خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

الجمعة ١٣ شوّال ١٤٤١

Friday, June 5, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون روستایی
مدیرمسئول کانون بقیه‌الله الاعظم روستای عظیم‌آباد آمل خبر داد:
همت والای بچه‌های کانون بقیه‌الله الاعظم برای دستگیری از نیازمندان ۴ روستا
حجت‌الاسلام زارع بابیان اینکه اقدامات خداپسندانه بچه‌های مسجد صاحب‌الزمان (عج) محدود به روستای عظیم‌آباد نمی‌شود، گفت: در مدت شیوع کرونا اقلام بهداشتی و کمک‌های مؤمنانه این فعالان مسجدی در روستاهای تیربیجان، شاهکتی و ولیک نیز توزیع شد.

۱۳۹۹/۲/۲۱ - ۱۳:۴۲

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
باید به کانون های مساجد به عنوان قلب تپنده فرهنگی جامعه نگاه کنیم
ابدالی‌تکلو با اشاره به اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد باید با توسعه فعالیت های خویش در عرصه های گوناگون زندگی آموزه های دینی را در جامعه جاری و نهادینه سازند، گفت: باید به کانون های مساجد به عنوان قلب تپنده فرهنگی جامعه نگاه کنیم.

۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۰۰:۵۳

ربع قرن تلاش/
معراج السعاده، کوله باری از فرهنگ و هنر/ کانونی که نام روستای بزنج را ملی کرد
خبرگزاری شبستان: روستای بزنج شهرستان اسفراین به همت مدیرکانون فرهنگی و هنری معراج السعاده توانست با ارائه ۲۰ طرح در حوزه کتاب و کتابخوانی در چهارمین دوره جشنواره ملی «روستاهای دوستدار کتاب» بدرخشد و جزو ۱۰ روستای برتر معرفی شود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۱:۰۲

ثبت نام نخستین دوره مسابقات والیبال فعالان کانون های فرهنگی مساجد البرز
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از آغاز ثبت نام نخستین دوره مسابقات فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۰۸:۰۶

اعلام فراخوان چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب
خبرگزاری شبستان: فراخوان شرکت در چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی و جلب توجه سازمان‌ها و نهادهای مرتبط به اهمیت کتاب اعلام شد.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۴:۱۴

اشک هایی که برای سید جاری شد/ عارفی بدون ادعا
خبرگزاری شبستان: وقتی سید پشت تریبون رفت تنها با صدای «سلام علیکم» اشک مردم ناخودآگاه و بدون اختیار بی صدا از پشت مژه هایشان جاری شد و سید آرام و متین و باوقار از مسئولیت خدمتگزاری خودش می گفت.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۳:۱۲

برگزاری آزمون عملی تصحیح قرائت نماز
خبرگزاری شبستان: آزمون عملی تصحیح قرائت نماز در کانون فرهنگی هنری یوسف زهرا(عج) روستای مبارک آباد برگزار شد.

۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۰۹:۳۳

گزارشی از عملکرد دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران در سال ۹۵؛
راه‌اندازی ۴۴ کانون فرهنگی هنری جدید
خبرگزاری شبستان: دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، فعالیت‌های فراونی در سال ۹۵ داشته که راه‌اندازی ۴۴ کانون فرهنگی هنری تازه در سال جاری، از جمله آن‌ها است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۳

برگزاري کارگاه هاي مشاوره و ارائه خدمات مشاوره در ۲۵ کانون روستايی گلستان
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان از برگزاري کارگاه هاي مشاوره و ارائه خدمات مشاوره در ۲۵ کانون روستايی استان خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۶

کانون های مساجد روستایی مجری راهپیمایی ۲۲ بهمن
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان،گفت: برخی از کانون های فرهنگی هنری لرستان در روستاهای استان مجری برگزاری برنامه های دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۱

ظرفیت های کتاب و کتابخوانی در کانون های روستایی تقویت شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه، گفت: ۱۲۲ کتابخانه مخزن دار در کانون های مساجد استان کرمانشاه راه اندازی شده است که از این تعداد ۲۹ باب در مناطق روستایی قرار دارد.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۴:۰۰

آموزش نرم افزار مهر مساجد در کتابخانه های مساجد مورد توجه باشد
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری معراج جوجاده ارطه گفت: استقبال خوبی از کتابخانه این کانون می شود که تقاضای آموزش نرم افزار مهر مساجد از نیازهای مهم، محسوب می شود.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۰۹:۳۴

تاسیس ۲۰کانون روستایی در مساجد مرکزی
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از تاسیس و راه اندازی ۲۰ کانون روستایی تا پایان سال خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۱۵ - ۱۲:۵۸

برنامه ریزی های ستاد عالی در حوزه روستا و عشایر حکایت از تحرک و پویایی جدی دارد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه ۶۰ درصد کانون های مساجد استان را کانون های روستایی تشکیل می دهند، افزود:برنامه ریزی های ستاد عالی کانون های مساجد در حوزه روستا و عشایر حکایت از تحرک و پویایی جدی دارد.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۴:۰۲

آغاز همایش منطقه ای فرهنگ و هنر روستا و عشایر در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: آئین افتتاحیه همایش منطقه‌ای فرهنگ و هنر روستا و عشایر با مسئولان کشوری، استانی و نخبگان کانون های روستایی استان های غربی به میزبانی کرمانشاه و در محل مجتمع فرهنگی تربیتی امام حسن(ع) شهرستان صحنه برگزار شد.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۰۹:۰۲

در همایش منطقه ای فرهنگ و هنر، روستا و عشایر/
کانون فرهنگی هنری روستایی امام رضا(ع) شهرستان ساوجلاغ برتر شد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از برتری کانون فرهنگی هنری مسجد روستای هیو در شهرستان ساوجبلاغ در همایش منطقه ای فرهنگ و هنر، روستا و عشایر خبر داد.

۱۳۹۵/۶/۲۵ - ۱۲:۳۲

۱۵۰کانون مسجد عهده دار فعالیت فرهنگی در روستاهای مرکزی
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: در تابستان امسال ۳۵۰ کانون فرهنگی هنری در سطح استان مجری طرح اوقات فراغت هستند که از این تعداد ۱۵۰کانون در روستاها فعال هستند.

۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۱۰:۰۴

گام های بلند کانون روستایی قالهر/تنها پایگاه فرهنگی در روستا
خبرگزاری شبستان:همانند سال های گذشته به قصد تهیه گزارش از یک کانون فرهنگی هنری مسجد روستایی از شهری که این اواخر از آلوده ترین کلانشهرهای کشور معرفی شده خارج شدم و به سمت دلیجان از توابع استان مرکزی به راه افتادم.

۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۳:۵۰

تحقق توسعه کانون های مساجد استان مرکزی طبق برنامه پنجم توسعه
خبرگزاری شبستان:هدف گذاری توسعه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی مطابق برنامه پنجم توسعه کشور تحقق یافته است.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۴:۰۳

بهره گیری از ظرفیت کانون قمربنی هاشم برای احیاء رسالت زن در روستا
خبرگزاری شبستان:کانون فرهنگی و هنری قمربنی هاشم روستای دوتپه سفلی در شهرستان خدابنده فعالیت های درخور توجهی برای احیاء رسالت زن در روستا انجام می دهد.

۱۳۹۴/۷/۱۶ - ۱۰:۴۱