خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

الخميس ١ جمادى الأولى ١٤٣٩

Thursday, January 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشن عاطفه ها
مردم همواره یار و یاور امداد در کمک به نیازمندان هستند
خبرگزاری شبستان: زنگ مهر عاطفه ها، مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در ۹۰۰ پایگاه مدارس (۱۹ مهر) همزمان با سراسر کشور در دبیرستان دخترانه فدک اراک با حضور مسئولان و دانش آموزان به صدا درآمد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۴:۴۲

جشن عاطفه‌ها در بیش از ۱۵۰ مدرسه صومعه‌سرا برگزار شد
خبرگزاری شبستان: جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور در بیش از ۱۵۰ مدرسه صومعه‌سرا برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۴:۲۸

واریز۷۰ تا۱۸۰ هزار تومان به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند تهرانی
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: آموزان مقطع ابتدایی ۷۰ هزار تومان، مقطع متوسطه اول مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و مبلغ ۱۲۰ هزارتومان برای مقطع متوسطه دوم و برای دانشجویان مبلغ ۱۸۰ هزار تومان واریز کردیم.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۴:۰۸

آموزش و پرورش بهترین دستگاه برای ترویج فرهنگ نوع دوستی و مشارکت در اعمال خیر است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر کمک به دیگران، ترویج فرهنگ نوع دوستی و مشارکت در اعمال خیر، گفت: نهاد آموزش و پرورش بهترین دستگاه برای ترویج این فرهنگ است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۳۹

آغاز مرحله سوم جشن عاطفه:
کمک ۱۱ میلیارد ریالی خیرین در مرحله نخست جشن عاطفه های کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: خیرین و هم استانی ها در مرحله نخست جشن مهر عاطفه ها ۱۱ میلیارد ریال به صورت نقدی، غیرنقدی و خدمات به جامعه هدف این نهاد کمک کردند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۳۸

مرحله دوم جشن عاطفه ها در ۸۸۰ پایگاه خراسان جنوبی برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی از اجرای جشن عاطفه ها در ۸۸۰ پایگاه سطح استان خبر داد و گفت: امسال حدود یک هزار بسته توسط آستان قدس رضوی بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۲۳

جشن عاطفه‌ها باید تا پایان سال ادامه داشته باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کمیته امداد شهر تهران گفت: باید جشن عاطفه‌ها را محدود به یک روز نکنیم و تا پایان سال ادامه داشته باشد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۳:۰۱

پیش‌بینی جمع‌آوری ۳۰ میلیارد تومان از جشن عاطفه‌ها در مدارس
خبرگزاری شبستان: معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: پیش‌بینی می‌کنیم امسال مبلغ ۳۰ میلیارد تومان از طریق برپایی جشن عاطفه‌ها در مدارس جمع‌آوری کنیم.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۲:۳۶

کمک ۴ میلیارد تومان مردم خراسان رضوی در جشن عاطفه ها
خبرگزاری شبستان:مدیر کل کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی با اشاره به اینکه نیکوکاران به عنوان پشتوانه این نهاد هستند، گفت: در مرحله اول جشن عاطفه ها ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان کمک های مردمی جمع آوری شده است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۲:۳۲

همدلی، مرهمی بر قلب‌های کودکان نیازمند/ دست‌های کوچکی که درس مهربانی می دهند
خبرگزاری شبستان: همدلی واژه دلنشینی برای قلب‌های خسته و کلافه از محرومیت است، جشن عاطفه ها، این واژه را برای مهربانی و مهرورزی به کودکان چشم انتظار معنا کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۱:۴۴

دانش آموزان می توانند مبلغ فرهنگ خیر در خانواده و جامعه باشند
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، اظهار داشت: دانش آموزان می تواند مبلغ فرهنگ خیر در خانواده و جامعه باشید تا بتوانیم فرهنگ نوع دوستی و مهربانی را در جامعه جاری و ساری کنیم.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۰:۳۸

در مرحله اول جشن عاطفه ها صورت گرفت؛
جمع آوری ۴۰ میلیارد ريال کمک های مردمی در خوزستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد خوزستان، اظهار داشت: در مرحله اول جشن عاطفه ها مبلغی بالغ بر ۴۰ میلیارد ريال جمع آوری شد که نسبت به سال گذشته بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۰:۰۳

مراسم نمادین جشن عاطفه‌ها آغاز شد
خبرگزاری شبستان: مراسم نمادین زنگ عاطفه‌ها با شعار مهر عاطفه‌ها در مدرسه نرجس (س) با حضور مسئولان برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۹:۴۷

فردا، زنگ عاطفه‌ها نواخته می شود/توزیع میلیون‌ها «لبخند مهر» در مدارس کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرکل هماهنگی و امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در سفر به استان خراسان جنوبی برنامه‌ها و فعالیت های کمیته امداد در برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها را تشریح کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۵:۲۲

مرحله دوم جشن عاطفه ها در ۱۰۵۰ مدرسه اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: با مشارکت یک میلیارد و ۳۲۱ میلیون تومانی خیران زنجانی برنامه هدف‌گذاری شده برای جشن عاطفه‌ها در مرحله اول ۱۰۲ درصد محقق شد.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱:۵۴

در جشن عاطفه ها صورت گرفت؛
جمع آوری بیش از یک میلیارد تومان کمک های مردمی در استان همدان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان، از جمع آوری یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان کمک های مردمی در جشن عاطفه ها برای دانش آموزان بی بضاعت این استان خبرداد.

۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۴:۱۷

میانگین مشارکت مدارس در جشن عاطفه‌ها ۱۱ درصد است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: میانگین کمک دانش آموزان در جشن عاطفه‌ها و نیکوکاری در کشور ۲۵ در صد است که این رقم در استان زنجان پائین تر از میانگین کشوری است.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۳:۴۳

جمع آوری یک میلیارد تومان در مرحله اول جشن عاطفه ها/ مهر عاطفه ها در هزار مدرسه کردستان
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی کردستان از برگزاری مراسم مهر عاطفه ها همزمان با ۱۹ مهر در سطح هزار مدرسه استان خبر داد و گفت: در مرحله اول مردم نوعدوست استان یک میلیارد تومان به دانش آموزان بی بضاعت کمک کردند.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۶:۴۴

همزمان با جشن عاظفه‌ها؛
کمک ۳ میلیارد تومانی مردم آذربایجان شرقی به دانش آموزان نیازمند
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گزارشی از کمک‌های مردمی در قالب جشن عاطفه‌ها ارائه داد.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۳:۴۳

در قالب جشن عاطفه‌ها؛
هرمزگانی ها بیش از یک میلیارد تومان به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان از کمک یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی مردم خیر و نیکوکار هرمزگان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۲:۰۸