خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠

Friday, August 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سردار فدوی
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
تصاویر منتشر شده از دستگیری آمریکایی‌ها در خلیج فارس در تاریخ ماندگار شد
سردار فدوی با اشاره به تشریح نحوه توقیف شناور آمریکایی و دستگیری تفنگداران مستقر در آن گفت:‌ تصاویر منتشر شده از تسلیم شدن نیروهای آمریکایی درآبهای خلیج فارس در تاریخ ثبت و ماندگار شد.

۱۳۹۸/۵/۳۰ - ۱۲:۴۵

جانشین فرمانده کل سپاه:
اقتدار سپاه در تنگه هرمز افزایش داشته است
سردار فدوی گفت: توصیه ما به دشمنان این است که حتی فکر و اندیشه توطئه و حمله علیه ایران را به مخیّله خود راه ندهند که دچار پشیمانی سختی می‌شوند. دشمن درحال تست‌کردن ایران بوده و باید از امتحانات خود درس بگیرند.

۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۳:۰۲

جانشین فرمانده کل سپاه:
دشمنان به علت اقتدار ما پی نمی‌برند/ باید مانع وسوسه‌های شیطان شویم
سردار فدوی گفت: دشمنان دلیل اقتدار ما را نمی‌دانند؛ چرا که آنها تنها عوامل دنیوی و مادی را ابزار پیشرفت می‌دانند، وعده الهی حق است و هیچ تخلفی در آن راه ندارد.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۷:۵۴

سردار فدوی:
اقتدار نظام اسلامی، دشمن را وادار به اعتراف کرده است
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ترس دشمنان از اقتدار و نفوذ ایران در دنیا، گفت: حقیقت اقتدار نظام اسلامی، دشمن را وادار به اعتراف کرده است.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۳:۲۴

جانشین فرمانده کل سپاه:
دشمن تحمل اقتدار انقلاب را ندارد
سردار فدوی با اشاره به اینکه امروزه برای همه جهانیان و به خصوص دشمنان ما روشن شد که اقتدار انقلاب ما مثال‌زدنی است، گفت: از اقدامات و رفتارهای دشمنان مشخص است که تاب تحمل در برابر اقتدار انقلاب را ندارند.

۱۳۹۸/۵/۱۹ - ۱۵:۳۱

جانشین فرمانده کل سپاه:
آمریکایی‌ها در رویارویی با سپاه در خلیج فارس مغلوب محض بوده‌اند
سردار فدوی با اشاره به جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی همه‌جانبه و متکثر جبهه دشمن علیه سپاه تاکید کرد: پادزهر عملیات روانی دشمن، عشق و دلدادگی و خدمت رسانی سپاه در عرصه‌های مختلف به مردم است.

۱۳۹۸/۵/۱۴ - ۱۵:۰۵

صبح امروز انجام شد؛
بازدید سردار فدوی از مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس
جانشین فرمانده سپاه پاسداران صبح امروز از مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس بازدید کرد.

۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۴:۴۱

جانشین کل سپاه:
سپاه سرافرازتر و مقتدرتر از هر زمان دیگری است
سردار فدوی گفت: سپاه مقتدر و سرافراز بیش از هر زمانی با اقتدار و سرافراز است و هر روز که از انقلاب می‌گذرد انقلاب اسلامی سرافرازتر می‌شود.

۱۳۹۸/۵/۱ - ۱۰:۰۳

دریادار فدوی:
دشمن جرات شلیک یک تیر به سمت ایران را ندارد
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حضور دشمنان در جبهه های مختلف نبرد علیه ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی افزایش یافته است و بیش از ۳۰ سال است که دشمن حتی جرات نداشته یک تیر به سمت ایران شلیک کند.

۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۲۱:۵۱

دریادار فدوی:
مأموریت مشخص سپاه، تلاش برای رایگان کردن خدمات درمانی است
معاون هماهنگ کننده سپاه اسداران انقلاب اسلامی با تصریح به اصل قانون اساسی در خصوص رایگان بودن آموزش و بهداشت و درمان، این مسئله را از مأموریت های مشخص سپاه عنوان و بیان کرد: اتحاد در سپاه بر همین مسئله است که باید عملی شود.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۳:۱۲

معاون هماهنگ کننده سپاه:
سپاه با قدرت در عرصه فرهنگی وارد شده است
یردار فدوی با بیان اینکه انقلاب ما به جایگاه و تکیه گاه محکمی در چهل سالگی رسیده است، گفت: سپاه با قدرت در عرصه فرهنگی وارد عمل شده و دستاوردهای بسیاری کسب کرده است.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۸:۲۰

دریادار فدوی:
گزینه نظامی بیشترین هزینه را برای متجاوزان دارد
معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: ایادی استکبار به‌ صورت علنی مطرح می‌کنند که از ایران اسلامی هراس دارند.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۴:۴۹

سردار فدوی:
پیروزی بر داعش عنایت خدا بود
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به شکست داعش گفت: بايد اين پيروزي بزرگ را به امام امت اسلامي و شهداء تقديم كرد. این پیروزی عنایت خدا بود.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۲۰:۳۱

بیست و نهمین سالگرد شهدای نبرد مستقیم با آمریکا
مراسم بیست و نهمین سالگرد شهدای نبرد مستقیم با آمریکا در خلیج فارس در بوشهر برگزار شد.

۱۳۹۵/۷/۱۵ - ۱۴:۵۰

آمریکا درصدد ساختن قدرت بازدارنده در برابر ایران/ استکبار نمی‌تواند در کنار انقلاب اسلامی قرار بگیرد
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه آمریکا درصدد ساختن قدرت بازدارنده در برابر ایران است گفت: استکبار نمی‌تواند در کنار انقلاب اسلامی قرار بگیرد.

۱۳۹۵/۲/۲۲ - ۲۲:۴۴

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛
 حیات طیبه خداوند، مهمترین رمز پیروزی ما بر آمریکا و استکبار جهانی است
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به قدرت جمهوری اسلامی گفت: در نظر گرفتن حیات طیبه خداوند، مهمترین رمز پیروزی ما بر آمریکا و استکبار جهانی است.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۰۸:۳۰

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ؛
ما به اندازه سر سوزنی برای آمریکایی ها در خلیج فارس قدرت قائل نیستیم
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به ایستادگی سربازان انقلاب اسلامی در مقابل استکبار جهانی گفت: ما به اندازه سر سوزنی برای آمریکایی ها در خلیج فارس قدرت قائل نیستیم.

۱۳۹۵/۲/۵ - ۱۳:۵۸

فرمانده سپاه الغدیر یزد؛
سخنرانی فرمانده نیروی دریایی سپاه در کنگره شهید منتظر قائم در یزد
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه الغدیر یزد ضمن گرامیداشت سالروز شکست حمله نظامی آمریک به طبس گفت: کنگره بزرگداشت شهید منتظر قائم با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه در یزد برگزار می شود.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۴:۴۴

سردار فدوی:
سپاه با قدرت حق حاکمیت ایران را اعمال می کند/به آمریکایی ها ثابت شد حرف اول و اخر را سپاه می زند
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: سپاه مسئولیت حراست از تنگه هرمز و خلیج فارس را برعهده داشته و با قدرت حق حاکمیت ایران را اعمال می‌کند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۲

دریادار فدوی:
واقعه صحرای طبس همیشه جریان دارد/ شیطان بزرگ در موضع"ضعف" قرار دارد
خبرگزاری شبستان: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با تاکید بر اینکه واقعه صحرای طبس تنها یک خاطره نیست بلکه همیشه جریان دارد، گفت: خداوند شن های روان را مامور کرد تا سربازان آمریکایی را در صحرای طبس زمین گیر کنند و با این حادثه؛ یکی از بزرگترین صحنه های انقلابی را رقم خورد.

۱۳۹۴/۲/۵ - ۱۳:۳۳