خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

الاثنين ١٧ ذو الحجّة ١٤٤٠

Monday, August 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سردار مجتبی فدا
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان
مشکلات اقتصادی نتیجه بی‌توجهی به تدابیر رهبر انقلاب است/دشمن یکی بزند ۱۰ تا می‌خورد
سردار فدا بااشاره به حمایت همه جانبه مردم از انقلاب اسلامی گفت: اینکه در شرایطی هستیم که بلافاصله پاسخ دشمن را می دهیم محصول پیروی از ولایت است و اگر امروز قشری از جامعه با مشکلات اقتصادی روبه رو هستند نتیجه بی توجهی به تدابیر رهبر معظم انقلاب است.

۱۳۹۸/۵/۱۰ - ۱۱:۰۸

با حکم فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛
سردار «مجتبی فداء» فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان شد
آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با حضور جانشین سپاه پاسداران برگزار شد و سردار «مجتبی فداء» به عنوان فرمانده سپاه اصفهان منصوب شد.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۰۰:۱۸

دریادار فدوی:
دشمن جرات شلیک یک تیر به سمت ایران را ندارد
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حضور دشمنان در جبهه های مختلف نبرد علیه ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی افزایش یافته است و بیش از ۳۰ سال است که دشمن حتی جرات نداشته یک تیر به سمت ایران شلیک کند.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۲۱:۵۱

سردار فدا:
مسجد؛ محور فعالیت های بسیج/انهدام ۲۰۰ گروهک تروریستی در سه سال اخیر
جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: بسیج، نیروی انتظامی و شهرداری ها برنامه های محله محور خود را با محوریت مسجد انجام می دهند و امیدواریم توجه به کارکردهای مسجد سبب رونق و حضور مردم در مسجد شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۲

سردار فدا:
فرهنگ عاشورا زمینه ساز بیداری اسلامی در منطقه است
خبرگزاری شبستان: جانشین سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: فرهنگ عاشورا زمینه ساز بیداری اسلامی و پیروزی در برابر دشمنان در منطقه شده است.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۰۹:۲۲

اعزام ۱۴ هزار اصفهانی به اردوی راهیان نور غرب
خبرگزاری شبستان: جانشین فرماندهی سپاه صاحب ‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: ۱۴ هزار اصفهانی به اردوهای راهیان نور غرب کشور اعزام می شوند.

۱۳۹۴/۵/۵ - ۱۵:۲۶

استفاده از ظرفیت‌های دانش‌آموزی در بسیج/ تربیت نخبگان و نخبه‌پروری
خبرگزاری شبستان: جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های دانش‌آموزی در بسیج دانش‌آموزی در کنار موضوع تربیت نخبگان و نخبه‌پروری امروزه یکی از مهم‌ترین رویکردهای این سازمان به شمار می‌رود.

۱۳۹۴/۵/۴ - ۰۹:۰۹

مسجد طراز اسلامی را با همدلی و همزبانی به دنیا معرفی کنیم
خبرگزاری شبستان: جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، اظهار داشت: کارکرد مسجد طراز اسلامی که از ظرفیت های مساجد است را با همدلی و همزبانی به دنیا معرفی کنیم.

۱۳۹۴/۳/۲۶ - ۱۰:۳۲