خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح اوقات فراغت آسمانی ها
کانون های فرهنگی هنری مساجد، نماد فعالیت های موفق گروهی است
آئین اختتامیه طرح تابستانی اوقات فراغت «طرح آسمانی های ۱۳۹۷» در مسجد خاتم الانبیاء آران و بیدگل برگزار شد.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۲:۲۰

کانون های مساجد ظرفیتی برای رونق اشتغالزایی است
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد ظرفیت بزرگی برای رونق اشتغالزایی در شهرها و روستاهای استان است.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰۸:۰۳

آسمانی ۹۷؛
تقدیر از فعالان اوقات فراغت مساجد استان مرکزی
مراسم اختتامیه اوقات فراغت همراه با تقدیر ۲۵ نفر ازبرترین های این طرح در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراک برگزار شد.

۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۲:۲۶

کلاس های طرح اوقات فراغت در کانون محبان امام حسین (ع) برگزار می شود
مسئول کانون فرهنگی هنری محبان امام حسین (ع) شهر پردنجان گفت: کلاس های طرح اوقات فراغت با عنوان «آسمانی ها» با استقبال پرشور جوانان و نوجوانان همه روزه در رشته های مختلف و با حضور اساتید مجرب در مسجد صاحب الزمان (عج) پردنجان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۰۷:۴۵

بیش از ۲۰ هزار عنوان برنامه در ۹ محور در بیش از ۹۰۰ پایگاه اوقات فراغت فارس برگزار می شود
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس گفت: بیش از ۲۰ هزار عنوان برنامه در ۹ محور در بیش از ۹۰۰ پایگاه اوقات فراغت فارس برگزار می شود که تعداد پایگاه ها و میزان برنامه ها به ترتیب به میزان یکصد پایگاه و پنج هزار برنامه نسبت به سال گذشته افزایش دارد.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۴۹

حضور پرشور نوجوانان روستای جوانمردی در کلاس های طرح اوقات فراغت
مسئول کانون فرهنگی هنری حضرت ابوالفضل (ع) روستای جوانمردی گفت: طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» با حضور پرشور نوجوانان علاقه مند در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای جوانمردی در حال برگزاری است.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۸:۱۹

استقبال چشمگیر نوجوانان گوجانی از طرح اوقات فراغت کانون های مساجد
مسئول کانون فرهنگی هنری انصار المهدی (عج) شهرگوجان گفت: از زمان اعلام ثبت نام در طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» بیش از ۷۰ نفر از جوانان و نوجوانان در رشته های مختلف طرح اوقات فراغت کانون انصار المهدی (عج) شهرگوجان ثبت نام کرده اند.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۰۹:۲۷

نهمین جلسه ستاد اوقات فراغت «آسمانی ها» در شهرستان لردگان برگزار شد
نهمین جلسه ستاد اوقات فراغت «آسمانی ها» به منظور ارائه برنامه های مسئولین پایگاه های اوقات فراغت با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری، مسئول و کارشناسان دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری در شهرستان لردگان برگزار شد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۰۸:۲۲

آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های مساجد استان اصفهان با حضور حجت الاسلام ارزانی
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و رونمایی از نرم افزار «الفبای اسلام» با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۲۸

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند:
مساجد سنگر اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه با تاکید بر اینکه در تمام این سالها «مساجد» سنگر اصلی و واقعی نظام بوده و هستند، گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران بعد از چهار دهه توانسته است استقلال و توانمندی خود را در تمامی عرصه ها به جهانیان اثبات کند.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۰۹:۱۱

حجت الاسلام دکتر ارزانی در اصفهان خبر داد
رابطه مستقیم سرانه کانون ها با تعداد اعضای کانون در سامانه سجا/لزوم خودکفایی کانون های مساجد
دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور بر استفاده کانون ها از همه ظرفیت های کشور اشاره کرد و گفت: مبلغ سرانه دریافتی کنون ها از این به بعد بر اساس تعداد اعضای ثبتی هر کانون در سامانه جامع سجا خواهد بود.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۲۰:۱۰

لحظاتی پیش با حضور حجت الاسلام دکتر ارزانی
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد در اصفهان آغاز شد
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و رونمایی از نرم افزار «الفبای اسلام» لحظاتی پیش با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور آغاز شد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۷:۳۹

بازدید دکتر ارزانی از کانون "قطعه ای از بهشت"
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی با حضور در کانون فرهنگی هنری "قطعه ای از بهشت" از این کانون بازدید به عمل آورد.

۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۹:۳۲

طرح اوقات فراغت«آسمانی ها» در ۲۸۲ کانون مسجدی استان زنجان اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان از اجرای طرح اوقات فراغت«آسمانی ها» در ۲۸۲ کانون مسجدی استان زنجان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۱:۵۱

آیین اختتامیه طرح «آسمانی ها» در شهرستان خوانسار برگزار شد
خبرگزاری شبستان: آیین اختتامیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری با عنوان «آسمانی ها» در کانون فرهنگی هنری مسجد امام سجاد(ع) شهرستان خوانسار برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۴:۰۷

آئین اختتامیه اردوی فرهنگی و آموزشی ۲ هزار نفری «آسمانی ها» برگزار شد
خبرگزاری شبستان: آئین اختتامیه اردوی فرهنگی و آموزشی ۲ هزار نفری «آسمانی ها» با هدف طرح غنی سازی اوقات فراغت در اردوگاه یادگار امام برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۱۶ - ۱۹:۴۴

اثرگذاری کار فرهنگی، مستلزم استمرار آن است
خبرگزاری شبستان: مبلغ طرح اوقات فراغت در شهرستان کهنوج گفت: وجود برنامه های مستمر فرهنگی یکی دیگر از مسائلی است که باید به آن توجه کرد چراکه دیده می شود در یک منطقه کار خوب فرهنگی انجام می شود اما ادامه پیدا نمی کند لذا اثرگذاری کافی را ندارد.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۶:۱۸

برگزاری طرح غنی سازی اوقات فراغت در کانون های مساجد یک حرکت معنوی است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: برگزاری طرح غنی سازی اوقات فراغت در کانون های مساجد یک حرکت معنوی است و باید این حرکت در مساجد تقویت شود.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۴:۵۸

انجام کار فرهنگی منوط به مهیا بودن امکانات و حمایت اقتصادی نیست
خبرگزاری شبستان: مبلّغ طرح اوقات فراغت در زهکلوت گفت: داشتن دغدغه فرهنگی و شناخت ذائفه نسل نوجوان و جوان موجب اثرگذاری کار فرهنگی می شود و این امر منوط به مهیا بودن امکانات و یا حمایت اقتصادی نیست.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۲:۲۴

دهمین نشست «طرح آسمانی‌ها» برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: دهمین نشست ستاد مرکزی اوقات فراغت، فردا در محل ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۶:۳۶