در برنامه های ریزی های فرهنگی از مهمترین اولویت ها است و باید زمینه تعامل دستگاه های فرهنگی بیشتر شود.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۹:۰۵

امام جمعه شهرستان بیله سوار:
مهندسی فرهنگی باید در تربیت اسلامی نوجوانان و خانواده ها صورت گیرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان بیله سوار گفت: مهندسی فرهنگی در برنامه های ریزی موجب می شود تا در مسئله تربیت اسلامی نیازهای نوجوانان و خانواده ها لحاظ شود.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۳:۱۶

برای اولین بار؛
جشن تولد «بچه های مسجد» در کانون الهادی برگزار شد
خبرگزاری شبستان: برای اولین بار جشن تولد «بچه های مسجد» در کانون فرهنگی هنری الهادی مسجد آقاکاظم برگزار شد.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۹:۱۷

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید:
صندوق های اعتبار خرد بهترین فرصت برای ایجاد اشتغال فعالان کانون های مساجد است
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید گفت: صندوق های اعتبار خرد بهترین فرصت برای ایجاد اشتغال فعالان کانون های مساجد در مناطق روستایی و مرزی است.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۱۹

اعزام فعالان کانون های فرهنگی وهنری مساجد لرستان به طرح اندیشه های آسمانی
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد لرستان از اعزام حدود ۶۰ نفر از فعالان کانون های مساجد لرستان به طرح اندشیه های آسمانی خبرداد.

۱۳۹۵/۶/۱ - ۱۲:۳۵

فعالان کانون های مساجد کارگزاران یک مجموعه معنوی و آسمانی هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فعالیت در مسجد و کانون از یک طرف توفیق و از طرفی دیگر مسئولیت است و فعالان این حوزه کارگزاران یک مجموعه معنوی و آسمانی هستند.

۱۳۹۴/۳/۲۷ - ۰۸:۵۵

برگزاری آموزش از راه دور ویژه فعالان کانون های مساجد اردبیل
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، گفت: طرح آموزش از راه دور ویژه فعالان کانون های مساجد استان اردبیل با هدف آشنایی با الگوها و روش های صحیح فعالیت در کانون های به صورت پیامکی اجرا می شود.

۱۳۹۳/۹/۱۶ - ۱۱:۱۹

حضور فعالان کانون های مساجد خراسان شمالی در دوره آموزشی اندیشه های آسمانی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی از اعزام 50 تن از برادران مدیر کانون فرهنگی و هنری مساجد به دوره آموزشی اندیشه های آسمانی که به میزبانی مشهد مقدس برگزار می شود، خبر داد.

۱۳۹۳/۶/۱۸ - ۰۹:۳۶