خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١

Wednesday, September 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه عضو شورای شهر یزد
عضو کمیسیون شهر هوشمند شورای شهر یزد:
هر ۱۸ ثانیه در شهر یزد یک سانحه تصادف موتور سیکلت اتفاق می افتد
عضو کمیسیون شهر هوشمند شورای شهر یزد با اشاره به اقدامات شورای شهر یزد گفت: متاسفانه هر ۱۸ ثانیه در شهر یزد یک سانحه تصادف موتور سیکلت اتفاق می افتد.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۰۸:۴۱

عضو شورای شهر یزد:
لازمه « پایتخت کتاب » شدن، واقعی شدن امر کتابخوانی در جامعه است
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر یزد با اشاره به اهمیت توجه به امر کتابخوانی گفت: لازمه « پایتخت کتاب » شدن، واقعی شدن امر کتابخوانی در جامعه است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۸:۱۲

عضو شورای اسلامی شهر یزد:
مبلغ بودجه ما متناسب با شهر جهانی یزد نیست
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به منطقی بودن و مبلغ بودجه شهرداری یزد در سال ۹۶ گفت: مبلغ بودجه ما متناسب با شهر جهانی یزد نیست.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۴:۱۹

عضو شورای شهر یزد:
پیگیری طرح « تبسم » با هدف توسعه بهینه سلامت محله در یزد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر یزد با اشاره به اهمیت توجه به محلات در بخش های مختلف شهر گفت: طرح « تبسم » با هدف توسعه بهینه سلامت محله در یزد پیگیری می شود.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۴:۱۵

عضو شورای شهر یزد:
ایجاد گرمخانه برای کارتن خواب های استان یزد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر یزد با اشاره به طرح شورای در زمینه ساماندهی متکدیان استان گفت:

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۴:۰۶

عضو شورای اسلامی شهر یزد:
کمبود ۶۰۰ هکتار فضای سبز در استان یزد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر یزد با اشاره افق ۱۴۰۴ در استان یزد گفت: ما در استان یزد میزان ۶۰۰ هکتار فضای سبز کمبود داریم.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۴:۰۳

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر یزد:
میزان ۸۵ درصد ساخت و سازهای استان غیر قانونی است
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به فعالیت های عمرانی در شورای شهر یزد گفت: متاسفانه میزان ۸۵ درصد ساخت و سازهای استان خلاف و غیر قانونی است.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۳:۵۴

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد؛
ساماندهی دستفروشان در یزد باید با جدیت پیگیری شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد با اشاره به اهمیت توجه به فرهنگ دارالعباده در یزد گفت: ساماندهی دستفروشان در یزد باید با جدیت پیگیری شود.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۴:۱۲

عضو شورای شهر یزد؛
برنامه های « غدیر» محدود به دهه ولایت نباشد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر یزد با اشاره به فعالیت های ستاد » مبشر غدیر در استان یزد گفت: برنامه های « غدیر» باید در طور سال ادامه پیدا کند.

۱۳۹۵/۷/۶ - ۰۹:۰۰

عضو شورای اسلامی شهر یزد؛
حجاب مانعی برای پیشرفت نیست
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به وضعیت حجاب در جامعه گفت: حجاب مانعی برای پیشرفت نیست بلکه با حجاب هم می توانیم بسیاری از پله های ترقی را طی کنیم.

۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۴:۵۹

عضو اقلیت مذهبی شورای شهر یزد؛
توجه به اقلیت ها در جمهوری اسلامی مناسب است
خبرگزاری شبستان: عضو اقلیت مذهبی شورای شهر یزد با اشاره به سیاه نمایی برخی از شبکه های خارجی در خصوص تفاوت بین اقلیت ها در کشور گفت: توجه به اقلیت ها در جمهوری اسلامی مناسب است.

۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۴:۵۷

رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد؛
حضور گسترده شهرداری در عرصه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی جامعه
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر یزد با اشاره به گستردگی فعالیت های شهرداری گفت: شهرداری علاوه بر فعالیت های خدماتی در عرصه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی جامعه نیز حضوری گسترده دارد.

۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۴:۵۴

عضو شورای شهر یزد؛
آموزش، امری اساسی در راستای فرهنگ سازی در جامعه است
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر یزد با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی در جامعه گفت: آموزش، امری اساسی در راستای فرهنگ سازی در جامعه است.

۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۴:۵۴

فعالیت های فرهنگی و اجتماعی جز وظایف ذاتی شهرداری یزد است
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر یزد با اشاره به فعالیت ها و وظایف شورای شهر گفت: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی جز وظایف ذاتی شهرداری یزد است.

۱۳۹۴/۷/۲۳ - ۰۸:۰۰

عضو شورای شهر یزد؛
بیش از ۱۱۰ ایستگاه برنامه های عید غدیر را در استان یزد پوشش می دهند
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر یزد با اشاره به برگزاری ۲۳ برنامه به مناسبت عید غدیر در یزد گفت: بیش از ۱۱۰ ایستگاه برنامه های عید غدیر را در استان یزد پوشش می دهند.

۱۳۹۴/۷/۱ - ۰۷:۳۰

عضو شورای شهر استان یزد؛
۱۷۰ موسسه قرآنی در استان یزد مشغول به فعالیت هستند
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر استان یزد گفت: تعداد ۱۷۰ موسسه قرآنی زیر نظر ۲ اتحادیه قرآنی در استان یزد مشغول به فعالیت هستند.

۱۳۹۴/۳/۲۴ - ۱۷:۴۷