خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٦ رمضان ١٤٤٠

Tuesday, May 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون روستایی
ربع قرن تلاش/
معراج السعاده، کوله باری از فرهنگ و هنر/ کانونی که نام روستای بزنج را ملی کرد
خبرگزاری شبستان: روستای بزنج شهرستان اسفراین به همت مدیرکانون فرهنگی و هنری معراج السعاده توانست با ارائه ۲۰ طرح در حوزه کتاب و کتابخوانی در چهارمین دوره جشنواره ملی «روستاهای دوستدار کتاب» بدرخشد و جزو ۱۰ روستای برتر معرفی شود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۱:۰۲

ثبت نام نخستین دوره مسابقات والیبال فعالان کانون های فرهنگی مساجد البرز
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از آغاز ثبت نام نخستین دوره مسابقات فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۰۸:۰۶

اعلام فراخوان چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب
خبرگزاری شبستان: فراخوان شرکت در چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی و جلب توجه سازمان‌ها و نهادهای مرتبط به اهمیت کتاب اعلام شد.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۴:۱۴

اشک هایی که برای سید جاری شد/ عارفی بدون ادعا
خبرگزاری شبستان: وقتی سید پشت تریبون رفت تنها با صدای «سلام علیکم» اشک مردم ناخودآگاه و بدون اختیار بی صدا از پشت مژه هایشان جاری شد و سید آرام و متین و باوقار از مسئولیت خدمتگزاری خودش می گفت.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳:۱۲

برگزاری آزمون عملی تصحیح قرائت نماز
خبرگزاری شبستان: آزمون عملی تصحیح قرائت نماز در کانون فرهنگی هنری یوسف زهرا(عج) روستای مبارک آباد برگزار شد.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۰۹:۳۳

گزارشی از عملکرد دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران در سال ۹۵؛
راه‌اندازی ۴۴ کانون فرهنگی هنری جدید
خبرگزاری شبستان: دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، فعالیت‌های فراونی در سال ۹۵ داشته که راه‌اندازی ۴۴ کانون فرهنگی هنری تازه در سال جاری، از جمله آن‌ها است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۳

برگزاري کارگاه هاي مشاوره و ارائه خدمات مشاوره در ۲۵ کانون روستايی گلستان
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان از برگزاري کارگاه هاي مشاوره و ارائه خدمات مشاوره در ۲۵ کانون روستايی استان خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۶

کانون های مساجد روستایی مجری راهپیمایی ۲۲ بهمن
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان،گفت: برخی از کانون های فرهنگی هنری لرستان در روستاهای استان مجری برگزاری برنامه های دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۱

ظرفیت های کتاب و کتابخوانی در کانون های روستایی تقویت شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه، گفت: ۱۲۲ کتابخانه مخزن دار در کانون های مساجد استان کرمانشاه راه اندازی شده است که از این تعداد ۲۹ باب در مناطق روستایی قرار دارد.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۴:۰۰

آموزش نرم افزار مهر مساجد در کتابخانه های مساجد مورد توجه باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری معراج جوجاده ارطه گفت: استقبال خوبی از کتابخانه این کانون می شود که تقاضای آموزش نرم افزار مهر مساجد از نیازهای مهم، محسوب می شود.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۰۹:۳۴

تاسیس ۲۰کانون روستایی در مساجد مرکزی
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از تاسیس و راه اندازی ۲۰ کانون روستایی تا پایان سال خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۱۵ - ۱۲:۵۸

برنامه ریزی های ستاد عالی در حوزه روستا و عشایر حکایت از تحرک و پویایی جدی دارد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۶۰ درصد کانون های مساجد استان را کانون های روستایی تشکیل می دهند، افزود:برنامه ریزی های ستاد عالی کانون های مساجد در حوزه روستا و عشایر حکایت از تحرک و پویایی جدی دارد.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۴:۰۲

آغاز همایش منطقه ای فرهنگ و هنر روستا و عشایر در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: آئین افتتاحیه همایش منطقه‌ای فرهنگ و هنر روستا و عشایر با مسئولان کشوری، استانی و نخبگان کانون های روستایی استان های غربی به میزبانی کرمانشاه و در محل مجتمع فرهنگی تربیتی امام حسن(ع) شهرستان صحنه برگزار شد.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۰۹:۰۲

در همایش منطقه ای فرهنگ و هنر، روستا و عشایر/
کانون فرهنگی هنری روستایی امام رضا(ع) شهرستان ساوجلاغ برتر شد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از برتری کانون فرهنگی هنری مسجد روستای هیو در شهرستان ساوجبلاغ در همایش منطقه ای فرهنگ و هنر، روستا و عشایر خبر داد.

۱۳۹۵/۶/۲۵ - ۱۲:۳۲

۱۵۰کانون مسجد عهده دار فعالیت فرهنگی در روستاهای مرکزی
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: در تابستان امسال ۳۵۰ کانون فرهنگی هنری در سطح استان مجری طرح اوقات فراغت هستند که از این تعداد ۱۵۰کانون در روستاها فعال هستند.

۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۱۰:۰۴

گام های بلند کانون روستایی قالهر/تنها پایگاه فرهنگی در روستا
خبرگزاری شبستان:همانند سال های گذشته به قصد تهیه گزارش از یک کانون فرهنگی هنری مسجد روستایی از شهری که این اواخر از آلوده ترین کلانشهرهای کشور معرفی شده خارج شدم و به سمت دلیجان از توابع استان مرکزی به راه افتادم.

۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۳:۵۰

تحقق توسعه کانون های مساجد استان مرکزی طبق برنامه پنجم توسعه
خبرگزاری شبستان:هدف گذاری توسعه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی مطابق برنامه پنجم توسعه کشور تحقق یافته است.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۴:۰۳

بهره گیری از ظرفیت کانون قمربنی هاشم برای احیاء رسالت زن در روستا
خبرگزاری شبستان:کانون فرهنگی و هنری قمربنی هاشم روستای دوتپه سفلی در شهرستان خدابنده فعالیت های درخور توجهی برای احیاء رسالت زن در روستا انجام می دهد.

۱۳۹۴/۷/۱۶ - ۱۰:۴۱

کانون صراط سوادکوه میزبان عاشقان امام هادی(ع)
خبرگزاری شبستان: کانون فرهنگی و هنری صراط سوادکوه، امشب همزمان با ولادت مسعود حضرت امام هادی(علیه السلام)، میزبان عاشقان و ارداتمندان آن حضرت است.

۱۳۹۴/۷/۶ - ۰۸:۳۹

کانون فرهنگی هنری علی بن ابیطالب (ع) در شهرک هیو کانون روستایی برتر کشور شد
خبرگزاری شبستان: کانون فرهنگی هنری علی بن ابیطالب علیه السلام در آئین اختتامیه کنگره روستایی کشور به عنوان یکی از هشت کانون برتر روستایی انتخاب شد.

۱۳۹۴/۶/۳۰ - ۱۰:۱۹