خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

الخميس ٦ ذو القعدة ١٤٣٩

Thursday, July 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشن عاطفه ها
با شعار «جوانه لبخند می کاریم»؛
جشن عاطفه ها در کرمانشاه سه مرحله برگزار می شود/فعالیت ۱۲۰۰ پایگاه
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره)استان کرمانشاه،گفت: کمیته امداد استان در زمینه موضوع اکرام ایتام دارای رتبه اول کشوری و در زمینه زکات رتبه پنجم را دارد.

۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۰:۰۳

پیش‌بینی افزایش ۴۰ درصدی کمک‌های جشن نیکوکاری در ایلام
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: با تمهیدات اندیشیده شده پیش‌بینی می‌شود کمک‌های جشن نیکوکاری امسال در استان ایلام ۴۰ درصد افزایش داشته باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۳

مردم همواره یار و یاور امداد در کمک به نیازمندان هستند
خبرگزاری شبستان: زنگ مهر عاطفه ها، مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در ۹۰۰ پایگاه مدارس (۱۹ مهر) همزمان با سراسر کشور در دبیرستان دخترانه فدک اراک با حضور مسئولان و دانش آموزان به صدا درآمد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۴:۴۲

جشن عاطفه‌ها در بیش از ۱۵۰ مدرسه صومعه‌سرا برگزار شد
خبرگزاری شبستان: جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور در بیش از ۱۵۰ مدرسه صومعه‌سرا برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۴:۲۸

واریز۷۰ تا۱۸۰ هزار تومان به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند تهرانی
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: آموزان مقطع ابتدایی ۷۰ هزار تومان، مقطع متوسطه اول مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و مبلغ ۱۲۰ هزارتومان برای مقطع متوسطه دوم و برای دانشجویان مبلغ ۱۸۰ هزار تومان واریز کردیم.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۴:۰۸

آموزش و پرورش بهترین دستگاه برای ترویج فرهنگ نوع دوستی و مشارکت در اعمال خیر است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر کمک به دیگران، ترویج فرهنگ نوع دوستی و مشارکت در اعمال خیر، گفت: نهاد آموزش و پرورش بهترین دستگاه برای ترویج این فرهنگ است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۳۹

آغاز مرحله سوم جشن عاطفه:
کمک ۱۱ میلیارد ریالی خیرین در مرحله نخست جشن عاطفه های کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: خیرین و هم استانی ها در مرحله نخست جشن مهر عاطفه ها ۱۱ میلیارد ریال به صورت نقدی، غیرنقدی و خدمات به جامعه هدف این نهاد کمک کردند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۳۸

مرحله دوم جشن عاطفه ها در ۸۸۰ پایگاه خراسان جنوبی برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی از اجرای جشن عاطفه ها در ۸۸۰ پایگاه سطح استان خبر داد و گفت: امسال حدود یک هزار بسته توسط آستان قدس رضوی بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۲۳

جشن عاطفه‌ها باید تا پایان سال ادامه داشته باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کمیته امداد شهر تهران گفت: باید جشن عاطفه‌ها را محدود به یک روز نکنیم و تا پایان سال ادامه داشته باشد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۰۱

پیش‌بینی جمع‌آوری ۳۰ میلیارد تومان از جشن عاطفه‌ها در مدارس
خبرگزاری شبستان: معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: پیش‌بینی می‌کنیم امسال مبلغ ۳۰ میلیارد تومان از طریق برپایی جشن عاطفه‌ها در مدارس جمع‌آوری کنیم.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۲:۳۶

کمک ۴ میلیارد تومان مردم خراسان رضوی در جشن عاطفه ها
خبرگزاری شبستان:مدیر کل کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی با اشاره به اینکه نیکوکاران به عنوان پشتوانه این نهاد هستند، گفت: در مرحله اول جشن عاطفه ها ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان کمک های مردمی جمع آوری شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۲:۳۲

همدلی، مرهمی بر قلب‌های کودکان نیازمند/ دست‌های کوچکی که درس مهربانی می دهند
خبرگزاری شبستان: همدلی واژه دلنشینی برای قلب‌های خسته و کلافه از محرومیت است، جشن عاطفه ها، این واژه را برای مهربانی و مهرورزی به کودکان چشم انتظار معنا کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۴۴

دانش آموزان می توانند مبلغ فرهنگ خیر در خانواده و جامعه باشند
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، اظهار داشت: دانش آموزان می تواند مبلغ فرهنگ خیر در خانواده و جامعه باشید تا بتوانیم فرهنگ نوع دوستی و مهربانی را در جامعه جاری و ساری کنیم.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۰:۳۸

در مرحله اول جشن عاطفه ها صورت گرفت؛
جمع آوری ۴۰ میلیارد ريال کمک های مردمی در خوزستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد خوزستان، اظهار داشت: در مرحله اول جشن عاطفه ها مبلغی بالغ بر ۴۰ میلیارد ريال جمع آوری شد که نسبت به سال گذشته بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۰:۰۳

مراسم نمادین جشن عاطفه‌ها آغاز شد
خبرگزاری شبستان: مراسم نمادین زنگ عاطفه‌ها با شعار مهر عاطفه‌ها در مدرسه نرجس (س) با حضور مسئولان برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۹:۴۷

فردا، زنگ عاطفه‌ها نواخته می شود/توزیع میلیون‌ها «لبخند مهر» در مدارس کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرکل هماهنگی و امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در سفر به استان خراسان جنوبی برنامه‌ها و فعالیت های کمیته امداد در برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها را تشریح کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۵:۲۲

مرحله دوم جشن عاطفه ها در ۱۰۵۰ مدرسه اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: با مشارکت یک میلیارد و ۳۲۱ میلیون تومانی خیران زنجانی برنامه هدف‌گذاری شده برای جشن عاطفه‌ها در مرحله اول ۱۰۲ درصد محقق شد.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱:۵۴

در جشن عاطفه ها صورت گرفت؛
جمع آوری بیش از یک میلیارد تومان کمک های مردمی در استان همدان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان، از جمع آوری یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان کمک های مردمی در جشن عاطفه ها برای دانش آموزان بی بضاعت این استان خبرداد.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۴:۱۷

میانگین مشارکت مدارس در جشن عاطفه‌ها ۱۱ درصد است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: میانگین کمک دانش آموزان در جشن عاطفه‌ها و نیکوکاری در کشور ۲۵ در صد است که این رقم در استان زنجان پائین تر از میانگین کشوری است.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۳:۴۳

جمع آوری یک میلیارد تومان در مرحله اول جشن عاطفه ها/ مهر عاطفه ها در هزار مدرسه کردستان
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی کردستان از برگزاری مراسم مهر عاطفه ها همزمان با ۱۹ مهر در سطح هزار مدرسه استان خبر داد و گفت: در مرحله اول مردم نوعدوست استان یک میلیارد تومان به دانش آموزان بی بضاعت کمک کردند.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۶:۴۴