خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٦ ذو القعدة ١٤٤١

Tuesday, July 7, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح اوقات فراغت
همزمان با آغاز اوقات فراغت صورت گرفت:
برگزاری کلاس های مختلف هنری در کانون شهدای قشقایی نقنه
صادقی نسب گفت: همزمان با آغاز اوقات فراغت کلاس های مختلف هنری در کانون فرهنگی هنری شهدای قشقایی نقنه با رعایت پروتکل های بهداشتی در مسجد حضرت سیدالشهدا (ع) نقنه برگزار شد.

۱۳۹۹/۴/۱۶ - ۰۹:۲۳

تا ۱۹ تیرماه؛
ثبت نام دوره های تخصصی مجازی کانون پروش فکری خراسان جنوبی تمدید شد
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی از تمدید مهلت ثبت نام دوره های تخصصی مجازی کانون تا ۱۹ تیرماه خبر داد.

۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۳:۵۹

مدیر ستاد (فهما) در استان اصفهان تاکید کرد:
لزوم بهره‌گیری مناسب از فضای مجازی در طرح تابستانه «فهما»
حجت الاسلام نیستانی با بیان اینکه برنامه های اوقات فراغت امسال کانون های مساجد با عنوان «تابستانه فهما» برگزار می شود، گفت: کانون ها اهتمام ویژه ای برای بهره گیری از فضای مجازی به منظور اجرای برنامه ها در خارج از چارچوب فیزیکی کانون داشته باشند.

۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۱:۲۱

مدیر کانون تخصصی مهدویت جنوب کرمان خبر داد 
آغاز طرح تابستانی اوقات فراغت 
حجت الاسلام محمد تقی سعیدی گفت: کانون تخصصی مهدویت جنوب کرمان با همکاری کانون فرهنگی هنری صدیقه اطهر جیرفت در راستای غنی سازی اوقات فراغت اقدام به برگزاری ۲ طرح مسجد انقلابی و تابستان انقلابی کرد.

۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۱:۳۹

همزمان با سراسر کشور؛
ثبت نام فعالیت‌های تابستانی کانون پرورش فکری در خراسان جنوبی آغاز می شود
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام دوره های تابستانی کانون در مراکز خراسان جنوبی خبر داد.

۱۳۹۹/۴/۴ - ۰۹:۳۰

مسئول طرح غنی سازی اوقات فراغت در فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان معرفی شد
ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان مسئول طرح غنی سازی اوقات فراغت در فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان شد.

۱۳۹۹/۳/۳ - ۱۱:۲۲

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس عنوان کرد
بیش از ۴۰۰ هزار نفر شرکت کننده در بحث اوقات فراغت دریافت خدمت کردند
حجت الاسلام امیدی گفت: در ایام تابستان ۹۸ به بیش از ۴۰۰ هزار نفر از شرکت کنندگان در برنامه های اوقات فراغت تابستان ارائه خدمت شد.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۲۱:۴۳

رئیس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) فارس عنوان کرد
ارتباط با مسجد یکی از عوامل آرامش بشر است
حجت الاسلام حدائق با اشاره به اینکه یکی از عوامل آرامش بشر ارتباط با مسجد است، گفت: روحانیون و مذهبی ها باید تلاش کنند تا اعتقاد مردم قوی تر شود.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۲۰:۴۲

اختتامیه طرح اوقات فراغت «بچه های مسجد» در چهارمحال و بختیاری برگزار شد/ گزارش تصویری
اختتامیه طرح غنی سازی اوقات فراغت «بچه های مسجد» با حضور نوجوانان و جوانان و مسئولین ارشد استانی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

۱۳۹۸/۷/۴ - ۱۳:۲۳

کلاس های قرآنی در اولویت برنامه های تابستان کانون «ثامن الحجج (ع)» روستای «زیغان»
استواری مقدم با تاکید بر اینکه کلاس های قرآنی در اولویت برنامه های تابستان کانون «ثامن الحجج (ع)» روستای «زیغان» قرار دارد، گفت: کلاس ها ویژه کودکان و نوجوانان برگزار شد.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۲۱:۱۱

مدیر کانون فرهنگی و هنری «شهید محمدعلی فراحی» خبر داد
استقبال خواهران از برنامه های تابستانه کانون «شهید محمدعلی فراحی» شیراز
قاسمی نژاد با اشاره به استقبال خواهران از برنامه های تابستانه کانون «شهید محمدعلی فراحی» شیراز، گفت: برنامه ها در گروه های سنی مختلف به ویژه برای خواهران شهرک امام حسین (ع) اجرا شد.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۲۱:۰۳

مسئول امور خواهران کانون فرهنگی و هنری «امین ولایت» :
اعضای دختر کانون «امین ولایت» شیراز مهمان طرح «ریحانه بهشتی» شدند
فهندژ سعدی از اجرای طرح «ریحانه بهشتی» ویژه اعضای دختر کانون «امین ولایت» شیراز خبر داد و گفت: این طرح ویژه پایه های اول تا هشتم تحصیلی مدارس همجوار مسجد برگزار و مورد استقبال قرار گرفت.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۲۰:۰۸

مسئول کانون «منتظران نور» جهرم خبر داد
اختتامیه برنامه های تابستانه کانون در قالب اردوی آموزشی و زیارتی مشهد مقدس
نیکجو با اشاره به اینکه اختتامیه برنامه های تابستانه کانون در قالب اردوی آموزشی و زیارتی مشهد مقدس در حال برگزاری است، گفت: منتخبان کانون فرهنگی و هنری و پایگاه بسیج مسجد به همراه خانواده هایشان در این اردو حضور دارند.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۹:۵۶

مدیر کانون مسجد «حضرت ابوالفضل (ع)» روستای «سمغان» کازرون خبر داد
اجرای برنامه های تابستانه به همت کانون مسجد «حضرت ابوالفضل (ع)» در روستای «سمغان»
شفاهی با تشریح برنامه های تابستانه کانون مسجد «حضرت ابوالفضل (ع)» روستای «سمغان» کازرون، گفت: برنامه ها در قالب های مختلف در طول تابستان اجرا شد.

۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۳:۴۷

شبستان گزارش می‌دهد:
نشاط با طعم معنویت/ اردوی یک روزه فعالان طرح تابستانه کانون علویون رودان
نوجوانان و جوانان شرکت کننده در طرح تابستانه اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری علویون شهرستان رودان به اردوی یک روزه درون استانی رفتند.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۱۲:۳۴

مسئول کانون «شهید حاج آزاد خشنود» روستای «کوهنجان» سروستان تبیین کرد
استقبال از برنامه های اوقات فراغت مسجد الرضا (ع)
خرم با اشاره به اجرای برنامه های ویژه اوقات فراغت به همت کانون «شهید حاج آزاد خشنود» در مسجد الرضا (ع) روستای کوهنجان شهرستان سروستان، گفت: در گروه سنی چهار تا ۱۲ سال از کلاس ها استقبال خوبی شده است.

۱۳۹۸/۶/۵ - ۱۱:۳۶

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد مازندران خبر داد:
ثبت بیش از چهارهزار برنامه اوقات فراغت در سامانه بچه های مسجد
حجت الاسلام علیخانی از ثبت بیش از چهارهزار برنامه اوقات فراغت به همت پایگاه های فراغتی مساجد مازندران در سامانه بچه های مسجد خبر داد و گفت: بیش از یکهزار کانون فرهنگی هنری در مساجد این استان، فعالیت دارند.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۳:۰۳

کانونی پویا که در دل نماد محرومیت چراغ امید برافروخته است
هرگاه که نام«بشاگرد» به میان می آید، اوج محرومیت در ذهن تداعی می شود؛ از همین رو تصمیم گرفتیم که برخلاف این ذهنیت، گوشه ای از خلاقیت، نبوغ و تلاش جهادگونه جوانان بشکردی در راستای کادرسازی برای مدیریت آینده منطقه را به تصویر بکشیم.

۱۳۹۸/۵/۱۰ - ۱۲:۵۹

کانون یاس نبوی روستای رحمت آباد جنوب کرمان، برگزار کرد:
گذران اوقات فراغت با محوریت آموزش باورهای دینی به جوانان
مدیر کانون یاس نبوی جنوب کرمان، گفت: ما در برگزاری طرح اوقات فراغت تابستانی در کانون فرهنگی هنری یاس نبوی، با اولویت قرار دادن آموزش مباحث دینی و قرآنی سعی داریم در راستای تقویت باورهای دینی و اعتقادی جوانان گام برداریم.

۱۳۹۸/۵/۶ - ۰۹:۰۲

دبیر ستاد اوقات فراغت آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:
برپایی ۱۷۰ پایگاه فراغتی آموزش و پرورش خراسان جنوبی در تابستان
نورمحمدی گفت: در تابستان امسال بیش از ۱۷۰ پایگاه اوقات فراغت با شعار «هر دانش ‌آموز یک مهارت» پذیرای دانش ‌آموزان در کلاس های مختلف ‌آموزشی، فرهنگی، هنری و ... هستند.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۰۹:۴۵