خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

الجمعة ١٦ ذو القعدة ١٤٤٠

Friday, July 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون استاندار زنجان
در جشنواره خیرین مدرسه ساز عنوان شد
۵۸۰ مدرسه استان زنجان نیازمند مقاوم سازی هستد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان تعداد مدارس نیازمند مقاوم سازی را ۵۸۰ مدرسه خواند و گفت: اعتبار اختصاص یافته برای توسعه و نوسازی مدارس استان زنجان در سال گذشته ۹۴ میلیارد تومان بود.

۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۶:۳۰

معاون امور عمرانی استانداری زنجان تاکید کرد
ضرورت تسریع در راه اندازی پایانه جنوب زنجان
معاون امور عمرانی استانداری زنجان به ضرورت راه اندازی پایانه جنوب زنجان تاکید کرد و گفت: ارتقای کیفیت پایانه‌ های استان، یکی از رویکردهای اصلی حوزه حمل و نقل است.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۳:۱۸

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان
حضور فکری بانوان خلاق به پویایی جامعه منجر می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: حضور فکری بانوان خلاق در هر عرصه ای موجب رشد و پویایی بخش های مختلف جامعه شده است.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۳:۳۰

معاون استاندار زنجان
بهره گیری از ظرفیت استان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت های استان برای این امر مهم استفاده کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۱۵:۵۹

استاندار زنجان تاکید کرد
اجازه اخلال در امنیت انتخابات را به کسی نخواهم داد
استاندار زنجان بر ضرورت آسیب شناسی انتخابات گذشته برای برگزاری انتخابات خوب تاکید کرد و گفت: این انتخابات باید منجر به ارتقای وحدت و انسجام ‏شود.

۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۱۵:۱۷

معاون استاندار زنجان:
مطبوعات نقش مؤثری در پویایی و شتاب بخشی جامعه دارند
معاون استاندار زنجان گفت: مطبوعات نقش مؤثری در پویایی و شتاب بخشی جامعه دارند و باید به این قشر توجه ویژه ای شود.

۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۰۸:۱۷

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان
نقش اثرگذار سازمان های مردم نهاد در پیشگیری از آسیب های اجتماعی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان خواستار تقویت، جلب اعتماد و جذب مشارکت های مردمی برای پیشبرد اهداف شورای مواد مخدر شد و گفت: سازمان های مردم نهاد در پیشگیری از اشاعه مصرف مواد مخدر نقش دارند.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۰۸:۲۷

در همایش ملی کیفیت در فضاهای معماری و شهری تاکید شد
بازآفرینی شهری در پروژه سبزه میدان مورد تاکید است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان به پروژه سبزه میدان به عنوان یکی از دغدغه های مردم زنجان اشاره کرد و گفت: بازآفرینی شهری در این پروژه دغدغه ای برای مداخله در بافت های فرسوده است.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۲۰:۰۹

معاون استاندار زنجان:
وحدت رویه در منابع اطلاعاتی لازمه مدیریت افکار عمومی است
معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با تاکید بر نظارت بر شیوه اطلاع‌رسانی در زمینه تقویت اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی تصریح کرد: برای مدیریت افکار عمومی بایستی در زمینه منابع اطلاعاتی وحدت رویه وجود داشته باشد.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۰۸:۱۴

معاون امور عمرانی استاندار زنجان خبر داد؛
اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به طرح‌های پژوهشی در استان زنجان
معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: امسال ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به طرح‌های پژوهشی استان زنجان اختصاص می‌یابد.

۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۳:۰۳

نمایشگاه کتاب ناشران کشور یک رویداد فرهنگی بزرگ در استان زنجان به شمار می رود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان بر ضرورت همراهی دستگاه های اجرایی استان برای برپایی نمایشگاه کتاب ناشران کشور تاکید کرد و گفت: این نمایشگاه یک رویداد فرهنگی بزرگ در استان به شمار می رود.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۷:۵۹

مسوولان باید در برابر نقدها پاسخگو باشند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه مسوولان باید نقدپذیر باشند، ادامه داد: ایران متعلق به همه ایرانیان است و اگر هم نقدی مطرح می شود بایستی از سوی مسوولان و دستگاه ها مورد رسیدگی قرار گیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۹

پاسخگویی و شفاف سازی، از مهمترین وظایف مسئولین است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: تمامی دستگاه های اجرایی و هر نهادی که در نظام جمهوری اسلامی از طریق دولت از بودجه عمومی کشور بهره مند می شود، باید در مقابل مردم پاسخگو باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۰۸:۱۱

کشور به نوآوری در تمام عرصه ها نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان، با اشاره به اهمیت توسعه پژوهش در کشور گفت: متاسفانه ضرورت توسعه پژوهش در کشور نهادینه نشده است.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۰۸:۰۷

عزم همگانی برای حل معضلات اجتماعی در جامعه
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان به نقش خانواده ها در حل معضلات اجتماعی اشاره کرد و گفت: برای حل این مشکلات نیازمند عزم همگانی هستیم.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۶:۱۶

آمادگی استان زنجان برای تامین حداقل نیازهای سفر زائران در اربعین
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان از اعلام آمادگی استان زنجان برای تامین حداقل نیازهای زائران در اربعین امسال خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۳:۳۵

۶۰ درصد اشتغال کشور از حوزه صنایع دستی و گردشگری محقق می شود
خبرگزاری شبستان:معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان با اشاره به اهمیت توجه به حوزه صنایع دستی و گردشگری در استان گفت: ۶۰ درصد اشتغال کشور از این حوزه ها تامین می شود.

۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۱۱:۱۶

جذب سرمایه‌گذار لازمه توسعه فعالیت‌های صنعتی است
خبرگزاری شبستان:معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع استاندار زنجان با تاکید بر راه اندازی ۲ شهرک صنعتی در استان زنجان گفت: برای توسعه بخش صنعتی باید به دنبال جذب سرمایه‌گذار باشیم.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۰۸:۲۴

عملیات خاکبرداری پروژه سبزه میدان زنجان از سر گرفته شد
خبرگزاری شبستان:معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان از آغاز مجدد پروژه سبزه میدان در زنجان خبر داد و گفت: ۲۹۰ هزار مترمکعب خاکبرداری در این پروژه انجام می شود.

۱۳۹۵/۴/۲۳ - ۱۳:۱۳

برگزاری جشنواره‌های مختلف زمینه جذب گردشگر به استان زنجان را فراهم می‌کند
خبرگزاری شبستان:معاون عمرانی استانداری زنجان گفت: برای جذب گردشگر به استان راهکارهای مختلفی وجود دارد که برگزاری جشنواره‌های مختلف یکی از این راهکارهاست.

۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۰۸:۲۱