خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرماندار خوسف
فرماندار خوسف:
تحصیل مناسب و پرمحتوا یک دغدغه انسانی است
شفیعی با بیان اینکه تحصیل مناسب و پرمحتوا یک دغدغه انسانی است، گفت: با توجه به پراکندگی جمعیت شهرستان خوسف و مهاجرت روستائیان به شهر، مدارس شهرستان کفاف دانش آموزان علاقه مند به تحصیل را ندارد.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۵:۵۶

فرماندار خوسف:
محور خور- دیهوک مسدود است
شفیعی با بیان اینکه تاکنون سیل هیچ خسارتی به شهرستان وارد نکرده است، گفت: مسیر خور- دیهوک مسدود است که هم اکنون نیروهای راهداری در حال بازگشایی این مسیر هستند.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۲:۱۲

فرماندار خوسف:
نمایشگاه صنایع دستی خراسان جنوبی در گواب خوسف برپا می شود / گواب آبگیری شد
شفیعی گفت: نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات کشاورزی دامی و عشایری استان در ۲۲ غرفه در مجموعه گردشگری گواب خوسف برپا می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۲

فرماندار خوسف:
شهرستان خوسف نیاز به سهمیه بیشتری از کالاهای تنظیم بازار دارد
شفیعی با تاکید بر اینکه امسال جمعیت خوسف در ایام عید سه برابر می شود، گفت: بنابراین این شهرستان در ایام عید با کمبود میوه، گوشت و برنج مواجه می شود که باید در این خصوص سهمیه بیشتری به شهرستان تعلق بگیرد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۸

رئیس شورای اسلامی خوسف:
اداره ثبت اسناد در خوسف راه اندازی شود
حجت الاسلام موسوی رستگار گفت: شهرستان خوسف هنوز اداره ثبت اسناد ندارد که در این خصوص باید مدیران امر چاره اندیشی کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۰

فرماندار خوسف:
گلایه فرماندار خوسف از ادارات راهداری و راه و شهرسازی/ از ۵۶ کیلومتر جاده فقط ۹ کیلومتر آسفالت شد
شفیعی گفت: وسعت شهرستان و پراکندگی راه های روستایی زیاد است که ادارات کل راهداری و راه و شهرسازی خراسان جنوبی در این زمینه قول دادند ۵۶ کیلومتر از جاده ها و مسیرهای ارتباطی شهرستان را آسفالت کنند که فقط ۹ کیلومتر آن آسفالت شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۶

فرماندار خوسف:
ظرفیت های گردشگری خوسف ثبت ملی شود
شفیعی گفت: فاطمیه و گواب خوسف، رود پتو«انبار عقیق»، بهشت کویر«جنگل نخاب» و خاوران نامه ابن حسام ظرفیت ها و پتانسل های مورد هدف گردشگری شهرستان خوسف است که باید ثبت ملی شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۴

همزمان با دهه فجر؛
۸۵ پروژه در خوسف افتتاح وکلنگ زنی می شود
شفیعی از بهره برداری و کلنگ زنی ۸۵ پروژه در شهرستان خوسف خبر داد و گفت: این پروژه ها با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال همزمان با دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی افتتاح یا کلنگ زنی می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۷:۴۲

فرماندار خوسف:
دهه فاطمیه فرصت خوبی برای بیان دستاوردهای انقلاب است
شفیعی با بیان اینکه دهه فاطمیه فرصت خوبی برای بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب است، گفت: مسئولان، روحانیون و مبلغان دین باید وظیفه خود را برای بیان دستاوردها و ظرفیت های انقلاب پررنگ تر از گذشته انجام دهند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۷

شبستان خراسان جنوبی گزارش می دهد؛
ایجاد بزرگترین سازه آبخیزداری شرق کشور/ تحقق خواسته ۴۰ ساله مردم بین آباد
با ایجاد بزرگترین سازه آبخیزداری شرق کشور در روستاهای آرک و بین آباد خواسته ۴۰ ساله مردم منطقه تحقق یافت، چراکه ساکنان این منطقه به دلیل خشکسالی و کمبود آب در حال مهاجرت بودند که با اجرای این طرح امید مردم به زندگی افزایش یافت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۹

فرماندار خوسف:
کمبود امکانات سبب سرکوب استعدادهای ورزشی در خوسف شده است
شفیعی گفت: کمبود امکانات ورزشی شهرستان خوسف، استعدادهای ورزشی این شهرستان را سرکوب کرده است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۴۶

فرماندار خوسف:
۹۰ درصد روستاهای خوسف امکانات ورزشی ندارند
شفیعی با بیان اینکه شهرستان خوسف حتی زمین ورزشی خاکی ندارد، گفت: تعداد ۹۰ درصد روستاهای این شهرسان امکانات ورزشی ندارد.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۸:۵۵

فرماندار خوسف:
اعتبارات شهرستان خوسف رتبه «دوم» از ‌آخر/ آبرسانی با تانکر به ۶۸ روستا
شفیعی با اشاره به اینکه از ۱۹۴ روستای شهرستان خوسف، ۶۸ روستا با تانکر آبرسانی می شود، گفت: شهرستان خوسف به لحاظ وسعت سومین شهرستان وسیع استان و به لحاظ اعتبارات در بین ۱۱ شهرستان، رتبه دهم را به خود اختصاص داده است.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۴:۰۵

طلسم بیمارستان خوسف شکسته شد
فرماندار خوسف با اشاره به متوقف شدن چندین ساله احداث بیمارستان این شهر گفت: بالاخره طلسم بیمارستان شکسته شد و مردم تا پایان امسال شاهد ساخت مجدد این بیمارستان خواهند بود.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۲:۱۳

فرماندار خوسف گلایه کرد:
سنگ اندازی بانک‌ها متقاضیان طرح های اشتغال را زمین‌گیر کرد
فرماندار خوسف از سنگ اندازی بانک‌ها جلوی پای متقاضیان طرح‌‎های اشتغال این شهرستان گلایه کرد و گفت: مدیران بانک ها هیچ شناختی از استان ندارند و با ادامه تعلل در روند پرداخت تسهیلات توسط بانک ها شاهد هیچ اشتغال و سرمایه گذاری نخواهیم بود.

۱۳۹۷/۷/۷ - ۱۳:۴۰

فرمانداران از دادن وعده هایی که امکان تحقق آنها وجود ندارد پرهیز کنند
خبرگزاری شبستان: استاندارخراسان جنوبی گفت: فرمانداران از دادن وعده هایی که ممکن است امکان تحقق آنها درآینده وجود نداشته باشد پرهیز کنند چرا که این امر موجب ایجاد بی اعتمادی عمومی در جامعه خواهد شد.

۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۶:۲۶

معاون فرماندار قائن:
۷۰ درصد معابر قائن حداقل مناسب سازی را دارند
خبرگزاری شبستان: معاون فرماندار قائن با بیان اینکه قدیمی بودن ساختمان‌برخی از ادارات مانع از اجرای مناسب سازی می شود، گفت: ۷۰ درصد معابر شهر قائن حداقل مناسب‌سازی را دارند.

۱۳۹۵/۷/۵ - ۱۴:۰۲

فرجامي خبر داد:
پيش بيني ۳۷ شعبه اخذ راي در شهرستان خوسف
خبرگزاری شبستان: فرماندار خوسف گفت: ۳۷ شعبه اخذ رأي شامل ۶ شعبه ثابت و ۳۱ شعبه سيار در اين شهرستان كار جمع‌آوري آراي مردم خوسف را در انتخابات ۷ اسفند برعهده دارند.

۱۳۹۴/۱۲/۶ - ۱۵:۳۶

نرگس خوسف برای ثبت جهانی به یونسکو معرفی می‎شود
خبرگزاری شبستان: فرماندار خوسف با بیان اینکه نرگس خوسف در اردیبهشت‌ماه ثبت میراث طبیعی ملی شده است، گفت: نرگس خوسف برای ثبت جهانی به یونسکو معرفی می‎شود.

۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۲:۳۹

۳ روز عزاي عمومي در شهرستان خوسف اعلام شد
خبرگزاری شبستان: در پي درگذشت فقيه زاهد، عارف متقي و سالك في سبيل الله، ابوالشهيد، حضرت آيت الله حاج سيد احمد عبادي (قدّس الله نفسه الزكيه) امام جمعه و فرماندار شهرستان خوسف در پيام مشترك، سه روز عزاي عمومي در شهرستان خوسف اعلام کردند.

۱۳۹۴/۸/۱۳ - ۰۸:۳۷