خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح اوقات فراغت
آئین اختتامیه کلاس های آموزشی طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» در فارسان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: اختتامیه کلاس های آموزشی طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» با حضور همه اعضای پایگاه های طرح اوقات فراغت، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان فارسان برگزار شد.

۱۳۹۵/۶/۱۱ - ۰۹:۳۰

کلاس های اوقات فراغت کانون تخصصی عقاید اسلامی مازندران پایان یافت
خبرگزاری شبستان: فعالیت های طرح اوقات فراغت کانون تخصصی عقاید اسلامی مازندران با جنگ شادی در پارک جنگلی میرود و استقبال خوب از کلاس ها، پایان یافت.

۱۳۹۵/۶/۷ - ۰۹:۰۴

محتوای آموزشی و کیفیت بخشی در برنامه های اوقات فراغت مهم است
خبرگزاری شبستان:کارشناس فرهنگی و هنری دبیرخانه کانون های مساجد استان سمنان بر محتوای آموزشی و کیفیت بخشی در برنامه های اوقات فراغت تاکید کرد.

۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۱۱:۵۴

آموزش «زیباتر زندگی کنیم» در کانون معراج مارالان
خبرگزاری شبستان: کانون فرهنگی هنری معراج مارالان تبریز اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی با عنوان «زیباتر زندگی کنیم» کرده است.

۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۱۲:۳۶

۱۰ هزار حلقه صالحین در طرح اوقات فراغت بسیج شرکت دارند
خبرگزاری شبستان: معاون تعلیم وتربیت بسیج سپام امام رضا(علیه السلام) با بیان اینکه مهمترین رکن حلقه های صالحین رفتار سازی است، افزود: در طرح اوقات فراغت بسیج ۱۰ هزار و ۲۹۰ حلقه صالحین در خراسان رضوی شرکت دارند.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۲:۳۴

با حضور مبلغ اعزامی از قم؛
برگزاری کلاس های طرح اوقات فراغت در کانون فرهنگی هنری میعاد روستای بوگرد
خبرگزاری شبستان: طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» یکی از بزرگترین طرح های کانون های فرهنگی هنری است که در فصل تابستان در کانون های شهری و روستای چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۰۹:۵۷

اعزام اعضای پایگاه های طرح اوقات فراغت به طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در شهرکرد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه ۴۰۰ کانون فرهنگی هنری در استان مجری طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» هستند گفت:بیش از نیمی از این اعضاء به طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی اعزام می شوند.

۱۳۹۵/۵/۷ - ۱۲:۰۰

افتتاحیه طرح تابستانه اوقات فراغت کانون های مساجد
آیین افتتاحیه طرح تابستانه اوقات فراغت کانون های مساجد در اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۵/۵/۷ - ۱۰:۵۴

دکتر ارزانی خواستار شد؛
تمرکز کانون‌های مساجد به مهارت‌آموزی/ ظرفیت‌های مساجد مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به اهمیت موضوع مهارت‌آموزی در روایات اسلامی اشاره کرد و تمرکز کانون‌های مساجد به موضوع مهارت‌آموزی را خواستار شد.

۱۳۹۵/۵/۷ - ۰۹:۱۹

حجت الاسلام معتمدی مطرح کرد؛
۱۲۰۰ کانون فرهنگی میزبان برنامه‌های اوقات فراغت اصفهان/ ظرفیت بالای نصف‌جهان برای رویدادهای بین‌المللی فرهنگی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از فعالیت یک هزار و ۲۰۰ کانون فرهنگی هنری مجری برنامه های اواقت فراغت تابستان سال جاری خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۷ - ۰۹:۱۰

شرکت کنندگان در اوقات فراغت کانون شهید مصطفی خمینی بابلسر به مشهد مشرف می شوند
خبرگزاری شبستان: شرکت کنندگان در طرح اوقات فراغت کانون فرهنگی و هنری شهید مصطفی خمینی(رحمت الله علیه) دهستان عزیزک بابلسر به مشهد مقدس مشرف می شوند.

۱۳۹۵/۵/۶ - ۱۱:۵۸

نسل سوم و چهارم انقلاب ادامه دهنده یاد و راه شهدا هستند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی ستاد نماز جمعه شهر ابوزیدآباد آران و بیدگل نسل سوم و چهارم انقلاب را وارثان انقلاب و ادامه دهنده یاد، راه و سیره شهدا دانست.

۱۳۹۵/۵/۵ - ۱۲:۲۶

فعالیت ۵۴ کانون در مساجد مراغه/سرانه کانون های مجری طرح آسمانی ها واریز می شود
خبرگزاری شبستان: واریز سرانه طرح اوقات فراغت کانون های مجری طرح آسمانی ها و فعالیت ۵۴کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان مراغه از خبرهایی بود که در جلسه توجیهی و هماهنگی طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد مراغه عنوان شد.

۱۳۹۵/۵/۴ - ۱۴:۳۹

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
فعالیت ۵۰ پایگاه بوستان معرفت در ایام اوقات فراغت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، از فعالیت ۵۰ پایگاه بوستان معرفت در ایام اوقات فراغت خبر داد و گفت: روحانیان در این پایگاه‌ها که در مناطق روستایی و حاشیه شهرها مستقر شده، به مدت ۴۰ روز برنامه‌های فرهنگی و مذهبی اجرا می‌کنند.

۱۳۹۵/۵/۲ - ۱۳:۵۲

ضرورت گسترش کلاس های طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» در شهرکرد
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان شهرکرد از برگزاری طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» استقبال کرد و بر ضرورت گسترش این طرح برای جذب جوانان و نوجوانان به مساجد تأکید کرد.

۱۳۹۵/۵/۲ - ۰۹:۲۳

شرکت ۵۰ نفر در کلاسهای اوقات فراغت کانون پیامبر اعظم(س) روستای دل ‌آ‌باد
خبرگزاری شبستان: مدیر کانون فرهنگی هنری پیامبر اعظم (صلی الله علیه و ‌آله) روستای دل آباد با اینکه تعداد شرکت کنندگان در کلاس های اوقات فراغت به بیش از ۵۰ نفر می رسد، گفت: شور و هیجان این دانش آموزان در استقبال از کلاسها قابل بیان نیست.

۱۳۹۵/۴/۳۱ - ۱۳:۱۳

برگزار کلاس های طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» در کانون فرهنگی هنری انصارالحسین (ع) روستای راستاب
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی هنری انصارالحسین (علیه السلام) روستای راستاب گفت: بیش از ۱۰ رشته در طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» برگزاری می شود که با استقبال خوبی روبرو شده است.

۱۳۹۵/۴/۳۱ - ۱۲:۴۴

کلاس های طرح اوقات فراغت در کانون فرهنگی هنری ضحی بروجن برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی هنری ضحی بروجن گفت: همزمان با افتتاح طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» کلاس های مختلفی در کانون فرهنگی هنری ضحی بروجن برگزار می شود.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۱۱:۰۰

طرح اوقات فراغت در هفت شهرستان جنوبی آغاز شد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد جنوب کرمان با اشاره به اینکه برنامه های اوقات فراغت در هفت شهرستان جنوبی آغاز شده است، گفت: شروع طرح اوقات فراغت از تاریخ ( ۲۰ تیر ) و پایان آن ( ۲۰ شهریور ) است.

۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۱۱:۳۱

برگزاری کلاس های طرح اوقات فراغت در کانون فرهنگی هنری ضیافت بروجن
خبرگزاری شبستان: کلاس های طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» با حضور پرشور جوانان و نوجوانان به همت کانون فرهنگی هنری ضیافت شهر بروجن در مسجد فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) برگزار شد.

۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۰۸:۵۵