خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸

الخميس ٤ جمادى الثانية ١٤٤١

Thursday, January 30, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شرکتهای دانش بنیان
پایین آوردن هزینه نگه داشت پایتخت با تکیه بر استارتاپ ها محقق می شود
شهرداری تهران هزینه های زیادی را برای نگه داشت شهر تهران متحمل می شود که می توان با تکیه بر اقتصاد دانش بنیان و استارتاپ ها از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری کرد.

۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۴:۵۱

معاون رییس جمهوری:
درآمد ۹۰ هزار میلیاردی از شرکت های دانش بنیان
ستاری با اشاره به فعالیت ۴ هزار و ۶۰۰ شرکت های دانش بنیان گفت: ۹۰ هزار میلیارد تومان درآمد از محل شرکت های دانش بنیان داریم و برای ۳۰۰ هزار نفر شغل ایجاد شده است.

۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۲:۰۶

افتتاح کارخانه نوآوری با حضور رئیس جمهوری
کارخانه نوآوری متشکل از مجموعه‌ای از شرکت‌های دانش بنیان صبح امروز با حضور رئیس جمهوری افتتاح می‌شود.

۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۰۸:۳۷

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:
تعداد شرکت‌های دانش بنیان کشور افزایش یافت
ستاری، با اشاره به افزایش تعداد شرکت‌های دانش بنیان درسالجاری نسبت به سنوات قبل گفت: هم‌اکنون آمار این شرکت‌ها به چهار هزار و ۵۰۰ شرکت رسیده است.

۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۱۱:۴۰

آغاز عملیات اجرایی احداث مرکز نوآوری و فناوری انرژی منطقه آزاد انزلی
عملیات اجرایی احداث ساختمان مرکز نوآوری و فناوری انرژی منطقه آزاد انزلی دقایقی پیش با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور آغاز شد.

۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۲:۴۸

شرایط جدید سربازی برای افراد کلیدی فعال در شرکت‌های دانش بنیان و فناور
خبرگزاری شبستان: با همکاری ستاد کل نیروهای مسلح، شیوه نامه جدید برای سربازی افراد کلیدی در شرکتهای دانش بنیان و فناور ابلاغ شد.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۲:۰۶

استاندار خراسان جنوبی:
دانشگاه آزاد از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان برای ایجاد اشتغال استفاده کند
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان برای ایجاد اشتغال و تجاری سازی محصولات خود استفاده کند.

۱۳۹۴/۳/۲۳ - ۲۰:۱۲